8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

„BodySpace“ yra didžiausias pasaulyje socialinio pasirengimo tinklas. Jame rasite įprastus savo gyvenimo pasikeitimus turinčius žmones, geriausius pramonės ekspertus ir net jūsų mėgstamus kūno sudėjimo konkurentus. Kiekvienas iš jų yra pasirengęs, nori ir gali padėti jums pasiekti savo tikslus ir tapti geriausiu savimi. Kiekvienas žmogus, su kuriuo norite susisiekti, trokšta padėti jums sukurti savo svajonių kūną.

Šie devyni sportininkai ir fitneso entuziastai surinko keletą mėgstamiausių treniruočių jūsų naudojimui. Jie čia norėdami pasidalinti savo mėgstamomis treniruotėmis, patarimais ir gudrybėmis, kad galėtumėte nuvesti juos į sporto salę, pasinaudoti pranašumais ir suformuoti juos į savo programą.

Informacija ir motyvacija, kuria jie taip lengvai dalijasi, yra tik nedidelis informacijos, kurią galite rasti „BodySpace“, skonis!

1. Čadas Šovas, tuometinis natūralas

Čadas yra „BodySpace“ narys nuo 2008 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis sukūrė didžiulį stebėtojų būrį ir yra vienas iš labiausiai įkvepiančių „BodySpace“ narių. Nors jo bendras kūno svoris yra puikus, jo rankos išsiskiria. Štai kaip jis juos pastatė.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

Programos pastabos

Šildymo rinkinys 1

Naudokite 50% maksimalaus 6 pakartojimų. Atlikite 8–10 pakartojimų, tačiau nesileiskite į nesėkmę! Jūsų tikslas yra griežtai sušildyti raumenis ir sąnarius.

Šildymo rinkinys 2

Panaudokite apie 75% maksimalaus 6 pakartojimų. Atlikite 4-6 pakartojimus. Vėlgi, nedirbk iki nesėkmės.

Darbinis rinkinys

Išnaudokite 100% maksimalaus 6 pakartojimų skaičiaus. Stumkite save iki visiško raumenų nepakankamumo. Kiekvieno pakartojimo teigiama dalis (pakeliant juostą) turėtų užtrukti apie 3 sekundes ir kiekvieno pakartojimo neigiamą dalį (juostos nuleidimas) – per 4 sekundes. Jūsų šeštasis repas turėtų būti ypač sunkiai užbaigtas.

Baigę tą šeštą pakartojimą ir neįsivaizduodami, kaip sukurti dar vieną viso diapazono pakartojimą, atlikite tris dalinius pakartojimus nuleisdami juostą iš sutartos padėties – tik apie 3–4 colius – ir tada grįžkite atgal į sutartą padėtį. .

Baigę trečiąjį dalinį atstovą, kuo ilgiau laikykite juostą visiškai susitraukusioje padėtyje. Kovokite su pasipriešinimu, kol nebegalėsite, tada atsispirkite juostai, kai ji lėtai nusileidžia į pradinę padėtį. Jei manote, kad galite padaryti kitą rinkinį, tai padarėte neteisingai!

„Thenaturalone“ ginklų treniruotė

Pastaba: Pirmieji du kiekvieno pratimo rinkiniai yra apšilimo rinkiniai.

1

3 rinkiniai, 8–10, 4–6, 0 pakartojimų (naudokite štangą ir plokščią, 90 laipsnių pamokslininkų suolo pusę. Nesirinkite EZ juostos, nes dėl to plaštakos tampa ryškesnės, o tai sumažina bicepso raumens susitraukimas.)


+ Dar 4 pratimai

2. Edas „Poppsas“ Cookas, senas žmogus

Poppsas atrodo neblogai 60. Heck, kas mes juokaujame? Yra trečdalis jo amžiaus vaikinų, kurie norėtų atrodyti kaip jis. Pirmą kartą jis prisijungė prie „BodySpace“ 2006 m. Ir nuo to laiko tapo pagrindine kūno rengybos pasaulio dalimi. Norite sužinoti, kaip senas žmogus sukūrė savo galingus pekus? Pažiūrėk.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

Oldsupermeno krūtinės treniruotė

1

Pakreipkite hantelių suoliuką

3 rinkiniai, 8-10 pakartojimų


+ Dar 4 pratimai

Treniruočių pastabos
  • Po kiekvieno rinkinio pakaitomis lankstykite ir tempkite.
  • 60-90 sek. Poilsis įprastuose darbo rinkiniuose.
  • Ištempkite raumenis prieš treniruotę ir po jos 5 minutes.
  • Laikykite sunkius svorius.
  • Treniruotės metu likite hidratuotas.

3. Charlotte Quillen, graži malonė

Ši gimtoji Kentukio valstija įkvėpė moteris ir ponus nuo 2009 m. Vasario mėn. Ji taip pat yra tokia stipri, kokia atrodo. Jei norite treniruotis kaip ji, duokite smūgį šiai kojų dienos treniruotei. Vėliau galite apsvarstyti bandymą dar kartą.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

„Beautifulgrace“ kojų treniruotė

Poilsio laikas: 1-2 minutės tarp serijų.

1

1 rinkinys, 5-10 min (apšilimas)


+ Dar 11 pratimų

Atvėsink ir pasitempk!

4. Jeremy Wethall, jwethall

Šis mokslininkas iš Jutos yra „BodySpacer“ nuo 2010 m. Jo treniruotės yra šiek tiek kitokios, nei galite pamatyti tipiniame mokymo straipsnyje. Leisime jam pasidalinti išsamia informacija.

„Mano mėgstamiausia treniruočių programa yra santuoka tarp„ Madcow 5×5 “ir Jimo Wendlerio„ 5-3-1 “. Aš dirbu tuo pačiu intensyvumo ciklu kaip ir 5-3-1, bet su„ Madcow “keltuvais ir hipertrofija daugiausia dėmesio skiriu penktadieniams ir šeštadieniams.” Skirstymas atrodo taip:

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

Pirmadienis: krūtinė

5×5 dirba iki 85% 1RM.

1

Svarstyklės su štanga – vidutinė rankena

Pirmasis rinkinys yra apšilimo rinkinys.

5 rinkiniai, 15-20, 5, 5, 5, 5 pakartojimai


+ Dar 3 pratimai

Trečiadienis: atgal

5×5 dirba iki 85% 1RM.

1

Štangos nuleidimas

Pirmasis rinkinys yra apšilimo rinkinys.

5 rinkiniai, 5 pakartojimai


+ Dar 3 pratimai

1


+ Dar 3 pratimai

1


+ Dar 5 pratimai

„Kitą savaitę aš dirbsiu iki 90% prie didelių keltuvų. Po savaitės tai būtų 3 komplektai – 75%, 85%, o paskui – 95% 1RM dideliuose liftuose.”

5. Liepa, ffj5701

Ši jauna ponia „BodySpace“ priklauso nuo 2011 m. Ji greitai įgijo populiarumą ir nesunku suprasti, kodėl. Jos kūno sudėjimas palieka daugeliui žmonių miriną. Jos nugaros treniruotė rodo, kiek atsidavusi ji siekia savo tikslų.

„Šios treniruotės tikslas yra išlaikyti širdies susitraukimų dažnį. Taigi, poilsio nėra. Aš užsiimu nuline kardio treniruote, sugebu priaugti raumenų ir likti labai liekna.”

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

1

Superset

4 rinkiniai

Sėdimos kabelių eilės

Platus sukibimas.

4 rinkiniai, 12-15 pakartojimų (piramidiniai rinkiniai)


+ Dar 6 pratimai

6. Kristina Olson, kristinaolson

Kristina Olson nebuvo narė labai ilgai – ji prisijungė 2013 m. Rugpjūčio mėn., Tačiau ji jau sukėlė bangas kaip naujausia „BodySpace“ mėnesio narė. Dabar ji siekia gauti IFBB pro statusą.

Jos treniruotės yra unikalios, nes ji pakeičia iš pažiūros atsitiktines raumenų grupes. Išbandžius šią treniruotę, jums gali tekti įgyvendinti jos metodiką.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

Kristinaolsono kojos / tricepsas

1

Hantelių vaikščiojimas

Pirmieji 2 rinkiniai yra apšilimo rinkiniai.

5 rinkiniai, 10 pakartojimų (padidinkite kiekvieno rinkinio svorį)


+ Dar 6 pratimai

7. Baylee Ann Tiffin, įlanka121110

Ši blondinė gražuolė šiuo metu Vakarų Virdžiniją vadina namais. Nuo 2013 m. Rugpjūčio „BodySpace“ narė Baylee ką tik dalyvavo savo pirmojoje parodoje ir vėliau šiais metais jau buvo kvalifikuota NPC piliečiams. Išbandykite jos nuostabų viso kūno sprogimą!

„Mano visų laikų mėgstamiausia treniruotė turi būti ši viso kūno treniruotė. Aš tai darau dvi ar tris dienas per savaitę”, – sako Baylee. „Įsitikinkite, kad atsinešėte vandens buteliuką į sunkumų salę, nes nėra laiko atsitiktiniam pasivaikščiojimui prie vandens fontano! Šiai treniruotei svarbu tempas. Pritūpimų metu nusileisdami suskaičiuosite iki dviejų, žemyn vieną sekundę, ir tada suskaičiuok iki dviejų grįždamas į stovint “.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

„Bay121110“ viso kūno „Supersets“ treniruotė

1

1 rinkinys, 5–10 min. (12 nuolydis 4,0 mph)


+ Dar 8 pratimai

8. Ashley Christy, achristija1

Ashley ne tik yra beprotiškas kūno svoris, bet ir viena iš sportiškiausių „BodySpace“ narių – jai tik 20 metų! Nuo 2013 m. Balandžio mėn. Christy jau yra labai įkvepianti bendruomenės dalis. Peržiūrėkite šią „CrossFit“ įkvėptą treniruotę. Išbandykite, jei išdrįsite!

„Mano treneris man padarė šią” kas dvi minutes „treniruotę ir man tai patinka, nes ji veikia visą kūną ir reikalauja daug jėgų ir jėgų. Man patinka eiti prieš laikrodį. Supersetai, kuriuos pridėjau, kad dirbčiau formoje, ir raumenys langai yra vienas iš mano mėgstamiausių pratimų “.

8 geriausios „BodySpace“ treniruotės

„Achristy1“ treniruotė „CrossFit“ stiliaus

1

Grandinė

12 raundų