„Cheat To Win“: kaip jūsų „Cheat“ maistas gali padėti deginti riebalus

Jei laikėtės bet kurio mano mitybos patarimo, vienas dalykas, kurį turėtumėte žinoti apie mano filosofiją apie maistą, yra tai, kad gerai mėgautis savimi – tol, kol vis dar pasiekiate rezultatų. Štai kodėl dauguma mano dietų leidžia pasirinkti įdomų maistą. Jūs tikriausiai matėte kai kuriuos mano socialinės žiniasklaidos pranešimus, kuriuose aš valgau spurgas, ledus, pyragą ir kitus mėgstamus mėgstamus dalykus – išlaikydamas kūno riebalų kiekį žemiau 5 proc.

Bet vien todėl, kad galiu sverti mėsainius, alų ir spurgas, dar nereiškia, kad galite arba turėtumėte daryti tą patį – arba darykite taip dažnai. Tiek daug žmonių ateina pas mane sutrikę dėl savo dietos „apgavystės“. Gaunu klausimų: „Ar apgauti savo dietą yra gerai, ar blogai?“ „Ar geriau padaryti apgauti valgį ar apgauti dieną?” Na … tai priklauso.

Kai „sukčiavimas“ visai nėra apgaudinėjimas

Vienas dalykas, kurio daugelis žmonių nesuvokia, yra tai, kad apgaulė iš tikrųjų gali padėti numesti riebalus, nes jūsų kūnas palaiko didesnį medžiagų apykaitą. Jei nuolat laikotės mažai kaloringų ar mažai angliavandenių turinčių dietų ilgą laiką, jūsų medžiagų apykaitos greitis (kalorijų, kurias jūsų organizmas degina kiekvieną dieną) sumažės. Jūsų kūnas tai daro norėdamas taupyti energiją, tuo metu, kai jūs neatiduodate visko, ko jis nori.

Pagalvokite apie tai taip: riebalų ląstelės jūsų kūne iš esmės yra atsarginės degalų talpyklos. Jei pradėsite tuštinti visus degalų bakus, jūsų kūnas bandys išsaugoti šiek tiek riebalų galimiems ateities poreikiams. Ironiška, kad kuo griežtesnė jūsų mityba, tuo efektyvesnis jūsų kūnas. Grynasis poveikis yra tas, kad jūsų kūnas išmoksta sunaudoti mažiau kalorijų toms pačioms funkcijoms atlikti.

Kai jūsų medžiagų apykaita sustoja, toliau prarasti kūno riebalus tampa sunkiau, nes dabar turite valgyti dar mažiau kalorijų, kad ir toliau mėtytumėte riebalus. Jei tas ciklas tęsis, turėsite nuleisti kalorijas taip mažai, kad tai pakenktų jūsų raumenų masei, ir tai niekada nėra gera.

Apgaulė, padidindama kalorijas ir kalorijų kiekį, kurį gaunate iš tam tikrų makroelementų, tokių kaip angliavandeniai ir riebalai, gali padėti užkirsti kelią jūsų medžiagų apykaitai taip greitai sulėtėti. Pavyzdžiui, mano patirtis rodo, kad kai laikotės mažai angliavandenių turinčios dietos, labai svarbu įtraukti vieną savaitę per savaitę su angliavandenių kiekiu.

Viena prasme, valgyti daug daugiau angliavandenių, nei leidžiama įprastomis dietomis, yra techniškai apgauti. Kadangi daug angliavandenių turinčios dienos poveikis padeda išlaikyti jūsų medžiagų apykaitą, tai ne tik ne apgaulės diena, bet ir pagalbos diena!

Cheat Sheet

Sukčiavimas padeda tiek protiškai, tiek fiziškai. Aš labai rekomenduoju bent vieną apgauti valgį per savaitę, daugiausia siekiant išsaugoti sveiką protą. Pamiršti valios galią yra lengva, tačiau veikdami nedaugelis iš mūsų per ilgai vengia mėgstamo maisto, be didelių apgaulės priepuolių ar, dar blogiau, visiškai atsisakydami dietos. Bet kokia dieta, ribojanti per daug maisto produktų rūšių, ypač tų, kurių labiausiai trokštate, yra nesėkmės receptas. Dieta turi būti tikroviška, kad ji truktų, ir jei ji niekada neleidžia mėgautis mėgstamais maisto produktais, tai yra kas kita.

Įtraukę į apgaulingą linksmo maisto patiekalą, galite ką nors laukti, o tai savo ruožtu gali padėti efektyviau ir ilgiau laikytis dietos. Tai taip pat gali padėti geriau patiems policijai. Daugelis žmonių nori jaustis užsidirbę savo apgaulingo maisto, todėl žinojimas, kad jūsų artimiausiu metu laukia smagus apgaulės patiekalas, gali padėti geriau susidoroti su kitomis dienomis taikomais mitybos apribojimais.

Cheat Meal ar Cheat Day?

Bet ar turėtumėte valgyti apgauti ar visą apgaulės dieną? Tai priklauso nuo jūsų dietos, tikslų ir to, kaip jūsų kūnas reaguoja į dietą ir apgaulę.

Jei laikotės mažai angliavandenių turinčios dietos, geriau reaguosite į daug angliavandenių turinčią apgaulės dieną, kurią aš apibūdinčiau kaip padidindamas bendrą angliavandenių kiekį iki 2 gramų ar daugiau kilogramui kūno svorio. Norint išlaikyti medžiagų apykaitą nepakaks tik vieno didelio angliavandenių turinčio apgaulingo maisto. Kadangi daug angliavandenių turinti diena yra labiau pagalbos nei apgaulės diena, tą dieną galite pridėti dekadentiškesnį patiekalą arba iš viso pridėti apgaulingą valgį į kitą savaitės dieną.

Apskritai, kuo lieknesnis esate ir kuo ilgiau laikotės dietų, tuo jūsų apgaulė gali būti didesnė ir, kai kuriais atvejais, dažnesnė. Jei esate vyras, kurio kūno riebalų kiekis neviršija 10 proc., Arba moteris, nesiekianti 20 proc., Tikriausiai galite suplanuoti visą apgaulės dieną. Tai priklauso tik nuo to, kaip jūsų kūnas reaguoja į apgaulę. Jei sukčiavimas netrukdo jūsų riebalų nuostoliui ar net padidina jo kiekį, galite turėti didesnę apgaulės dieną arba net daugiau nei vieną apgaulės dieną per savaitę. Viena apgaulės diena kas 4-5 dienas gali būti jums naudinga.

Jei vis dėlto apgaudinėjimas sulėtina progresą arba padidina kūno riebalus, žinote sprendimą: sumažinkite apgaulės kiekį ir (arba) dažnumą. Jei visa apgaulės diena sustabdo jūsų riebalų nuostolius, sumažinkite tą dieną du apgaulingus patiekalus, skirkite jam šiek tiek laiko, tada įvertinkite savo pažangą.

Jei jūsų kūno riebalų kiekis viršija šiuos procentus, pradėkite nuo vieno apgaulingo valgio per savaitę pradžios ir pažiūrėkite, kaip jūsų kūnas reaguoja. Jei vartodami papildomų angliavandenių tam vienam patiekalui, galite išlaikyti arba net pagerinti riebalų nuostolius, pabandykite pridėti daugiau apgaulingų patiekalų ir galiausiai net visą apgaulės dieną.

Savęs stebėjimas jūsų cheats

Apgaulių patiekalams ar dienoms nėra formulės „visiems tinka“. Tiesiog reikia būti sąžiningam prieš save. Jei kiekvieną šeštadienio vakarą suvalgius visą picą, ąsotį alaus ir bananą, sutrūkinėjus riebalams, sustoja riebalų nuostoliai, sprendimas yra gana aiškus: sumažinkite realesnį apgaulės patiekalą. Jei šis naujas apgaulės patiekalas palaiko ar net padidina riebalų nuostolius, tada pridėkite apgaulingų patiekalų, kol jis pradės trukdyti jūsų riebalų nuostoliams, tada sumažinkite.

Jei atkreipsite dėmesį į tai, kokį poveikį jūsų kūnas daro jūsų kūnui, galite gana greitai pasakyti, ar reikia ką nors pakeisti – ir koks tas pokytis turėtų būti.

Apsilankykite svetainėje JimStoppani.com, kur rasite daugiau treniruočių, patarimų apie treniruotes ir straipsnių apie mitybą ir papildus.