Ar agurkas yra skvošas? Ne, bet jie yra susiję

Galbūt pastebėjote, kaip agurkai yra panašūs į cukinijas, o tuo pačiu ir daugelis moliūgų rūšių. Ar dėl to agurkas yra moliūgų šeimos dalis?

Jei taip, ar tai reiškia, kad tie, kurie yra alergiški moliūgams, taip pat turėtų vengti agurkų? O jei agurkas yra moliūgas, ar galite jį lengvai pakeisti cukinijomis ar cukinijomis? Išsiaiškinkime.

agurkų moliūgų

Turinys

Rodyti

Ar agurkas yra moliūgas?

Agurkas nėra moliūgas, bet glaudžiai susijęs su moliūgų šeima. Agurkas yra narys Cucurbitaceae šeima, ir Cucumis genties, o moliūgai priklauso tai pačiai šeimai, bet Cucurbita gentis. Šios dvi gentys yra glaudžiai susijusios, todėl agurkai kulinarijos pasaulyje gali turėti tokį painų statusą.

Tai, kad cukinijos atrodo ir skonis labai panašios į agurką, taip pat nepadeda išsiaiškinti.

Kas yra skvošas?

Kad būtų lengviau, moliūgas yra laisvas terminas, plačiai taikomas cukinijoms, moliūgams, moliūgams ir net moliūgams. Paprastai tai nurodo Cucurbitaceae nariams, kurių išorinė oda yra stora, net ir vasarą.

Vasarinis moliūgas skiriasi nuo žieminių, nes išorinė odelė lieka plona, ​​o ne stora žieminių moliūgų žievė. Pagalvokite apie skirtumą tarp cukinijų (vasaros) ir moliūgų (žiemos).

Taip pat skaitykite: Cukinijų (cukinijų) pakaitalas

Jums gali kilti klausimas, kodėl agurkai nepriskiriami vasariniams moliūgams. Na, kiekviena skvošo šeimos daržovė yra Cucurbita genties, o agurkai yra Cucumis gentis. Taigi jie yra kažkas panašaus į pusbrolius. Susijęs, panašus, bet tikrai ne tas pats.

The Cucurbitaceae šeima yra labai įtrauki

The Cucurbitaceae yra labai didelis ir apima platų daržovių ir vaisių asortimentą, kurie iš pradžių gali atrodyti nesusiję. Bet kai atsisėdi ir gerai įsižiūri į kiekvieną iš jų, pastebi panašumų.

Narys, kuris gali atrodyti stebinantis, yra arbūzas ir melionai apskritai. Taip, didelis, žalias vaisius yra dar vienas agurkų ir cukinijų pusbrolis. Ji turi savo gentį, būtent Citrullus gentis. Nepaisant pavadinimo, tai neturi nieko bendra su Citrusiniai gentis Rutaceae šeima.

Įdomus momentas apie Citrullus genties, jis iš tikrųjų klasifikuojamas kaip dykumos vynmedis! Panašiai kaip kaktusas, arbūzas savo vaisiuose kaupia daug vandens. Ar tai reiškia, kad deserte užklupsite arbūzą? Ne, bet tai reiškia, kad arbūzams vystytis reikia karštos, karštos vasaros.

Kas dar yra šioje didelėje šeimoje? Sviestiniai moliūgai ir moliūgai yra gerbėjų mėgstami ir gali būti kiekvieno namuose, kai ateina šaltasis sezonas.

Agurkas vs cukinija

Šiek tiek pakalbėkime apie agurkus ir cukinijas. Šios dvi yra tokios panašios, kad galėtumėte prisiekti, kad tai šiek tiek skirtingos to paties dalyko versijos.

Na, o vienam reikia žiūrėti į abiejų galus. Cukinijos stiebas vis dar yra pritvirtintas, o agurkai turi vos pastebimą stiebą. Agurkų iškilimai taip pat yra didelis skirtumas, nes cukinijos neturi iškilimų, bet gali turėti labai plonus, trumpus plaukus.

Šiek tiek skiriasi ir skonis. Agurkų skonis yra gaivus ir vandeningas, o pats jų kvapas kai kuriems žmonėms gali iš karto sukelti alkį taip pat, kaip ką tik supjaustyto česnako.

Cukinijos yra daug švelnesnio skonio, iš tikrųjų neutralios. Jis taip pat nėra toks vandeningas kaip agurkas, tačiau išvirdamas išskirs nemažą kiekį vandens.

cukinijos agurkas

Agurką galite iškeisti į cukiniją

Jei jums sunku ir tikrai nerandate tinkamos daržovės, galite pakeisti vieną kitą. Taigi, pavyzdžiui, jei gaminate salotas, galite įmesti cukinijų, bet nesitikėkite, kad jos bus tokios pat skanios kaip agurkas. Gali tekti pridėti šiek tiek prieskonių.

Ir atvirkščiai, jei gaminate ratatouille ir nerandate cukinijų, galite pabandyti naudoti agurką, bet būtinai supjaustykite jį storiau. Agurkuose yra daugiau vandens, todėl virti jis dar labiau suvys.

Jei cukinijas keičiate į agurką ar atvirkščiai, atminkite, kad jos yra susijusios, bet ne tas pats. Tai reiškia, kad jie suteiks jums maždaug tokią pačią tekstūrą ir skonio profilį, tačiau tai nėra visiškai tas pats.

Taip pat skaitykite: Ar galite valgyti žalią sviestinį skvošą?

Agurkai taip pat gali būti kartūs

Kadangi agurkai yra susiję su cukinijomis, jums gali kilti klausimas, ar jie taip pat gali būti kartūs. Atsakymas yra taip, agurkai taip pat gali būti kartūs ir viskas dėl cucurbitacino. Tai yra junginių klasė, kuri yra paplitusi Cucurbitaceae narių, ir tai gynybos mechanizmas. Jis kartaus ir dažniausiai randamas išorinėje daržovių odoje ir galuose. Esmė yra atgrasyti gyvūnus nuo jų valgymo.

Atrodo, kad žmonės sėkmingai augina javus, kuriuose nėra daug cucurbitacino, nors retkarčiais nutinka nelaimingų atsitikimų. Dažniausiai tai būna tada, kai pasėliai kenčia nuo karšto, sauso oro ir (arba) nuskinti būna per subrendę. Nėra patikimo būdo pasakyti, kuris agurkas bus kartaus. Galite vengti tų, kurie turi geltoną atspalvį, bet kartais jie taip pat gali būti tinkami.

Geriausias būdas pašalinti agurko (arba cukinijos) kartumą – nulupti išorinę odelę ir nupjauti abu galus. Tai gali būti švaistoma, bet jei įkandote ir jis bus kartaus, greičiausiai norėsite jį nulupti.

Trumpai tariant, ne, agurkai nėra moliūgai, bet jie yra susiję su moliūgų šeima. Tai reiškia, kad dažniausiai agurką galite pakeisti cukinijomis, tačiau nesitikėkite tokio paties skonio.