Ar lazanijoje galite pakeisti kiaušinį? Taip ir štai kaip!

Jei esate veganas, alergiškas kiaušiniams, stebite savo cholesterolio kiekį ar tiesiog pritrūkote kiaušinių, galbūt susimąstėte, kaip pasigaminti savo mylimą lazaniją be tų gleivingų, išlukštentų rutuliukų! Na, nesijaudinkite dėl to, nes mes esame čia, kad padėtume!

Ką daryti, jei nenorite naudoti kiaušinių arba tiesiog neturite jų namuose? Ar jūsų lazanija pasmerkta būti permirkusia, drėgna?

Žinoma ne! Lazanijoje yra daugybė puikių kiaušinių pakaitalų, ir mes surinkome visą jų krūvą čia! Tiesiog skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas jums tinka!

Žinome, kad gali atrodyti sunku pakeisti tam tikrus mėgstamo maisto ingredientus, ir nenorime, kad nustotumėte valgyti mėgstamą maistą. Jūs net nepastebėsite skirtumo, o ei, jie jums gali patikti dar labiau!

Taigi, skaitykite toliau, kad sužinotumėte!

kiaušinių lazanija

Turinys

Rodyti

Puikūs kiaušinių pakaitalai lazanijoje

Geriausi kiaušinių pakaitalai lazanijoje yra bešamelio padažas, paprastas jogurtas, riebi grietinėlė su kukurūzų krakmolu. Veganiški variantai yra linų sėmenys su vandeniu, strėlė, bulvių košė arba pastarnokas, nesaldus trintas moliūgas.

Kiaušiniai yra skirti viską surišti į lazaniją, o pakaitalai gali būti bet kokie, kol jie yra lipnūs. Aptarsime kelias turimas parinktis ir paaiškinsime, kaip jomis naudotis.

Taip pat skaitykite: Brownie Mix be kiaušinių

1. Linų sėmenys su vandeniu

Tai puikiai tinka bet kokiam receptui, kuriame kaip rišiklis naudojami kiaušiniai, net ir kepiniams, pavyzdžiui, pyragams ir keksiukams!

Sumaišius sumaltas linų sėmenis su trupučiu vandens, mišinys pradeda lipti! Taip yra todėl, kad vanduo iš tikrųjų suardo tam tikrą linų sėmenų skaidulą, vadinamą gleivėmis, kurios yra lipni sėklos lukšto dalis, todėl visas mišinys taip pat tampa lipnus!

Ši tekstūra yra tokia panaši į kiaušinį, kad yra puikus jo pakaitalas! Tiesiog sumaišykite maltas linų sėmenis su vandeniu iki purios masės, o tada sumaišykite su rikotos sūriu!

2. Arrowroot su vandeniu

Panašiai kaip linų sėmenys ir vanduo, strėlės šaknis ir vanduo yra puikus rišiklis daugumoje kepinių, taip pat lazanijoje, jei pasirinksite nenaudoti kiaušinių.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti apie 1 valgomąjį šaukštą strėlių šaknų miltelių su 2 šaukštais vandens kiekvienam kiaušiniui, kurio nenaudojate! Kai išmaišysite, tiesiog sumaišykite mišinį su sūriu ir paskleiskite ant makaronų sluoksnių!

Arrowroot

3. Bulvių košė arba pastarnokas

Tai gana smagu! Jei ieškote dar sodresnės nei tradicinės lazanijos, kodėl į mišinį neįdėjus daržovių?

Jei išvirsite ir sutrinkite minkštas bulves ir (arba) aštrius pastarnokus, jų tirštumas gali būti puikus lazanijos rišiklis! Tiesiog sumaišykite trintas daržoves su rikotos sūriu ir sudėkite ant sluoksnių!

Jei norite visiškai veganiško varianto, su šiuo sūriu galite net praleisti; sutrintos daržovės suteiks tokią malonią tirštą ir sočią lazanijos tekstūrą, kurios ieškote!

Taip pat skaitykite: Ar galima kiaušinius pakeisti majonezu?

4. Nesaldintas, trintas moliūgas

Panašiai kaip bulvių koše ar pastarnokai – ir kadangi mes vis tiek esame rudeniškos nuotaikos – galite iškeisti kiaušinį į moliūgų tyrę!

Kol jums tinka šiek tiek kitokios, labiau sezoninio skonio lazanija nei tradicinė lazanija ir kol gausite nesaldintą moliūgą, ši parinktis yra puikus būdas išlaikyti norimą tekstūrą ir šiek tiek pakeisti!

Kadangi šio lazanijos patiekalo skoniai bus rudeniškesni, galbūt norėsite pakeisti tradicinį raudonąjį padažą, kad gautumėte sviestiškesnį, šalavijo pagrindo baltąjį padažą!

Kreminio moliūgo dvelksmas ir sviestinio šalavijo natos puikiai derės, sukurdamos jūsų namuose nuostabų aromatą, kurį norės išbandyti visi!

5. Bešamelio padažas

Mums patinka šis pasirinkimas tiems, kurie ieško naujo lygio tradicinės lazanijos! Tam net nereikia dėti rikotos sūrio; Jūsų Bešamelio padažas tiks ir kiaušiniui, ir rikotai!

Norėdami tai padaryti, tiesiog sumaišykite miltus, pieną, sviestą ir mėgstamą kietąjį ar pusiau minkštą sūrį, pavyzdžiui, mocarelą, parmezaną ar net veganišką sūrį, jei norite, kad padažas būtų pagamintas. Tada ištepkite juo visus lazanijos sluoksnius ir pakartokite!

Yra tiek daug skirtingų būdų, kaip galite tai pakeisti, todėl drąsiai galite pridėti naujų prieskonių ar net skirtingų padažų su šiuo kiaušinių pakaitalu!

Bešamelio padažas

6. Paprastas, nesaldintas jogurtas

Jei naudojate šią parinktį, kaip ir bešamelio padažą, rikotos sūrį galite pakeisti kietu arba pusiau minkštu sūriu. Taip yra todėl, kad paprasto jogurto tekstūra panaši į rikotos sūrį, tačiau dėl savo tirštumo gražiau išsilaiko!

Be to, jei nenaudojate kiaušinio, į rikotos mišinį galite tiesiog įpilti paprasto nesaldinto jogurto, kad jis šiek tiek sutirštėtų. Taip ji išliks vietoje ir jūsų lazanija bus dar kreminė!

7. Sunki grietinėlė su kukurūzų krakmolu

Galiausiai galite pereiti prie riebios grietinėlės, kad gautumėte grietiniškiausią kiaušinių pakaitalą! Ši parinktis puikiai tinka tiems, kurie ieško savo lazanijos tirštos, sodrios kreminės konsistencijos!

Tiesiog sumaišykite riebią grietinėlę su trupučiu kukurūzų krakmolo, sumaišykite su rikotos sūriu ir pagaminkite lazaniją be kiaušinių!

Mėgautis!

Taip pat skaitykite: Lazaniją palikome per naktį – ar saugu valgyti?

Kodėl kiaušinis vis tiek dedamas į lazaniją?

Jei kada nors valgėte skanią lazaniją su kremiškiausiu, dekadentiškiausiu sūriu, išsiliejusiu iš minkštų makaronų sluoksnių, galbūt susimąstėte, dėl ko būtent toks sūris yra tirštas ir sultingas.

Na, daugiau nesistebėkite, nes kiaušinis tam ir yra skirtas! Kiaušinis iš tikrųjų daro lazanijos sūrį kreminį ir skanesnį! Bet kaip? Paaiškinkime!

Nors pats sūris gali būti gana kreminis, lazanijoje jam reikia tam tikro rišiklio, kad jis nesuirtų sluoksniuojant ir verdant! Ir štai kur ateina kiaušinis! Kiaušinis – tradiciškai plaktas ir sumaišytas su sūriu – suriša sūrį. Matote, lazanija gaminama iš rikotos, kuri yra gana vandeningas, purus sūris.

Taigi, užuot leidęs sūriui nuvarvėti iš makaronų sluoksnių, kol net neįkandote, kiaušinis leidžia rikotos sūriui sulipti, todėl bus nuostabus, nelašantis patiekalas!