Veneros faktoriaus apžvalga Dieta ir treniruotės

* Atnaujinta 2019 m

Ei, panelės … Tinka tėčiui Chrisui čia ir aš norėjau jus supažindinti su Adrienne „Ade“, kuris vadovauja Fitspo.net & the Nr. 1 „Fitspo“ puslapis „Facebook“ https://www.facebook.com/Fitspo

Ji yra mano mergina, kai man reikia daugiau informacijos, skirtos moterims, ir patikėk, kad man kyla daug klausimų apie tai.

ade-fitpoTokie klausimai kaip:

 • Kokia yra geriausia moters treniruotė?
 • Kaip būdama moteris deginu pilvo riebalus?
 • Ar galiu pakelti svorį ir išlaikyti savo moterišką kūno tipą?
 • Ar skiriasi vyrų ir moterų treniruotės?

Mano gautuosius užplūsta tokie klausimai, ir nors mano svetainės pavadinimas yra tinkamas tėtis Chrisas, aš visada maniau, kad parašytą informaciją galima pritaikyti moterims, tačiau ji vis tiek gauna el. Laiškus.

Taigi aš pradėjau apie tai kalbėtis su Ade ir ji man pasakė, ar girdėjote apie „Veneros faktoriaus treniruotę“? Žinoma, aš pasakiau „ne“ ir ji toliau pasakojo apie puikius rezultatus, kuriuos mato su daugeliu savo klientų ir interneto lankytojų. Ji nusprendė paprašyti vienos iš merginų „Kelly“, kuri prarado daugiau nei 150 kg, kad ji atliktų atsiliepimą. Taigi žemiau pateikiamas jos atsiliepimas apie šią venos faktoriaus treniruotę.

rodyklėOficiali „Veneros faktoriaus“ svetainė >> Spustelėkite čia!

Taigi be jokių tolesnių veiksmų … ačiū Ade ir Kelly už šios didžiulės apžvalgos sudarymą!

dietos-venera-planetaMano istorija – kovos ir sėkmės

 • Svorio metimas, mažinimas, kūno rengybos palaikymas: tai visiems gerai žinoma istorija. Vieną dieną jūs nuspręsite pakeisti visą gyvenimą laikydamiesi mitybos ir mankštos programos, skaičiuodami kalorijas iki didžiausio tikslumo ir įsitikindami, kad viskas yra tobula. Tada prasideda baisi fazė, jūs jaučiatės pavargę nuo suspėjimo ir kitą akimirką praleidote mankštą ir turite spurgų biure. Čia eina visas jūsų mitybos ir mankštos planas, o niekas negali atskirti jūsų nuo susižavėjimo nesveiku maistu ir laisve valgyti viską, ko norite. Tada vėl grįš jūsų įprastas nesveikas gyvenimo stilius, kurį jums patiko.
 • Aš irgi kažkada buvau kaip tu. Visada iš visų jėgų stengiuosi sumažinti riebalų kiekį, stengiuosi laikytis mankštos ir mitybos plano, bet niekada jo nesilaikau. Bet tarp jūsų ir manęs yra nedidelis skirtumas; Aš iš tikrųjų išėjau ir pritaikiau naują gyvenimo būdą, pakeisdamas visą savo požiūrį iš tinginio „tu žinai ką“ į energijos pumpuojamą asmenį, niekada nenorintį grįžti prie savo senovės. Aš pradėjau nuo 286 svarai ir nunešė tolyn 134 svarai. Tai daug, ar ne? Jums dabar tikriausiai įdomu, kas mane užklupo, kas privertė mane tai padaryti, kaip aš tai padariau. Nesijaudink; Aš čia tam, kad padėčiau jums, visam laikui pakeisdamas gyvenimo būdą jūsų ir jūsų šeimos labui.

Svorio metimo problema yra paprasta. Internete yra per daug mitybos ir mankštos planų, todėl neįmanoma jų laikytis, nes svorio metimo metu ateina laikas, kai jūs pradėkite abejoti, ar jūsų pasirinktas planas jums tinka arba ne. Tai yra, kai bandai pakeisti dalykus ir visa tai patenka į kanalizaciją. Taigi, ko reikia norint pakeisti savo gyvenimą? Per savo svorio metimo kelionę sužinojau keletą dalykų, kurie man padėjo pasiekti tai, ko visada norėjau, išvaizdų kūną ir energingą gyvenimą, kad galėčiau neatsilikti nuo savo vaikų. Išvardinu šiuos „absoliučius“ svarbius veiksnius, kurie gali tilpti į bet kurią pasirinktą dietą ar mankštos programą:

rodyklėOficiali „Veneros faktoriaus“ svetainė >> Spustelėkite čia!

Prieš net nuspręsdami pritaikyti naują gyvenimo būdą, užduokite sau šiuos klausimus ir paprasčiausiai įsivaizduokite save ateityje:

 1. prisitaikytiPrisitaikymas: Noriu, kad atsisėstumėte ir dabar įsivaizduotumėte, kaip pasikeis jūsų gyvenimo būdas, kai pradėsite mitybos planą. Pagalvokite apie visus dalykus, kuriuos turėsite pakeisti patys. Šiuo metu jūs turite maksimalią laisvę valgyti ir gerti viską, ko norite. Sėdi žiūrėti mėgstamos laidos per televizorių ar filmą ir įsitikini, kad yra daugybė užkandžių, kurie tave užpildytų ir šiek tiek išsiblaškytų. Žinau, kad valgant daiktus žiūrint televizorių ar filmą gali būti nuostabus jausmas. Šiuo metu jūs taip pat turite laisvę tiesiog paskambinti mėgstamam picos ar restorano pristatymui, kad mėgstami daiktai būtų pristatyti iki pat jūsų slenksčio. Tai visi blogi valgymo įpročiai, kurie daugiausia prisideda prie jūsų nesustabdomo svorio augimo. Kai nusprendžiate pakeisti savo gyvenimo būdą, visa ši laisvė turi praeiti. Prie savo pasirodymų vis tiek galite užkąsti, tačiau turėsite įsitikinti, kad tai, ką valgote, yra sveika ir uogienė, supakuota su maistine verte, kuri prisideda prie jūsų kūno gerovės ir psichinės sveikatos. Kai būsite ramus dėl būsimo gyvenimo būdo, galite beveik pasirinkti bet kokį mitybos planą ir jį įgyvendinti.
 2. įtrūkimai-graikiniai riešutaiMotyvacija: Viena iš didžiausių priežasčių, kodėl daugelis iš mūsų negali pasiekti savo svorio metimo tikslų, yra motyvacijos stoka. Dėl motyvacijos dar kartą prašau atsisėsti, atsipalaiduoti, užsimerkti ir pagalvoti apie ateitį. Įsivaizduokite save kaip naują; visi tinka, sveiki ir nepaprastai energingi. Įsivaizduokite, koks esate laimingas ir kaip visi aplinkiniai stebisi jūsų pasiektais dalykais. Ar tai neleidžia jaustis puikiai? Aš žinau, kad taip yra, aš ten buvau fiziškai patvirtinęs, kad tai yra vienas geriausių jausmų, kurį kada nors patirsi savo gyvenime. Tai puikus būdas motyvuoti save, jei jūs ką tik pradedate, ir tai yra puikus būdas sugrąžinti tą paūmėjimą, kurį turėjote, jei pametėte jį svorio metimo metu. Naudodamiesi šiuo metodu, galite lengvai uždegti ugnį ir vėl pasiekti tikslą.
 3. tęskAtkaklumas, nuoseklumas ir kantrybė: Leiskite man supažindinti jus su novatorišku svorio metimo metodu, nesvarbu, kokios programos laikotės. Aš tai vadinu PCP metodu. Iš tikrųjų tai nėra metodas, jo sveikas protas. Pradėję nuo ko nors, pasitikėkite ir tikėkite savimi. Būk atkaklus, niekada nepasiduok. Būk nuoseklus, niekada nesustokite to, ką darote, ir darykite tai, kad ir ką. Būk pacientas, jei jūs nuolat ir atkakliai laikotės rutinos, jums tereikia kantrybės, kad viskas įvyktų. Atminkite, kad svorio metimas vyksta palaipsniui, todėl kantrybė yra raktas į tai, kad viskas veiktų.
 4. paramaGauti pagalbos: Jei svorio metimas jums visiškai naujas, jums reikės daug pagalbos. Pagalba turiu omenyje, kad jūsų tyrimai turėtų būti baigti. Pabandykite eksperimentuodami sužinoti apie savo kūną. Daugelis mitybos planų gali būti sukurti ne jums. Užuot nuolat keisdami savo mitybos planus, prieš kelias savaites skirkite vieną, prieš nuspręsdami, ar planas geras, ar ne. Kartais, kad tai veiktų teisingai, jums gali prireikti asmeninio trenerio ar dietologo pagalbos. Nebijokite pasinaudoti patarimais iš žmonių, kurie jau išgyveno tai, ką jūs išgyvenate.
 5. rutinaTobulos rutinos pasirinkimas: Kadangi visi gyvename kitokį gyvenimo būdą, negaliu tiksliai nustatyti gyvenimo būdo pakeitimo, kuris jums puikiai tiktų. Jums priklauso rasti tinkamą mitybos ir mankštos plano derinį, kuris patogiai derėtų prie jūsų profesinio ir asmeninio gyvenimo. Radę tinkamą programą, pereikite prie 3 punkto ir vykdykite jį.

Dabar, kai jau išmokote pagrindus, leiskite man rekomenduoti mitybos ir mankštos planą, kurį aš asmeniškai naudojau ir tikiu, kad tai tiks daugumai jūsų.

rodyklėOficiali „Veneros faktoriaus“ svetainė >> Spustelėkite čia!

„Veneros faktoriaus apžvalga“

Atsakomybės apribojimas: Tai yra visiškai nešališka apžvalga. Tačiau kadangi naudodamasis šia programa sėkmingai numečiau daugiau nei 120 svarų, man tai tiesiog patinka, todėl greičiausiai pamatysite mane kalbančią jos naudai. Tačiau tai dar nereiškia, kad per tai gausite maksimalių rezultatų. Bet aš tikiu, kad jei tai pasiteisino man ir porai draugų, tai turėtų būti viskas gerai.

Veneros faktoriaus įvadas

 • „Veneros faktorius“ yra visiškai naujas ir perspektyvus požiūris į svorio metimą, kuris, be abejo, padės numesti svorio. Jis sukurtas tam, kad per rekordiškai trumpą laiką numestumėte tiek kilogramų, kiek norite. Užtrukau maždaug 8 mėnesius, kol pasiekiau savo tikslus, tačiau, atsižvelgiant į jūsų dydį, galbūt pavyks įvykdyti anksčiau nei aš. Ši programa yra specialiai sukurta moterims, nes mes žinome, kad moterų kūno funkcijos skiriasi nuo vyrų; todėl moterims labai rekomenduojama tai išbandyti. Tačiau nepakenčia išbandyti, jei esate vyras. Nuo žemės lygio „Veneros faktorius“ buvo sukurtas kaip greičiausias, saugiausias ir patikimas svorio metimo būdas per rekordinį laiką. „Veneros faktorius“ taiko naują požiūrį, užtikrinantį, kad jūsų kūne vystosi kritiniai raumenys, kurie padėtų ištirpinti jame įstrigusius riebalus, tuo pačiu išlaikant mažiau įtampos dėl jo religinio sekimo. Taip, tai reiškia, kad dalyvaudami programoje galite užkąsti mėgstamų užkandžių ar picų. Jame naudojamas dietos planas, kuris paprastai žinomas kaip Leptino mityba, mityba, kuri parodė nuostabius rezultatus. Aš tik kalbėsiu apie tai per minutę. Remiantis Leptino dietos pagrindu, Veneros faktorius suteikia jums geriausią būdą sumažinti riebalų kiekį ir išlaikyti mažą nesėkmės koeficientą. Kaip tiksliai tai daro? Išsiaiškinkime.

leptino keliai

Leptino mityba

 • Pamenate, kai sakiau, kad „Veneros faktorius“ yra specialiai sukurtas moterims? Taip yra todėl, kad moterys natūraliai organizme gamina daugiau leptino nei vyrai. Leptinas yra hormonas, galintis reguliuoti organizme kaupiamų riebalų kiekį. Suaktyvindami leptino gamybą savo kūne, galite lengvai pakeisti svarstykles savo naudai, manipuliuodami savo smegenimis, kad degintumėte daugiau riebalų, kad ir kur jie būtų laikomi. Leptinas yra atsakingas už energijos sunaudojimo koregavimą ir, naudodamasis „Veneros faktoriaus“ mityba, jūs iš esmės nušausite leptino lygį nuo stogo, todėl greičiau numesite svorio.

Kaip veikia Leptino mityba

Leptino mityba pagrįsta keliomis pagrindinėmis reakcijomis, kurios atsiranda, kai jos laikotės. Svarbiausi dalykai, kurie keičiasi jūsų kūne, kai laikotės vienos tokios dietos, yra šie:

 • Leidžia jums kontroliuoti hormonus organizme laikantis dietos ir atliekant tikslinę treniruotę
 • Privers jūsų kūną didžiąją dalį riebalų deginti, kad galėtumėte mėgautis daugiau laiko ne sporto salėje
 • Tai taip pat leidžia jums pritaikyti mitybos planą naudojant įvairius maisto produktus, kuriuos jums patinka valgyti, išlaikant naują dietos planą ir gyvenimo būdą
 • Dieta taip pat sukelia biochemines reakcijas jūsų kūne, todėl jums neįmanoma kaupti riebalų

Kaip Veneros faktorius naudojasi Leptino mityba?

 • Kaip jau minėjau anksčiau, „Veneros faktorius“ yra pagrįstas leptino mityba, kuri yra specialiai sukurta moterims. „Veneros faktorius“ pateikia visą 12 savaičių mitybos ir treniruočių planą, kuris yra skirtas padėti jums padidinti leptino gamybą valgant natūraliai daug leptino ir atliekant tikslinę mankštą, kuri natūraliai padidina jūsų kūno gamybą.
 • Norėdami, kad „Veneros faktorius“ atliktų jūsų darbą, turite laikytis jo valgymo ir treniruočių plano mažiausiai 12 savaičių. Nuo tada jūsų kūnas prisitaiko prie šio naujo gyvenimo būdo ir riebalai niekada nesaugomi. Be to, „The Venus Factor“ atstovai sukūrė virtualų mitybos specialistą, kuris sugeba atsakyti į visus jūsų klausimus apie dietą ir treniruočių planą, kai jūs tai darote. Norėdami sužinoti, kodėl pagalbos suteikimas yra toks svarbus, skaitykite 4 punkto pagrindų skyriuje. Jei virtualaus asistento nepakanka, „Veneros faktorių“ seka milijonai moterų, tokių kaip jūs, visame pasaulyje ir jos visos turi prieigą prie oficialių forumų, kur gali suteikti jums pagalbos ir pasidalinti su jumis savo svorio metimo kelione. Per šį forumą galite ne tik gauti …