Ar galite pašildyti karį? Taip, Ir štai kaip

Taigi ką tik užsisakėte nuostabiausią indišką patiekalą išsinešti, bet tikrai negalite viso jo suvalgyti vienu prisėdimu. Kad ir kaip būtų skanu, jis turės tapti likučiais. Bet ką daryti su kario likučiais, ar galite jį pašildyti? Jei taip, ar turite imtis kokių nors specialių atsargumo priemonių?

Ar galima bet kokį karį pašildyti? Ką apie ryžius, ir jūs taip pat pakaitinate? Ar nesvarbu, ar ten grietinėlė, ar jogurtas? Kaip jūs netgi laikote kario likučius? Pažvelkime į visa tai.

pašildykite karį

Turinys

Rodyti

Ar galite pašildyti karį?

Taip, karį galite pašildyti tol, kol jį saugiai laikėte šaldytuve. Karį galima pašildyti keliais būdais, tačiau geriausia yra mikrobangų krosnelė, jei indas yra saugus ir turi dangtį. Nenaudokite didelės ugnies, naudokite vidutinę šilumą ir maišykite kas porą minučių.

Atminkite, kad visos daržovės jūsų karyje taps minkštesnės, tačiau mėsa paprastai bus tokia pati. Karis visada skanesnis, kuo ilgiau stovi, todėl kitos dienos karis gali būti net geresnis nei dieną!

Jei norite pašildyti karį orkaitėje, atminkite, kad kraštai išdžius ir gali sudegti. Jei nenorite arba neturite mikrobangų krosnelės, geriau naudoti viryklę.

Kiek kartų galiu pašildyti karį?

Karį galite pašildyti tiek kartų, kiek reikia, tačiau po kurio laiko patiekalo tekstūrą lengva sugadinti. Rekomenduojame pašildyti tik vieną kartą ir tikėtina, kad nereikės šildyti daugiau nei vieną kartą.

Kai kaitinate antrą ar trečią kartą, suteikiate bakterijoms galimybę plisti ir vystytis, jei netinkamai jas laikote.

Grietinėlė, jogurtas, kokosų pieno karis

Jei jūsų karyje yra grietinėlės, pieno ar jogurto, jį vis tiek puikiai tinka pašildyti net mikrobangų krosnelėje ar ant viryklės. Tiesiog nepamirškite retkarčiais pamaišyti ir neleiskite užvirti ar net užvirti. Kol nuolat maišysite, padažas šildys visą patiekalą, todėl visi ingredientai turi būti vienodai karšti.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti pavasario ritinius?

Didesni daržovių ar mėsos gabaliukai gali būti netinkamai pašildyti, bet jei turite sustoti, kad išsaugotumėte padažą, padarykite tai.

Jei jūsų karyje yra kokosų pieno, nerimauti dar mažiau. Jis neskils ir netaps grūdėtas, todėl galite jį net užvirti, kol jame nėra pieno produktų.

Ar galite pašildyti ryžius?

Taip, ryžius galite pašildyti kariui, bet turite būti atsargūs. Jei šildote abu iš karto, lėkštę reikia uždengti kokiu nors dubeniu, kad garai nesusilaikytų. Priešingu atveju ryžiai išdžius ir net gims čia ir ten.

pašildykite ryžius

Storesnė dalis, kurioje susikaupia daugiau ryžių, bus šaltesnė nei likęs maistas. Ryžiai yra daug sausesni nei kario padažas, o mikrobangų krosnelė skysčius įkaitins daug greičiau nei sausi gaminiai.

Kol kaitinate ryžius ir jie garuoja karštai, viskas turėtų būti gerai. Turėkite omenyje, kad ryžiuose yra vietinių bakterijų, vadinamų Bacillus cereus, kurios gali išgyventi verdant ir netgi plisti, kol ryžiai vėsta. Jei kambario temperatūroje laikysite ilgiau nei kelias valandas, jis gali lengvai išplisti.

Ryžius šaldytuve geriausia laikyti kuo žemesniu nustatymu, kad sulėtintumėte mikrobų plitimą. Tada, kai jį pašildysite, įsitikinkite, kad jis rėkia karštas ir garuoja. Priešingu atveju jūs tiesiog suteikiate didesnę galimybę bakterijoms plisti ir apsinuodyti maistu.

Kaip laikote kario likučius?

Kario likučius galite laikyti sandariuose induose, gerai užsandarintuose. Jei laikote tik iki rytojaus, tuomet ryžius ir karį galite laikyti tame pačiame inde. Įsitikinkite, kad tai yra viena kiekvienos porcijos dalis, kurios pakaktų vienam asmeniui. Jei liko 4 porcijos, karį ir ryžius laikykite atskirai. Abu turi būti sandariuose induose.

Likęs karis kitą dieną dar geresnis, nes kaip tik taip veikia prieskoniai. Kuo daugiau leisite jiems „mirkti“, tuo labiau jie išskiria savo skonį. Net esant žemesnei temperatūrai, karis gali išgauti prieskonių skonį ir tapti daug aromatingesnis.

Taip pat skaitykite: Korma prieš Tikka Masala

Ar galite užšaldyti karį ir ryžius?

Taip, jūs galite lengvai užšaldyti karį ir ryžius. Tada galite užšaldyti kartu arba atskirai. Rekomenduojame šaldyti atskiromis porcijomis iš ryžių ir kario. Tokiu būdu, kai tik užsinorėsite kario, turėsite paruoštą patiekalą. Nereikia išimti dviejų konteinerių.

Jei nuspręsite užšaldyti atskirą porciją, įsitikinkite, kad karis yra šalia ryžių, o ne ant viršaus. Taip yra todėl, kad mikrobangų krosnelėje dugnas visada įkaista paskutinis. Taigi, kol ryžiai bus paruošti, padažas, daržovės ir mėsa sudegs.

Apskritai karis yra labai lengvai pašildytas patiekalas. Tai skanus ir visada patogus maistas, todėl šiek tiek likučių gali būti įprastas reiškinys.

Išvada

Taigi, karis, tiksliau vištienos karis – puikus maistas ruošiantis kitai dienai. Pašildyti vištienos karį yra gana paprasta ir jis nepraranda savo kokybės, palyginti su daugeliu maisto produktų, šildomų mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje.