Chady Dunmore treniruotė: atrodykite geriausiai nuogas

Niekada nemaniau, kad būdamas 35-erių kažkaip atsidursiu visiškai nuogas prieš būrį nepažįstamų žmonių. Bet ten aš buvau 2014 m. Rugsėjo 18 d., Be drabužių dygsnio ir prakaito kulkas. Viskas, ką galėjau pagalvoti, buvo: „O, mielasis Jėzau, padėk man!“

Kai „MusclePharm“ ir „Bodybuilding.com“ kreipėsi į mane dalyvauti fotosesijoje „Bodies of Work“, išsigandau. Aš neišsigandau, kad nesu formos – visus metus išlieku tinkamos formos – išsigandau, nes turėjau būti nuoga! Aš paprastai treniruojuosi ilgomis kelnėmis ir viršutinėmis dalimis. Aš tiesiog nesu įpratęs taip visiškai save atskleisti.

Ankstesniais metais buvau paprašytas dalyvauti susišaudyme, bet aš visada sakiau „ne“. Šiemet aš mačiau nuotraukas iš dviejų paskutinių dalių; jie buvo gražūs ir madingi. Taigi pasakiau sau: „Na, tai dabar arba niekada!” Norėjau galėti atsigręžti į nuotraukas, kai būsiu vyresnė ir pasakyti: „Dang, aš puikiai atrodžiau!“ Taigi, prarijau baimę ir pasirašiau.

Paruošti fotosesijas tik per mėnesį reikėjo planuoti ir sunkiai dirbti, bet man tai pavyko su gera mitybos programa, tinkamais papildais ir tinkama treniruote.

Mano mitybos programa

Turėjau tik 33 dienas paruošti savo kūno sudėjimą šaudymui, todėl aš pradėjau iš karto. Aš susisiekiau su savo ilgamečiais draugais ir mitybos konsultantais Viktoru ir Rosa Catanzaro. Jie sudarė mano valgymo programą ir iš tikrųjų paruošė visus mano patiekalus. Anksčiau dirbau su jais varžybose, todėl jie tiksliai žino, ko reikia norint mane paruošti.

Dietos man iš tikrųjų yra sunkiausia pasiruošimo varžyboms ir fotosesijoms dalis, nes turiu genetinę inkstų problemą, vadinamą meduliarine kempinės liga. Mano kūnas netinkamai filtruoja daiktus, todėl per šlapimą prarandu daug kraujo, todėl negaliu nei sumažinti kalorijų, nei vandens, nei išeikvoti angliavandenių, kaip tai daro daugelis sportininkų. Turiu valgyti labai subalansuotus patiekalus. Tačiau Katanzaros tiksliai žino, kaip gaminti maistą, todėl būnu sveikas ir vis tiek gaunu puikių rezultatų.

Iš varžybų išmokau, kad nuoseklumas yra būtinas sėkmei, todėl visą savo pasirengimo laikotarpį aš išlikau pastovus. Valgiau tik tai, ką žinojau, kad mano kūnas pakurstytų treniruotes ir padėtų pasilenkti.

Pusryčiai paprastai buvo keturi kiaušinių baltymai, vienas visas kiaušinis, puodelis virtų avižinių dribsnių ir puodelis uogų. Likę keturi dienos patiekalai buvo 3 uncijos daržovių, tokių kaip žaliosios pupelės ir šparagai, 3 uncijos sudėtingų angliavandenių, tokių kaip kvinoja ar jamsas, ir 4 uncijos liesų baltymų, tokių kaip vištiena, žuvis ar jautiena.

Kiaušinio baltymai

4

Kiaušiniai

1

Avižiniai dribsniai

1 puodelis

Mėlynės

1 puodelis

Žaliosios pupelės

3 oz.

Kvinoja

3 oz.

Vištiena

4 uncijos.

Žaliosios pupelės

3 oz.

Saldžioji bulvė

3 oz.

Jautienos nugarinė

4 uncijos.

Smidrai

3 oz.

Rudieji ryžiai

3 oz.

Sykas

(kepta)

4 uncijos.

Žaliosios pupelės

3 oz.