Ar galite pašildyti Jello? Taip, štai kaip tinkamai jį iš naujo išlydyti

Jei turite reikalų su želė, žinote, kad kartais ji gali baigtis tokia tekstūra, kuria nesate patenkinti. Arba jis gali visai nenustatyti. Taigi ką tu gali padaryti?

Ar galite iš naujo pašildyti jello, kad jį nustatytumėte iš naujo? Jei taip, koks yra geriausias būdas tai padaryti? Ar Jello netgi gali būti nustatytas iš naujo? Jei turite ką nors ypatingo, ką turėtumėte žinoti prieš bandydami tai padaryti? Visa tai ir dar daugiau, netrukus.

želė pašildyti

Turinys

Rodyti

Ar galite pašildyti želė?

Taip, želė galite pašildyti tol, kol ji neužvirs. „Jello“ lengvai reaguoja į šilumą, todėl puikiai išlaiko formą, kai jį laikote šaldytuve. Laikykite želė ant prekystalio per ilgai ir ji pradės prakaituoti.

Pakaitinkite želė dvigubame katile

Geriausias būdas pašildyti želė nesugadinant jo tekstūros yra kaitinimas dvigubame katile. Tai reiškia, kad reikia naudoti didesnį ir mažesnį puodą, o dideliame puode – verdantį vandenį. Padėkite nedidelį puodą ant viršaus, tiesiogiai neliesdami vandens. Įdėkite želė į mažą puodą. Jis lėtai, bet užtikrintai įkais, o želė ištirps.

Kai visiškai ištirps – būtinai išmaišykite – želė bus paruošta dėti į bet kurią norimą formą.

„Jello“ galima lengvai nustatyti iš naujo

Jei jūsų želė nesustingo, greičiausiai dėl to, kad joje nėra pakankamai želatinos. Jokių problemų, tiesiog šiltame vandenyje pabarstykite šiek tiek daugiau želatinos ir laikykite budėjimo režimu, kol želė išsilydys.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti mėsainius?

Kai želė visiškai ištirps, perpilkite pražydusią želatiną į želė ir išmaišykite, kad gautumėte tolygų mišinį. Gali prireikti pridėti daugiau spalvos ar skonio, nes tam tikra prasme praretinsite originalą.

Tada tiesiog įmeskite želė į norimą formą ir leiskite sustingti. jei viskas gerai išsilydo ir pakankamai maišėte mišinį, tekstūros skirtumų neturėtų būti.

Ar galite mikrobangų krosnelėje?

Galite kepti mikrobangų krosnelėje, bet mes to nerekomenduojame. Mikrobangų krosnelės yra žinomos nevienodos kaitinimo priemonės, todėl lengvai pasieksite želė, kuri vienoje dalyje beveik užvirs, o kitoje – tiesiog šilta.

Norėdami tai padaryti, dirbkite 30 sekundžių intervalais ir kiekvieną kartą išimkite želė, kad pamaišytumėte. Net kai jis tikrai nėra ištirpęs, šiek tiek pamaišykite. Tai padės, jei supjaustysite jį mažais kubeliais. Tokiu būdu lieka mažiau tirpstamo paviršiaus.

Vėlgi, būtinai dirbkite trumpais intervalais ir daug maišydami.

Niekada aktyviai nevirkite želė ar želatinos

Mes sakome, kad niekada neturėtumėte virti ar virti želė, ir štai kodėl. Jello yra stabilizuotas baltyminis produktas, pagamintas iš kolageno. Jis gaunamas iš gyvūnų dalių, tokių kaip oda, kanopos, sausgyslės ir pan. Jis yra gana subtilus ir nėra grynas kolagenas, o gaunamas iš jo.

Toliau verdant gausite produktą, kuris nesustings, nes suardo ryšius tarp baltymų.

Kodėl mano želė yra guminė apačioje?

Jei per ilgai sėdėjo, želė gali būti guminė apačioje, nes išdžiūsta. Taip pat gali būti dėl to, kad nepakankamai gerai ištirpdėte želatiną, todėl dabar želatinos apačioje yra želatinos kristalai (sunkesni kristalai).

Norėdami tai padaryti, pašildykite želė, kaip aptarėme, gerai išmaišykite, tada iš naujo įdėkite į jums patinkančią formą.

Ar želė sustings kambario temperatūroje?

Želė gali stingti kambario temperatūroje, bet ne taip gerai, kaip stingtų šaldytuve. Jei nenaudojote pakankamai želatinos arba mišinyje yra per daug skysčio, jis visiškai nesustings ir gali šiek tiek išsipūsti.

Todėl visada geriau leisti želė sustingti kur nors labai šaltoje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuve. Arba, jei tokį turite, šaltą sandėliuką, kuriame palaikoma apie 5 C/40 F.

vaisiai želė

Ar galiu naudoti šaldiklį savo želė nustatyti?

Taip, galite naudoti šaldiklį, kad suteiktumėte savo želė pranašumą, bet jūs turite tinkamai nustatyti laiką. Per ilgai palikite šaldytuve ir jis sušals. Problema ta, kad gali susidaryti ledo kristalai, dėl kurių gali susidaryti netolygi tekstūra.

Geriausias būdas, jei vis tiek norite šaldiklio, yra palaikyti jį maždaug 30 minučių, o tada leisti per naktį sėdėti šaldytuve. Tikėtina, kad bet kokie ledo kristalai neturės pakankamai laiko susidaryti želė viduje, galbūt tik viršuje.

Jei turite labai mažus želė indelius, nepalikite jų tiek daug šaldiklyje. Mažam maišytuvui pakanka 10 minučių, tada šaldytuvas.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti maistą putplasčiu?

Ar želė ištirpsta šaltame vandenyje?

Ne, želė netirps šaltame vandenyje, nes jai reikia šiek tiek šilumos, kad visiškai suirtų ir žydėtų. Jam reikia bent 40 C/104 F, kad jis pradėtų suskaidyti ir ištirptų vandenyje. Taip pat dėl ​​to negalima atskiesti jau sustingusios želė šaltu vandeniu, jis turi būti karštas (ne verdantis).

Svarbus patarimas: jei norite stabilizuoti plaktą grietinėlę su želatina, būkite atsargūs. Reikia, kad želė būtų drungna ir skysta. Įsitikinkite, kad jis yra be skonio. Grietinėlę išplakti iki minkštų smailių, kad plakant iki mažų smailių susidarytų grietinėlė ir jos švelniai perlenktų.

Maišytuvą laikykite ant silpnos ugnies ir plona srovele švelniai supilkite želatiną, kaip itališkam meringue. Toliau maišykite, kol susimaišys visa želatina, tada toliau maišykite, kol susidarys standžios smailės. Tai reiškia, kad plaktuvams kylant aukštyn smailės nesusilanksto.

Jei želatiną supiltumėte iš karto, gautumėte tikrai nemalonių gumulėlių. Mes ten buvome ir turėjome pašalinti kiekvieną gumulėlį ir sutepti plakta grietinėle, kuri net nebuvo stabilizuota. Taigi, padarykite sau paslaugą ir supilkite plona srovele, įsitikindami, kad jis nėra karštas. Jei karšta, rizikuojate susidaryti gumulėlių.

Apskritai, „Jello“ yra lengvai pakaitinama ir nustatoma iš naujo, jei to ieškote. Žiūrėkite, kad želė neužvirtų ir viskas bus gerai. Tikimės, kad jūsų desertas bus stabilus ir gražus, toks, kokio norite.