Ar galite migdolų miltus pakeisti universaliais miltais? Kada ir kaip tai padaryti

Jei laikotės dietos be glitimo arba tiesiog norite išbandyti kitus miltus, labiausiai paplitęs pasirinkimas yra migdolų miltai. Jis yra be glitimo ir gana lengvas. Nebent kiekvieną dieną kepate didelius kiekius, migdolų miltai nebus tokie brangūs, atsižvelgiant į tai, kiek mažai jums reikia vienu metu.

Taigi, kaip migdolų miltus pakeisti universaliais miltais? Ar galite jį naudoti santykiu 1:1? Ar reikia ko nors ypatingo, kad pakiltų? O gal tai tik kaip universalūs miltai? Pažiūrėkime.

migdolų miltai

Turinys

Rodyti

Ar galite migdolų miltus pakeisti universaliais miltais?

Migdolų miltus galima pakeisti universaliais miltais santykiu 1:1, jiems reikės papildomos rišiklio. Kadangi migdoluose nėra glitimo, migdolų miltų pagrindu pagaminta tešla ir tešla ne taip gerai limpa ir gali labai lengvai byrėti.

Migdolų miltuose yra šiek tiek daugiau drėgmės nei įprastuose miltuose, todėl turėkite tai omenyje ir vėliau šiek tiek receptą.

Būkite atsargūs pirkdami migdolų miltus. Yra migdolų miltų ir migdolų miltų. Migdolų miltai – tai malti migdolai, kurie buvo naudojami migdolų pienui gaminti, o paskui paliekami išdžiūti. Dažniausiai juos naudojate macaronams. Jie yra maždaug kukurūzų miltų dydžio.

Migdolų miltai gaminami iš blanširuotų migdolų, iš kurių pašalinta odelė. Tai smulkiai malti migdolai, smulkesni nei migdolų miltai. Be to, kartais galite rasti migdolų miltų, pažymėtų kaip migdolų miltai.

Jei kažkaip atsitiktinai nusipirkote rupinius, o ne miltus, galite naudoti trintuvą arba grūstuvę, kad ją toliau maltumėte. Dar galite kepti su migdolų miltais, bet bus rupesnis.

Taip pat skaitykite: Saldžių ryžių miltų pakaitalai (be glitimo)

Kaip migdolų miltai veikia kepimą?

Migdolų miltai neturi glitimo, o tai reiškia, kad jie nesiriš taip gerai, kaip kiti miltai. Tai reiškia, kad kai kurie kepiniai, pavyzdžiui, sausainiai ir trapios tešlos pyragaičiai, gali labiau išplisti arba tapti trupiniai.

Yra dar keletas dalykų, kurie pasikeičia, kai juos įtraukiate į kepimo receptą. Pažiūrėkime.

Būtinai pridėkite daugiau rišiklio

Kaip minėta anksčiau, migdolų miltai ne taip stipriai lipna, todėl kiaušinių reikės daugiau. Kiaušinius galite pakeisti sumaltomis linų sėklomis ir vandeniu arba aquafaba, obuolių padažu.

Priklausomai nuo recepto, tai taip pat gali reikšti kepimo laiko reguliavimą. Jei gaminate padažą ir tiesiog norite sutirštinti, tai labai padės kukurūzų krakmolo (be glitimo).

Migdolų miltai yra drėgnesni

Migdolų miltai, palyginti su kvietiniais miltais, yra šiek tiek drėgnesni. Tai reiškia, kad maišydami turėtumėte atidžiau patikrinti, ar nėra gumulėlių, ir jūsų kepiniai gali nevisiškai išdžiūti. Tai taip pat gali turėti įtakos pelėsių atsiradimo greičiui.

Galite pabandyti tai kompensuoti pridėdami mažiau drėgnų ingredientų, pvz., pieno, vandens ar vaisių sulčių.

Kepiniai gali greičiau sudegti

Jei bandysite kompensuoti papildomą drėgmę ilgesniu kepimo laiku, galite sudeginti sausainius ar pyragus. Išbandykite tai tik nedidelėmis partijomis, esant žemai ugniai. Pagrindinė to priežastis – mažas angliavandenių kiekis ir didelis riebalų kiekis migdolų miltuose.

Priešingai, taip pat galite pastebėti, kad migdolų miltų kepiniai nepakyla tiek, kiek kvietinių miltų kepiniai. Taip yra todėl, kad migdolai yra kruopštesni nei malti kviečiai, todėl tešloje arba tešloje jie būna šiek tiek sunkesni. Jie pakils, bet jei ieškote ypač purių pyragų, jums gali prireikti daug kiaušinių baltymų arba šiek tiek kepimo sodos.

Migdolų miltai suteikia daugiau tekstūros

Kadangi migdolų miltai nėra labai smulkūs ir glotnūs, savo kepiniuose ar padažuose pastebėsite daugiau tekstūros nei kvietiniuose miltuose. Tai gali būti geras arba blogas dalykas, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Tortuose ir pertraukose gali būti puiku didesnė tekstūra, jei norite rūdijančio atspalvio arba tiesiog mėgstate tekstūruoto pyrago idėją.

Jei ieškote kažko glotnaus ir smulkaus, tuomet migdolų miltai to jums tikrai negali pasiūlyti, nes jie nėra taip smulkiai sumalti kaip kitų rūšių miltai. Ryžių miltai yra puikūs miltai be glitimo, dėl kurių galite gauti vientisą pyragą.

Ar galima kepti su migdolų pienu?

Jums gali kilti klausimas, ar galite kepti su migdolų pienu, kaip tik migdolų receptą, o gal jūs negalite turėti pieno pieno. Trumpai tariant, taip, galite kepti su migdolų pienu, vienintelė problema yra mažesnis riebumas, palyginti su riebiu pienu.

migdolų pienas

Tai daugiau 2% pieno, o skonis bus vandeningesnis nei pieno pieno. Tai reiškia, kad kai kuriems žmonėms jis gali būti lengviau virškinamas, o kitiems jis gali nesukelti alerginių reakcijų. Galite naudoti jį santykiu 1:1 vietoj įprasto pieno.

Jei norite kremesnio, glotnesnio pieno, rinkitės anakardžių arba sojų pieną.

Taip pat skaitykite: Geriausi gramų miltų pakaitalai

Ar migdolų miltų skonis panašus į miltus?

Ne, migdolų miltų skonis panašus į migdolų skonį, bet švelnesniu būdu. Miltai turi kviečių, maltų kviečių skonį. Migdolų miltuose nėra kviečių, todėl bus tik migdolų skonis ir šiek tiek riešutų. Be to, galite pastebėti migdolų skonį kepiniuose, tačiau jis nebus stulbinantis.

Tai nėra neutralūs miltai, kaip ir kvietiniai miltai. Jei ieškote neutralių miltų, kuriuose taip pat nėra glitimo, rinkitės ryžių miltus.

Išvada

Išvada tokia, kad migdolų miltus galite pakeisti universaliais miltais, tačiau norint tai padaryti tinkamai, reikia atlikti kelis papildomus veiksmus. Jei juos paprasčiausiai pakeisite nepridėdami rišiklio, būsite nusivylę gautu rezultatu, nes greičiausiai jis taip pat neprigis.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, ar jums reikia juos pakeisti konkrečioje situacijoje ir ko tikėtis iš jūsų recepto.