Ar cukraus pudra yra tokia pati kaip cukraus pudra? Taip, ir štai kodėl

Jei kada nors gyvenime kepėte ką nors, vadinasi, susidūrėte su įvairių rūšių cukrumi. Nors dauguma žmonių naudoja paprastą baltąjį cukrų, yra daug daugiau cukraus rūšių.

Dauguma jų nurodo, koks rafinuotas cukrus ir koks jis yra. Taigi, ką daryti, kai ingredientų sąraše yra cukraus pudros, o namuose turite tik cukraus pudrą? Ar ne tas pats? Na, pažiūrėkime.

cukraus pudros cukraus pudros

Turinys

Rodyti

Ar cukraus pudra yra tokia pati kaip cukraus pudra?

Cukraus pudra ir cukraus pudra yra vienodi, nes abu yra sudaryti iš labai smulkiai sumalto baltojo cukraus ir yra miltelių pavidalo. Kai kuriose vietose, pavyzdžiui, Amerikoje, iš anksto paruoštą cukraus pudrą arba cukraus pudrą galima sumaišyti su trupučiu kukurūzų krakmolo, kad jis nesuliptų.

Viena iš priežasčių, kodėl sąraše yra du ingredientai, yra ta, kad tas, kas jį parašė, gali gyventi šalyje, kurioje to paties elemento pavadinimai yra skirtingi, priklausomai nuo to, kaip jis naudojamas.

Tačiau iš esmės jie yra vienodi. Dabar pakalbėkime šiek tiek apie kiekvieną elementą, kad suprastume, kodėl juos galima vadinti skirtingais dalykais.

Kas yra cukraus pudra?

Cukraus pudra yra tik baltojo cukraus pudra, o priežastis, kodėl jis vadinamas cukraus pudra, yra todėl, kad jis naudojamas pyragams glaistyti. Dauguma glajų yra pagaminti iš sviestinio kremo, kuris yra paprastas sviestas, sumaišytas su cukraus pudra, kad jis geriau susimaišytų.

glazūrinis pyragas

Jei naudotumėte įprastą granuliuotą cukrų, jis neištirptų į sviestą. Glajus būtų granuliuotas ir jį tektų permaišyti. Tai tinka bet kokiam kremui, net jei jis dedamas tarp torto sluoksnių arba ant pyrago ir jis nėra pagamintas iš sviesto.

Trumpai tariant, cukraus pudra turi kitą pavadinimą, nes žmonės yra pripratę prie iš anksto pagamintų produktų ir gali tiesiog paimti aiškiai paženklintus daiktus, ko tik jiems reikia.

Taip pat skaitykite: Kodėl rudasis cukrus yra rudas?

Kas yra cukraus pudra?

Cukraus pudra yra paprastas baltas cukrus, kuris buvo sumaišytas arba sumaltas į labai smulkius miltelius. Tai galima padaryti ir namuose, jei tik turite prieskonių malūnėlį ir šiek tiek kantrybės.

Šį cukraus pudrą galima naudoti glazūruose (kaip cukraus pudrą, nes jis yra tas pats), arba kaip sausainių apibarstymą, arba tikrai bet kokiu būdu, kaip jums patinka.

Cukraus pudra turi daug smulkesnių granulių, todėl daug greičiau ištirps. Jei sausainių mišinyje naudosite cukraus pudrą, o ne pagal svorį, gautumėte daug saldesnius sausainius.

Kadangi granulės yra tokios mažos, jos gali lengvai jus apgauti, jei jums reikia puodelio cukraus, o ne lygiai 12 uncijų.

Kodėl kukurūzų krakmolas yra svarbus

Kas čia per kukurūzų krakmolo įdėjimas į cukrų? Taip, kai kurios šalys tai prideda prie savo cukraus, nesvarbu, ar tai būtų paprastas granuliuotas cukrus, cukraus pudra ar cukraus pudra. Priežastis yra drėgmė.

Paveiktas drėgno oro cukrus gali labai greitai susigrūsti, o kai kurie gamintojai nusprendžia įmaišyti labai nedidelį kiekį kukurūzų krakmolo kaip lipnumo stabdančios medžiagos.

Taip užtikrinama, kad cukrus nesusidarys gumuliukų ir jį bus lengva išsijoti.

Tai netaikoma rudajam cukrui, nes jo drėgmės lygis yra didesnis ir todėl gali sulipti. Drėgmė yra iš likusios melasos.

Taigi, kai žiūrite į savo recepto ingredientų sąrašą, taip pat patikrinkite ingredientus ant cukraus maišelio. Ar rašoma, kad į jį pridėta šiek tiek kukurūzų krakmolo? Tada galite tikėtis, kad viskas, ką pagaminsite, bus šiek tiek storesnė. Tiesa, įdėto kukurūzų krakmolo kiekis yra labai mažas, tai reiškia, kad jis neturės didelės įtakos jūsų kepiniams.

Ar galite pakeisti vieną kitą?

Taip, cukraus pudrą galite pakeisti cukraus pudra. Tiesą sakant, galite naudoti ir konditerinį cukrų, nes, atspėkite, ką? Tai tik kitas to paties daikto pavadinimas.

Konditerijos cukrus vadinamas kitaip, nes konditeriai gamino įvairius saldumynus ir sudėtingus pyragus ar pyragus. Jiems dažnai prireikdavo cukraus pudros, todėl jis dar vadinamas konditeriniu cukrumi.

Tiesą sakant, tai yra tas pats cukraus pudra, kuris yra cukraus pudroje. Artėjant šventėms šios diskusijos tikrai turi būti išspręstos kiekvieno galvose. Tai prideda daug nereikalingo streso prie to, kas neturėtų būti problema.

Taip pat skaitykite: Kaip gaminamas pieno milteliai?

Savo cukraus pudros gaminimas

Jei namuose turite prieskonių malūnėlį, nesunkiai pasigaminsite cukraus pudros arba cukraus pudros arba konditerinio cukraus. Jūs netgi galite įberti šiek tiek kukurūzų krakmolo, jei gaminate didelę partiją ir nenorite, kad jis suliptų.

cukraus pudra

Ar galėtumėte naudoti blenderį? Mes to nerekomenduojame, nes jums reikės malūnėlio, kad sugautumėte visas daleles. Įprastame maišytuve peiliukai yra skirtingomis kryptimis, o jūs paprastai įpilate vandens, kad susidarytų vientisas mišinys, kurį trintuvas galėtų pjaustyti.

Bet jei turite tik porą šaukštų cukraus, ašmenys jo nepaims ir jis nenaudingai sėdės apačioje.

Taigi, jums reikia šlifuoklio, pavyzdžiui, šlifuoklio. Tai gali būti prieskonių malūnėlis, kavos malūnėlis, senovinis rankinis malūnėlis, bet kas kitas. Tol, kol jis turės nedidelį prievadą ir iš tikrųjų sąveikaus su cukrumi.

Malūnėlį paleiskite tik tol, kol gausite labai smulkių miltelių. Šiek tiek pakreipkite jį į kiekvieną pusę, kad įsitikintumėte, jog visas cukrus susimaišo.

Kai jį sustabdote, būkite labai atsargūs nuimdami dangtį. Dažnai būna daug nuosėdų ir cukraus pudros galite gauti visur. Ir viskas, jūsų pačių cukraus pudra! Sveikinimai !