Ar galite valgyti žalius makaronus? Ką apie nepakankamai iškeptą?

Kai buvau vaikas, turėjau draugų, kurie valgydavo žalius makaronus ar greitai paruošiamus makaronus, bet man nebuvo įdomu, ar saugu valgyti žalius makaronus nuo vaikystės, o sveikatos problemos man nebuvo didžiausias rūpestis.

Dabar aš žinau, kodėl reikia gaminti maistą. Taip pat žinau, kad kartais jie būna nepakankamai išvirti, taigi, kol galvojau, ar galima valgyti žalius makaronus, kitas mano smalsumas buvo, kaip valgyti nepakankamai virtus makaronus, nes taip gali nutikti, jei ne taip dažnai verdate makaronus.

Žalias maistas yra labai susijęs su produktu, nes yra daržovių rūšių, kurias galima valgyti žalias, o kitos daržovės yra nuodingos, jei valgomos žalios, ir visiškai tinkamos, jei jas verdate. Yra mėsos gaminių, kurie elgiasi taip pat; kai kuriuos iš jų galima valgyti žalius arba rūkyti, o kai kurie yra pernelyg pavojingi jūsų sveikatai, jei jie nėra gerai išvirti.

Taigi, jei nesate tikri, kad tai saugu, prieš valgydami žalius makaronus ar bet kokį kitą maistą, būtų puiki mintis pasidomėti.

žali makaronai

Turinys

Rodyti

Ar galima valgyti žalius makaronus?

Žalias makaronus galima valgyti nedideliais kiekiais, tačiau tai nėra sveika. Techniškai galite valgyti žalius makaronus ir greičiausiai neturėsite tiesioginių sveikatos problemų, jei valgysite tik nedidelį kiekį. Tačiau didesnės porcijos gali sukelti rimtų sveikatos problemų, nes organizmas sunkiai jas virškins.

Taip pat nereikėtų dažnai valgyti net ir mažais kiekiais, todėl kasdien valgydami žalius makaronus galite sau pakenkti.

Siūlyčiau visai nevalgyti žalių makaronų. Jei taip smalsu, galite sukramtyti vieną makaroną, kad pamatytumėte, kaip yra, bet greičiausiai tai nebus pats geriausias maistas, kurį bandėte gyvenime, todėl didelių lūkesčių nepuoselėkite.

Žaliuose miltuose yra lecitino ir fitatų, kurie gali sukelti keletą sveikatos problemų, jei vartojami dideliais kiekiais.

Gera žinoti, kad gamindami maistą, įskaitant makaronus, verdame ne tik dėl geresnio skonio ir tekstūros, bet ir tam, kad sunaikintume bakterijas, kurios gali augti viduje. Atliekant maistą a 165 laipsnių F temperatūra ar daugiau užtikrins, kad bakterijos bus nužudytos.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti makaronus?

Ar galima valgyti nepakankamai virtus makaronus?

Taip, galite valgyti nepakankamai virtus makaronus. Tačiau jis gali tapti pavojingas, jei valgomas dideliais kiekiais arba per dažnai, nes organizmui gali būti sunku jį virškinti. Šiek tiek saugiau valgyti nepakankamai virtus makaronus nei žalius, tačiau pavojus vis tiek gali būti.

Be to, jei nepakankamai išvirsite makaronų, yra tikimybė, kad nesunaikinote visų viduje esančių bakterijų.

Nepakankamai išvirtų makaronų skonis neturėtų būti toks blogas, tačiau tekstūra bus katastrofiška, nes bus per sunku juos kramtyti, be to, jie bus miltelių pavidalo, o tai gali trukdyti valgant makaronus.

Jei makaronai gaminami iš žalių kiaušinių ir valgote juos nepakankamai išvirtus, salmonelės gali kelti realią grėsmę, todėl geriau nevalgyti nepakankamai išvirtų makaronų.

nepakankamai išvirti makaronai

Valgyti žalius arba nepakankamai termiškai apdorotus įvairių rūšių makaronus.

Yra daug įvairių makaronų rūšių, todėl sakyti, kad žalius makaronus valgyti nesveika ar sveika, galima apibendrinti, nes jie gaminami skirtingai.

Nenagrinėsiu visų makaronų rūšių, bet pabandysiu aptarti, kas gali turėti įtakos valgant žalius.

– Yra makaronų, gaminamų su kiaušiniais arba be jų, o tai gali būti labai svarbus skirtumas, nes, kaip jau kalbėjome anksčiau, salmonelė gali būti tikra problema valgant nepakankamai virtus makaronus. Makaronai turi būti gaminami su ne mažiau kaip 5,5% kiaušinių, tačiau makaronus galima gaminti ir be jų. Sukūriau visą straipsnį apie tai; patikrinkite čia, ar makaronai yra makaronai.

-Yra makaronų, tokių kaip ravioliai ir tortellini, kurie yra užpildyti įvairiais ingredientais, pavyzdžiui, mėsa, sūriu ar daržovėmis. Tokios rūšys greičiausiai bus nesveikos, kai valgomos žalios arba nepakankamai termiškai apdorotos. Pridėjus bet kokių papildomų ingredientų, kurie nėra visiškai sausi makaronai, padidėja rizika valgyti juos žalius, nes bakterijos turi didesnę galimybę augti ne visiškai sausame maiste.

Kaip žinoti, kada makaronai visiškai išvirti?

Geriausias būdas patikrinti, ar makaronai yra visiškai išvirti, yra jų paragauti. Makaronai turi būti kieti, bet gana lengvai kramtomi, kai tinka patiekti. Nepasikliaukite pakuotės laiku, nes jis gali būti išjungtas, taip pat tai priklauso nuo jūsų kaitlentės liepsnos stiprumo.

Geriau pradėti ragauti makaronus anksčiau, kad nepraleistumėte to momento, kai jie puikiai tiks patiekti, nes makaronai turi tokį erzinantį dalyką, kuris dabar yra geras, sumirksi du kartus ir per daug.

Jei makaronai tampa lipnūs ir prilimpa prie keptuvės sienelių, tai reiškia, kad jie perkepti.

Taip pat galite retkarčiais patikrinti makaronus šakute pjaustydami makaronus keptuvės sienele; Jei pastebėjote, kad jis vis dar kietas viduje ir turi miltelių konsistenciją, greičiausiai turėsite jį šiek tiek virti. Tai yra geriausias būdas išbandyti makaronus proceso pradžioje, nes jų ragavimas kiekvieną minutę gali šiek tiek erzinti, tačiau įsitikinkite, kad paragavote makaronų, kai jie išlaiko šakutės testą.

Taip pat skaitykite: Makaronai padaže ar padažas makaronuose?

Išvada

Techniškai gali būti saugu valgyti žalius arba nepakankamai termiškai apdorotus makaronus, tačiau per daug dalykų gali suklysti, todėl neverta rizikuoti. Be to, tokiu būdu jūs gaunate mažiausiai, ką galite gauti iš makaronų. Užuot buvęs geras skanus patiekalas, gausite sunkiai virškinamą ir nuviliančio skonio maistą.

Taigi, jei perskaitę visą šį straipsnį vis dar trokštate žalių makaronų, išbandykite vieną, kad patikrintumėte patys, bet nepamirškite išbandyti visos pakuotės.