Žalio veganiško pomidorų padažo receptas

Atšilus orams vis labiau vilioja vengti virtuvės. Galų gale, kas nori įjungti orkaitę ar paleisti viryklę, kai termometras tik kyla? Bet jei kyla noras užsisakyti išsinešimą ar patraukti greito maisto (yikes), turite skanią alternatyvą: mano žalio veganų pomidorų padažą.

Jums gali būti įdomu, kodėl šis padažas yra paženklintas veganu, nes maistingi pomidorai yra daržovės. Na, daugeliui ilgai gaminamų pomidorų padažų iš tikrųjų papildomam skoniui naudojamas pienas arba parmezano sūris (taip pat tam tikras saldiklis!). Bet ši neapdorota versija nenaudoja jokių pieno produktų ar net šilumos!

Tai tiesa, jūs galite paruošti pomidorų padažą be jokio karščio ir virimo. Pasiruoškite padaryti savo naują mėgstamą vasarą …

Virtuviniame kombaine perdirbkite visus ingredientus, išskyrus saulėje džiovintus pomidorus. Palaipsniui įpilkite saulėje džiovintų pomidorų, kol susidarys tiršta, lygi pasta. Patiekite sumaišytą su zoodliais, ant kurių užpilti švieži bazilikai, arba naudokite kaip panardą su mūsų be glitimo česnako pyragėliais.

Neapdoroti veganiški pomidorų padažo ingredientai - Dr. Ax

Pradėkite nuo maisto produktų kombaino pridėdami visus ingredientus, išskyrus saulėje džiovintus pomidorus. Jei šie nerėkia vasaros, nežinau, ką daro. Švieži, sultingi pomidorai, gera dozė česnako, brūkšnys jūros druskos ir žalias, kvapnus bazilikas.

Kadangi šiame recepte naudojama tiek mažai ingredientų, aš tikrai rekomenduoju naudoti geriausią kokybę, kokią tik galite rasti. Tai laikas užklupti ūkininko rinką ar, dar geriau, savo sodą!

Žalio veganiško pomidorų padažo receptas - Dr. Ax

Tada lėtai įpilkite saulėje džiovintų pomidorų į šį žaliavinį veganišką pomidorų padažą, apdorodami, kol susidarys vientisa, tiršta pasta.

Tai lengvas, be rūpesčių receptas. Jis bus paruoštas per penkias minutes su minimaliais įtaisais, nuliniu paruošimu ir tiesiogine prasme be maisto ruošimo. Šis žalias veganiškas pomidorų padažas puikiai tinka patiekiant zoodles, kaip panardą mano be glitimo česnako kepiniams ar net kaip padažą šioje kokoso plutos picoje. Jūs negalite suklysti!