Tešla koldūnams su pienu

Ši tešla yra labai elastinga, todėl galite gaminti koldūnus su bet kokiu nesaldintu įdaru: bulvių, kopūstų, kiaušinių, svogūnų ir sūdytos varškės. Ši tešla labai elastinga, iš jos galima gaminti koldūnus su bet kokiais nesaldžiais įdarais: bulvėmis, kopūstais, kiaušiniais ir svogūnais, sūdyta varške. Tešlą lengva iškočioti, o koldūnai yra minkšti ir skanūs.

Sudedamosios dalys

Koldūnų tešlai pagaminti reikės:

 • pieno – 100 ml;
 • žalias kiaušinis – 1 vnt;
 • augalinis aliejus – 1 valgomasis šaukštas;
 • druskos – 0,5 šaukštelio;
 • sodos – 0,5 šaukštelio;
 • papildomų miltų – 300 g.

Metodas

 1. Į šiltą pieną ir augalinį aliejų supilkite druską.
 2. Į šiltą pieną supilkite druską ir augalinį aliejų, į pieno ir aliejaus mišinį įmuškite žalią kiaušinį ir gerai išmaišykite pieno mišinį.
 3. Į pieno ir sviesto mišinį įmuškite žalią kiaušinį, tada gerai išmaišykite pieno mišinį.
 4. Persijokite miltus ir įberkite sodos. Palaipsniui supilkite pieno mišinį į miltų ir sodos mišinį ir užminkykite tešlą.
 5. Persijokite miltus ir suberkite sodą. Palaipsniui supilkite pieno mišinį į miltų ir sodos mišinį ir užminkykite tešlą.
 6. Gerai išminkykite tešlą; ji turi būti tvirta.
 7. Gerai išminkykite tešlą; ji turi būti tvirta.
 8. Tada tešlą įdėkite į celofaninį maišelį ir palikite 30-40 minučių. Tešla tampa minkšta, elastinga ir lanksti.
 9. Tada įdėkite tešlą į celofaninį maišelį ir palikite 30-40 minučių. Po to tešla tampa minkšta, elastinga ir elastinga.Puiki tešla koldūnams, išminkyta su pienu, galite formuoti koldūnus su bet kokiu jums patinkančiu nesaldintu įdaru. Koldūnai labai skanūs ir švelnūs.
 10. Puikią koldūnų tešlą, išminkytą su pienu, galima naudoti gaminant koldūnus su bet kokiais jums patinkančiais nesaldžiais įdarais. Koldūnai yra labai skanūs ir švelnūs, todėl mėgausitės savo koldūnais!