Abrikosų uogienės alternatyvos marcipanams – 6 lipnios idėjos

Jei pakeliui turite kalėdinį pyragą, jums reikia abrikosų uogienės, kad marcipanas nepriliptų prie pyrago. Bet ką daryti, jei visiškai nemėgstate abrikosų uogienės? Arba, jei darai, bet nerandi abrikosų uogienės?

Na, jums reikės alternatyvos abrikosų uogienei, kitaip marcipanas neprilips. Jis gali prilipti, jei vaisinis pyragas pakankamai šlapias, tačiau tai gali lengvai virsti drėgna netvarka ir jūs amžinai lauksite, kol pyragas išdžius.

marcipaninis abrikosų džemas

Turinys

Rodyti

Abrikosų uogienės alternatyvos marcipanams

Geriausios abrikosų uogienės alternatyvos yra persikų arba nektarinų uogienė, vyšnių uogienė ar bet kokia kita jums tinkama uogienė be sėklų. Marmeladas taip pat tinka, nes jis turi vienodą tekstūrą ir didelį pektino kiekį. Ir galiausiai galite paragauti medaus ar klevų sirupo nedideliais kiekiais, kad įsitikintumėte, jog jie nenuvarvėjo ant pyrago.

Visa abrikosų uogienės esmė buvo suteikti skonį, kuris gerai dera su marcipanų stipriu migdolų skoniu. Jame esantis pektino kiekis, atvėsęs, virsta želė. Taip marcipanas dar geriau prilips prie uogienės ir sukurs gražų pyrago sandarumą. Taigi mūsų ieškomi pakaitalai turėtų turėti tokias pačias savybes.

Persikų arba nektarinų uogienė

Kaip abrikosų uogienės pakaitalą siūlome persikų arba nektarinų uogienę, nes jie nėra labai nutolę pagal skonį. Spalvos iš esmės yra vienodos, kad bendras torto poveikis nebus pernelyg skirtingas.

persikų nektarinų uogienė

Taip pat skaitykite: Marcipan VS Fondant

Persikų uogienę rasite lengviau nei nektarino, bet tai tikrai įmanoma. Norėdami susieti skonius, į pyragą galite įdėti daugiau džiovintų vaisių, būtinai įdėkite daugiau geltonų ir oranžinių, pavyzdžiui, persikų, abrikosų, ananasų, auksinių razinų ir riešutų.

Vyšnių uogienė

Vyšnių uogienė puikiai papildo abrikosų uogienę ir, mūsų asmenine nuomone, suteikia daug daugiau kalėdinės nuotaikos. Yra tiesiog kažkas apie vyšnias ir žiemą, kaip ir apelsinus ir žiemą.

Taigi rasti ploną sluoksnį, vyšnių užuominą po marcipanu būtų maloni staigmena. Ir atrodo, kad vyšnios puikiai dera su marcipanu nuo pat pradžių, todėl tai yra pliusas.

Bet koks kitas uogienė be sėklų jums tinka

Jei nė vienas variantas jums neatrodo puikus, išbandykite bet kurią kitą mėgstamą uogienę. Kol jis be sėklų, galite jį naudoti. Arba, kadangi vis tiek šildote ir perkošiate, galite perkošti ir sėklas.

Kai kurie teigė, kad avietės labai gerai tiktų po marcipanu, todėl galite tai padaryti. Manome, kad braškės būtų per lengvos ir gaivios, todėl geriau tiktų uogų mišinys. Raudonųjų serbentų uogienė taip pat puikiai tiks.

Manome, kad galite naudoti ir želė, bet joje gali nepakakti pektino, kad marcipanas priliptų prie jo.

Išbandykite marmeladą be gabalėlių

Kitas variantas būtų naudoti marmeladą, kuriame yra didesnis pektino kiekis. Paprastai jis gaminamas iš apelsinų, kurie taip pat yra labai kalėdiško skonio, todėl pasiteisina.

Vienintelis dalykas, kad marmeladas yra kitokios tekstūros nei uogienė. Jei uogienė yra tik vaisių gabalėliai su želė, marmeladas yra panašus į tai, kad kažkas sutrynė vaisius ir viską paverčia į pasta.

Tačiau kai pašildysite, jis be problemų turėtų slysti tiesiai virš pyrago. jis taip pat geriau sutvirtins, sukurdamas stipresnį marcipano laikymąsi.

Medus

Šiltas medus yra malonus prisilietimas prie bet kokio vaisių pyrago. Vienintelė problema, apie kurią galėtume galvoti, yra tai, ar jis per daug nuvarvėtų torto šonais, ar ne. Tad gal derėtų medaus naudoti saikingai, kad pyragas būtų lipnus.

Klevų sirupas

Klevų sirupas yra skystesnis nei medus, todėl gali net nereikėti jo pašildyti, kad jis pasiskirstytų ant viso pyrago. Šio ir medaus problema yra ta, kad jie niekada negali visiškai išdžiūti, todėl marcipanas gali išdžiūti nepakankamai, kad glajus prie jo priliptų.

Klevų sirupas

Taip pat skaitykite: Kodėl „Mano Jam“ nenustatytas?

Kokia marcipaninio sluoksnio prasmė?

Manoma, kad marcipanas sulaiko drėgmę vaisių pyraguose. Jis nepriliptų tiesiai prie vaisinio pyrago, todėl reikia šiek tiek uogienės, kad ji priliptų prie paties pyrago.

Po to, kai marcipanas sustingsta, jis turėtų pasiūlyti tolygesnį išorinį sluoksnį nei pats pyragas. Taip glajaus sluoksnis atrodys daug lygesnis, nes būtent tai ir dedasi ant kalėdinio pyrago išorės.

Maloni marcipano savybė yra ta, kad jis vaisių pyragui suteikia riešutų, migdolų skonį. Tai tikrai prideda daugiau gilumo visam dalykui, tačiau žmonės dar labiau susiskaldo dėl kalėdinio pyrago. Jei vaisinis pyragas patinka, tai marcipanas yra dar daugiau.