Ar galite pašildyti Samosas? Orkaitė, mikrobangų krosnelė ir kt

Kas atsitiks, jei pasidarėte per daug samosų, kad galėtumėte užbaigti vienu prisėdimu, o gal paprasčiausiai padarėte jas anksti ruošdamiesi kitos dienos vakarėliui? Tokiais atvejais norėsite sužinoti geriausius samosų pašildymo būdus, todėl mes čia!

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip geriausiai juos pašildyti!

samosa pašildyti

Turinys

Rodyti

Ar galite pašildyti samosas?

Taip, samosas galima pašildyti, o geriausia tai padaryti įkaitintoje orkaitėje. Taip jie tampa traškūs, kaip ir iš pradžių. Taip pat galite juos kepti mikrobangų krosnelėje, tačiau jie pasirodo minkšti ir kartais permirkę.

Tai reiškia, kad yra keletas būdų, kaip pakartotinai pašildyti samosas, ir mes jums paaiškinsime kiekvieną iš jų. Prieš tai darydami, turite atsižvelgti į keletą veiksnių. Tai nuspręs, kaip norėsite pakartotinai pašildyti savo samosas, todėl atkreipkite dėmesį!

Į ką reikia atsižvelgti prieš kaitinant samosas

Nors yra daug būdų pašildyti maisto produktus, kai turite ką nors traškaus, pavyzdžiui, samosa, norėsite įsitikinti, kad pašildymas nesugadins tekstūros. Štai kodėl, prieš leidžiantis į samosa pakartotinio šildymo pasaulį, siūlome atsiminti šiuos dalykus.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti svogūnų žiedus?

Pirmiausia patikrinkite datą!

Žinoma, pirmiausia turite atsižvelgti į savo samosų amžių. Jei jie šaldytuve stovi ilgiau nei savaitę, patikrinkite, ar juose nėra pelėsio ar nemalonaus kvapo. Net ir šaldytuve maistas ilgainiui suges, ypač jei jis nebeužšaldytas. Taigi, tiesiog pakvėpuokite ir pažiūrėkite, kad įsitikintumėte, jog jie vis dar geri.

Traškus ar purus?

Vėlgi, jei planuojate pašildyti kažką, kas kažkada buvo traški ir traški, galbūt norėsite pakartotinai pašildyti tą pačią tekstūrą. Jei taip yra jūsų samosų atveju, toliau nurodytus šildymo būdus reikės šiek tiek pakeisti. Bet, nesijaudink! Mes tiksliai apžvelgsime, kaip tai padaryti teisingai!

samosas viduje

Kiek nori?

Jei turite dvidešimt likusių samosų ir su šeima norite suvalgyti tik dešimt iš jų, pašildykite tik dešimt! Iš tikrųjų tik tiek kartų maistas turi būti pašildytas, kol visiškai nepasikeičia tekstūra ir skonis.

Penki geriausi samosų pašildymo būdai

Gerai! Taigi, dabar, kai žinome šiek tiek daugiau apie samosas ir į ką reikėtų atsižvelgti prieš jas kaitinant, pagaliau laikas aptarti šiuos pašildymo būdus. Taigi, prisisegkite, čiupkite atšaldytas samosas ir pasiruoškite jais mėgautis dar kartą!

1. Išmeskite juos į mikrobangų krosnelę (jei neprieštaraujate dėl košės)

Mums tai yra puikus samosų pašildymo būdas. Nors mikrobangų krosnelėje jie tikrai taps purūs, tačiau pastebėjome, kad jų skonis vis tiek nuostabus ir yra šildomi iki galo. Be to, jie yra paruošti ir paruošti valgyti greičiau nei per 1 minutę!

Tačiau jei esate visiškai prieš minkštas samosas, vis tiek galite naudoti mikrobangų krosnelę joms pašildyti! Jei jūsų mikrobangų krosnelė turi grilio funkciją, nedvejodami naudokite ją. Jis sušildys juos nesuminkštindamas ir suteiks jums gražų ir traškų pyragą!

2. Įkaitinkite juos orkaitėje

Tai labiausiai pageidaujamas samosų pašildymo būdas. Nors tai užtrunka šiek tiek ilgiau, nes turite palaukti, kol orkaitė įkais, išmetę samosas į orkaitę tikrai išlaikysite gražų traškų išorinį sluoksnį!

Įkaitinus orkaitę iki maždaug 350 F, šilumos turėtų pakakti, kad jos pradėtų veikti. Tiesiog padėkite juos ten porai minučių iš kiekvienos pusės ir atsargiai išimkite iš orkaitės.

Jei norite įsitikinti, kad jie yra pakankamai šilti, kad jums patiktų, tiesiog išpjaukite vieną ir apčiuopkite vidų vienu iš pirštų. Jei jie geri, puiku! Tiesiog valgykite, kad galėtumėte mėgautis! Jei jie vis dar šalti, meskite juos atgal į orkaitę dar kelioms minutėms iš kiekvienos pusės.

3. Sumeskite juos į keptuvę

Šis metodas yra šiek tiek greitesnis nei orkaitė, bet vėlgi, ant samoso galite negauti tiek sauso traškumo.

Taikant šį metodą, tiesiog įkaitinkite mėgstamą keptuvę, ant viršaus uždėkite samosas ir uždenkite skardos folija. Įsitikinkite, kad folija yra tik ant viršaus, o ne sandariai uždengia keptuvę; tokiu būdu jūsų samosos vis tiek bus šiek tiek plutos!

Kai jie jaučiasi pakankamai šilti, tiesiog nukelkite juos nuo ugnies ir valgykite!

4. Keptos samosos

Tai užtruks šiek tiek ilgiau, bet tai gali būti smagus dalykas, kurį galima išbandyti!

Tiesiog užpildykite keptuvę augaliniu aliejumi ir užvirinkite. Tada atsargiai įdėkite samosas į karštą aliejų, kad nesudegintumėte dėl susidariusių purslų.

Kai jūsų samosos suformuos gražų, auksinį ir traškų išorinį sluoksnį, tiesiog išimkite jas, padėkite ant popierinio rankšluosčio ir mėgaukitės!

keptos samosos

5. Ant grotelių keptos samosos

Ši parinktis turbūt geriausiai pasiekiama tais šiltais vasaros mėnesiais, nes tikriausiai nenorėsite traukti kepsninės iš garažo vidury snieguotos žiemos vien tam, kad sušildytumėte savo samosą!

Norėdami juos kepti, tiesiog užkurkite ugnį – siūlome anglį ar malkas, kad įgautumėte šiek tiek dūmo – atsargiai dėkite ant grotelių ir kepkite po porą minučių iš kiekvienos pusės. Tuo tarpu netgi galite kepti juos ant grotelių su kai kuriomis daržovėmis, kad galėtumėte papildomai išnaudoti kepsninės medžiagas!

Kas vis dėlto yra samosos?

Paprastai su Indija siejamos samosos dažniausiai yra pikantiškas pyragas, užpildytas viskuo – nuo ​​daržovių ir ryžių iki vištienos, jautienos, kiaulienos ar net žuvies! Dėl savo Pietryčių Azijos šaknų samosos paprastai turi kokių nors kvapnių, galingų prieskonių, nesvarbu, ar tai karis, kmynai, gvazdikėliai, kardamonas, juodieji pipirai ar net cinamonas! Jų egzistavimą galima atsekti net iki 9 amžiaus Persijos!

Samosos yra tokios unikalios ir įvairios, kad vienintelis jas vienijantis elementas yra trikampė forma! Yra daugybė kepinių su mėsa ar daržovėmis versijų – nuo ​​meksikietiškos empanados iki britų aviganių pyrago, bet jei rasite nedidelį trikampį dribsnių pyragą, greičiausiai tai yra samosa.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti pavasario ritinius?

Kaip gaminate samosas?

Jei planuojate gaminti samosa nuo nulio, tereikia paimti tešlą, šiek tiek vandens, aliejaus, druskos, sviesto ir kuo tik norite įdaryti. Jei turite laiko, jei norite, tešlą galite pasigaminti net patys, pagardinkite ją cinamonu ar kmynais, kad suteiksite dar daugiau skonio!

Paruošę tešlą, tiesiog sutepkite ją aliejumi ir palikite šiek tiek pastovėti, kol įdaras bus paruoštas. Nesivaržykite į savo samosas dėti bet kokių daržovių, mėsos ar krakmolo; tikrai padarykite juos savo!

Be to, netgi galite nusipirkti arba pasigaminti puikų mirkymo padažą prie jų arba ant viršaus pabarstyti cukraus pudros ir cinamono!

Ir štai, dabar jūs žinote, kaip gaminti samosas.

Išvada

Egzistuoja keli samosų pašildymo būdai ir visi jie gali puikiai pasiteisinti įvairiose situacijose, jei skubate ar neturite orkaitės, samosų pašildymas mikrobangų krosnelėje gali būti geriausias būdas tai padaryti.

Tikiuosi, kad perskaitę šį straipsnį radote bent vieną pakartotinio šildymo būdą, kuris tinka jums, kad galėtumėte mėgautis savo samosomis.