Ar galite valgyti šaltus vištienos grynuolius? Ir kaip juos pašildyti

Vištienos grynuoliai yra skanūs, bet ar galite valgyti šaltus vištienos grynuolius? Visi žinome, kad dažniausiai jie yra perkami parduotuvėje, o tai reiškia, kad jie jau yra paruošti ir užšaldyti, todėl tereikia juos tik pašildyti.

Tai, kad turite maisto, kuris jau buvo laikomas ir ilgą laiką laikytas užšaldytas, verčia mus abejoti, ar vištienos grynuolius saugu valgyti kitą dieną.

Kalbėdami apie naminius vištienos grynuolius, nekyla klausimų, ar kitą dieną jie vis dar tinkami valgyti, palyginti su šaldytais. Tai visiškai akivaizdu, kad daugelis mūsų gaminamų maisto produktų yra valgomi ir kitą dieną, jei tinkamai laikomi šaldytuve.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, ką reikėtų žinoti valgant likusius vištienos grynuolius, kiek laiko jie gali išsilaikyti ir kaip tinkamai juos pašildyti.

šalti vištienos grynuoliai

Turinys

Rodyti

Ar galima valgyti šaltus vištienos grynuolius?

Taip, galite valgyti šaltus vištienos grynuolius, jei jie tinkamai laikomi sandariame inde arba plastikiniame maišelyje šaldytuve. Jūs neturėtumėte valgyti vištienos grynuolių, kurie buvo laikomi šaldytuve ilgiau nei tris dienas.

Šalti likę vištienos grynuoliai gali būti ne tokie skanūs kaip karšti, tačiau tai nereiškia, kad jie nėra saugūs.

Apie tai, kaip tinkamai juos pašildyti ir kiek kartų saugu pašildyti vištienos grynuolius, pakalbėsime vėliau straipsnyje. Taigi, jei norite valgyti juos šaltus, nes nesate tikri, ar saugu juos dar kartą pašildyti, pasilikite su manimi.

Kiek laiko išsilaiko likusių vištienos grynuolių?

Likę vištienos grynuoliai gali išsilaikyti iki trijų dienų, jei tinkamai atšaldyti. Turite įdėti juos į hermetišką indą arba plastikinį maišelį, tačiau įsitikinkite, kad jie neišsilaiko kambario temperatūroje ilgiau nei 2 valandas, nes tiek laiko reikia, kad maiste išsivystytų blogosios bakterijos. Jis vadinamas „pavojaus zona“ mėsai, todėl dauguma nesūdytų mėsos rūšių negali išsilaikyti 40–140 F temperatūroje ilgiau nei dvi valandas.

Nepalikite likusių vištienos grynuolių per naktį ir tikėkitės, kad kitą dieną jie bus saugūs. Naktis turi daugiau nei dvi valandas, ir aš manau, kad jūsų namuose nėra mažiau nei 40 F ar daugiau nei 140 F, arba bent jau aš taip tikiuosi.

Kiek kartų galite pašildyti vištienos grynuolius?

Vištienos grynuolius turėtų būti saugu pakaitinti du ar net daugiau kartų. Tačiau kaitinant daugiau nei du kartus gali nukentėti tekstūra ir skonis.

Įsitikinkite, kad juos tinkamai laikote ir neleiskite kambario temperatūroje ilgiau nei dvi valandas po kiekvieno pakartotinio pašildymo.

Reikalas tas, kad niekas negali sakyti, kad vištienos grynuolius nesaugu kaitinti daugiau nei du kartus, bet patarčiau to nedaryti vien dėl saugumo.

Turėtumėte žinoti, kiek galite valgyti daugiau ar mažiau, bet negalite būti taip toli, kad pašildytumėte 3 kartus daugiau grynuolių, kiek jums reikia. Jie visada būna smulkiais gabalėliais, todėl nesunku pašildyti tiek, kiek reikia.

Kaip pašildyti vištienos grynuolius?

Yra keletas būdų, kaip tinkamai pašildyti vištienos grynuolius, kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų.

-Vištienos grynuoliukų pašildymas orkaitėje.

Tai geriausias būdas pašildyti vištienos grynuolius, kad jų tekstūra išliktų traški, taigi, kol išgausite geriausią vištienos minkštimą, pašildyti juos orkaitėje tikrai nėra greičiausias būdas tai padaryti.

Tai nėra greita, bet gana lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti norint pašildyti vištienos grynuolius orkaitėje, tai išimti vištienos grynuolius iš šaldytuvo, kad jie sušiltų iki kambario temperatūros, įkaitinti orkaitę iki 375 F, įdėti vištienos grynuolius. ant kepimo skardos, padengtos aliuminio folija, ir įdėkite juos į orkaitę apie 20 minučių.

Kiek laiko turėsite leisti juos orkaitėje, priklauso nuo to, kiek turite vištienos grynuolių ir kokio dydžio gabalėliai, todėl geriau karts nuo karto pasitikrinti.

-Vištienos grynuoliukų pašildymas mikrobangų krosnelėje

Tai neabejotinai greičiausias būdas pašildyti vištienos grynuolius, o šio metodo trūkumas yra tas, kad prarasite vištienos grynuolių tekstūrą.

Jei esate darbe ar skubate, tai gali būti vienintelis būdas pašildyti vištienos grynuolius, ir sakyčiau, kad tai daug geriau nei valgyti juos šaltus.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti vištienos grynuolius ant lėkštės, pageidautina, tik vienu sluoksniu, ir įdėti juos į mikrobangų krosnelę vienai ar dviem minutėms, bet darykite tai 30 sekundžių intervalais, kad karts nuo karto patikrintumėte. Virdami juos per mikrobangų krosnelę, vištienos grynuoliai išdžius, todėl būtinai stebėkite juos.

pašildykite vištienos grynuolius

-Vištienos grynuoliukų pašildymas keptuvėje ant viryklės

Įkaitinimas keptuvėje užtrunka trumpiau nei kaitinimas orkaitėje, bet daugiau darbo.

Vištienos grynuoliukus galite pašildyti keptuvėje su trupučiu aliejaus, tokiu būdu jie išliks pakankamai traškūs, be to, tai greičiau nei kaitinant orkaitėje.

Tereikia į keptuvę įpilti šlakelį aliejaus, įdėti vištienos grynuolius ir palaikyti po vieną ar dvi minutes iš abiejų pusių, kol apskrus ir apskrus.

-Vištienos grynuoliukų pašildymas oro gruzdintuvėje

Grynuoliai kaitinami oro gruzdintuvėje gana greitai ir išlaiko traškią tekstūrą. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jūs turite juos šildyti mažomis partijomis, nes oro gruzdintuvė paprastai yra gana maža, o svarbiausia yra tai, kad turite turėti oro gruzdintuvą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, norint juos pašildyti tokiu būdu, tai įdėti į oro gruzdintuvą su trupučiu aliejaus, kad jie nepriliptų prie gruzdintuvės dugno, ir leisti 5 minutes 350 F temperatūroje.

Taigi, kam valgyti grynuolius šaltus, kai turite visus tuos gerus vištienos grynuolių pašildymo būdus?

Kaip patikrinti, ar vištienos grynuoliai blogi?

Paskutinis svarbus dalykas, norint nuspręsti, ar vištienos grynuolius saugu valgyti šaltus, yra patikrinti, ar jie nesugedo.

Supakuotiems tai paprasta, nes galite patikrinti galiojimo datą. Tačiau tai negarantuoja, kad pirmą kartą pašildydami juos tinkamai laikysite.

Taigi aš pateiksiu jums keletą dalykų, kuriuos reikia patikrinti prieš nusprendžiant valgyti vištienos grynuolius, net jei norite juos valgyti šaltus arba vėl pašildyti.

– Kvapas. Blogi vištienos grynuoliai turės puvinio kvapą, kai jie bus visiškai atšildyti, todėl būtinai patikrinkite juos po atšildymo, nes šaldyti vištienos grynuoliai gali būti apgaudinėjami.

– Spalva. Jei matote bet kokį spalvos pasikeitimą, grynuolius turėtumėte išmesti. Ypač atkreipkite dėmesį į mėsos spalvos pasikeitimą, nes išorė taip nepasikeis.

– Tekstūra. Pakaitinimo būdas taip pat gali turėti įtakos tekstūrai, tačiau vištienos grynuolis turi būti gana kietas, ne purus ar minkštas.

-Skonis. Skonis yra paskutinis dalykas, kurį turite patikrinti, tačiau tai yra ir rodiklis, rūgštus ar nepakeliamas kartaus skonis yra aiškus ženklas, kad vištienos grynuoliai sugedo.

Taip pat skaitykite: Kiek laiko trunka Halloumi?

Išvada

Valgyti šaltus grynuolius galima, o naudoti sumuštiniuose, salotose kažkas panašaus gali būti nebloga idėja. Tačiau dažniausiai, ypač jei esate namuose, nėra prasmės valgyti grynuolius šaltus, nes yra nemažai gerų pašildymo būdų.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums žinoti, ką daryti su likusiais vištienos grynuoliais, ir jei geriausia valgyti juos šaltus, pirmyn.