„Chimichurri“ receptas: padažas, užpildytas skoniu ir maistinėmis medžiagomis

Chimichurri. Vien žodis yra įdomus pasakyti, bet kas yra chimichurri? Tai nepaprastai kvapnus padažas, kurį taip pat galima naudoti kaip marinatą. Koks yra pavyzdys, kuriam gali būti naudinga papildyti šį chimichurri receptą? „Chimichurri“ kepsnys neabejotinai yra sąrašo viršuje. Padarykite tai, žinoma, žolėmis valgomą kepsnį.

Šis chimichurri padažas gaminamas iš šviežių daržovių ir prieskoninių žolelių (kuo šviežesnis, tuo geriau!) Ir visai nėra išviręs. Naudodami pagrindinius ingredientus, tokius kaip paprikos, čili pipirai, česnakai, askaloniniai česnakai ir kalendra, galite tik įsivaizduoti, koks intensyvus bus šio padažo skonis. Kai pridedate chimichurri į bet kurį patiekalą, jis tampa daug įdomesnis, jau nekalbant apie skanų!

„Chimichurri“ receptų ingredientai - Dr. Ax

Kas yra Chimichurri?

Taigi žinote, kad jis kvapnus, bet kas yra chimichurri padažas? „Chimichurri“ yra nevirtas padažas, kilęs iš Pietų Amerikos šalies Argentinos. Chimichurri padažą galima gaminti dviem būdais. Yra žalia (chimichurri verde) ir raudona (chimichurri rojo). (1)

Chimichurri ypač skanus, kai derinamas su jautiena. Koks kepsnio chimichurri skonis? Kai kurie vartotojai sako, kad pridėjus chimichurri, „jūsų kepsnys skonis bus toks, koks buvo ką tik išvilktas per sodą“, žinoma, gerąja prasme. (2) Šis chimichurri receptas taip pat yra puikus vištienos ir žuvies užpilas. Jis taip pat yra gardus marinatas.

Taigi chimichurri galima gaminti dviem skirtingais stiliais: raudonu arba žaliu. Jei ieškote cilindro chimichurri recepto, abu šie chimichurri receptai apima cilindro sveikatą. Tačiau raudonojo chimichurri recepte yra pomidorų, o žaliame – ne. Raudonojoje versijoje taip pat yra dūminių prieskonių, tokių kaip čili milteliai ir paprika, o žaliame chimichurri yra kmynų, tačiau raudoname nėra.

Jūs tikrai negalite suklysti su vienu iš receptų, nes abu receptai yra supakuoti su skoniu, maistinėmis medžiagomis ir antioksidantais.

„Chimichurri“ recepto 1 žingsnis - daktaras Axas

Kaip pagaminti šį „Chimichurri“ receptą

Nesvarbu, ar pasirinksite mano raudono ar žalio chimichurri padažo receptą, kaip pasigaminti chimichurri padažą yra tikrai lengva ir neužima daug laiko. Iš esmės reikia tiesiog susmulkinti visus ingredientus ir tada mesti juos į virtuvės kombainą. Viskas! Tai nėra daug paprasčiau, nebent jūs naudojate parduotuvėje nusipirktą chimichurri padažą.

Bet patikėk manimi, kai tau sakau, kad būtent tokį padažą tu tikrai nori pasigaminti pats. „Chimichurri“ padažas, kaip ir „pico de gallo“, yra skirtas pagaminti iš itin šviežių ingredientų, kad tikrai patirtumėte chimichurri geriausią ir kuo sveikesnį.

„Chimichurri“ recepto 2 žingsnis - daktaras Axas

Nesvarbu, ar pasirenkate raudoną, žalią, ar abi mano chimichurri receptų versijas, pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra supjaustyti visas daržoves ir šviežias žoleles.

„Chimichurri“ recepto 3 žingsnis - daktaras Axas

Jei ruošiate žaliąjį chimichurri padažą, supjaustysite žaliuosius pipirus, čili pipirus, askaloninius česnakus, česnakus, petražoles ir kalendras.

„Chimichurri“ recepto 4 žingsnis - daktaras Axas

Tada į virtuvinį kombainą įdėsite visas susmulkintas daržoves ir žoleles.

Chimichurri recepto 5 žingsnis - daktaras Axas

Dabar į virtuvinį kombainą įpilkite džiovintų žolelių, prieskonių ir druskos, paskui alyvuogių aliejaus ir šviežių kalkių sulčių.

„Chimichurri“ recepto 6 žingsnis - daktaras Axas

Maišykite visus ingredientus virtuviniame kombaine, kol gerai susimaišysite. Dabar jūs turite šviežio žalio chimichurri padažo! Iš karto naudokite jį arba įdėkite į šaldytuvą, kol būsite pasirengę jį naudoti. Tai turėtų būti anksčiau nei vėliau, kad išlaikytumėte šviežią faktorių.

„Chimichurri“ recepto 7 žingsnis - daktaras Axas

Jei pasirenkate raudonojo chimichurri receptą, supjaustykite visas savo daržoves ir žoleles, tarp kurių bus raudonieji pipirai, raudonieji čili pipirai, romų pomidorai, šalotiniai česnakai, raudonieji svogūnai, česnakai, petražolės ir kalendra. Tada pridėsite džiovintų žolelių, prieskonių, druskos, alyvuogių aliejaus ir šviežių žaliųjų citrinų sulčių. Maišykite visus ingredientus virtuviniame kombaine, kol gerai sumaišysite.

„Chimichurri“ recepto 8 žingsnis - daktaras Axas

Įpilkite chimichurri padažo kaip mėgstamo patiekalo užpilą. Taip pat galite naudoti kaip panardinimą ar marinatą.

„Chimichurri“ receptas - daktaras Axas