Geriausi moterų dietos planai: greitai meskite svorį!

Ateina vasara, ir jūs žinote, ką tai reiškia: atėjo laikas pradėti tą trankantį kūną parodyti atostogų metu! Jei siekiate fantastiško bikinio kūno, pirmiausia turite pradėti kurti sveikos mitybos planus moterims. Bet kas veikia ir kas ne?

Gali būti gana keblu pasirinkti jums ir jūsų kūnui tinkamą dietą. Galų gale jūs norite numesti svorį, išlaikydami formą ir formą! Štai kodėl aš sukūriau šešis populiariausius ir naudingiausius moterų mitybos planus, kurie jums padės.

Šeši geriausi moterų mitybos planai

Dietos nereiškia tik sumažinti įprastą maisto kiekį ir kiekvieną dieną tikrinti svėrimo skalę dėl pokyčių. Svarbu ir tai, ką jūs taip pat vartojate! Taigi, nesvarbu, ar norite vartoti daug riebalų, ar lankstų maitinimo planą, patikrinkite šias mitybas:

1. Ketogeninė mityba

Ketogeninė mityba šiais laikais sulaukė gana didelio populiarumo ir dėl tam tikrų priežasčių. Tai mažai angliavandenių ir riebalų turinti mityba, dėl kurios jūsų kūnas atsidurtų ketozės būsenoje, kai jūsų kepenys gamina ketonus, kurie tampa jūsų kūno energijos šaltiniu. Tai daro ją naudingesnę deginant riebalus!

Dieta yra tai, kad galėsite pasisotinti gausiu riebalų kiekiu, tuo pačiu naudodamiesi kita nauda sveikatai, pavyzdžiui, geresne širdies sveikata ir insulino kiekiu.

2. Paleo mityba

Laikydamiesi „Paleo“ dietos, galėsite valgyti viską, ko norite nuo urvinių amžių. Tai reiškia, kad galite turėti mėsos, riešutų, žuvies, lapinių žalumynų ir sėklų. Užuot skaičiavę kalorijas ir dalindami maistą bei makrokomandas, daugiau dėmesio skirsite tinkamo ir sveiko maisto vartojimui. Tai puiki mityba tiems, kurie nenori skaičiuoti kalorijų ar vargsta porcijomis, taip pat tiems, kurie nori maitintis sveikiau.

3. Viduržemio jūros mityba

Viduržemio jūros mityba yra dar viena populiari mityba, žinoma dėl neįtikėtinos naudos širdžiai. Ši mityba labiau orientuota į augalinių vaisių, tokių kaip sveiki grūdai, vaisiai, daržovės, riešutai ir ankštiniai, vartojimą. Sviestą taip pat pakeisite vietoj druskos alyvuogių aliejumi ir žolelėmis.

Laikydamiesi sveikesnės dietos su geresniais riebalų ir angliavandenių šaltiniais, sumažinsite širdies ligų riziką ir sumažinsite svorį dėl savo pasirinktų mažai kalorijų. Be to, galite gerti vyną saikingai!

4. Atkinso mityba

Atkinso mityba yra dar viena mažai angliavandenių turinti mityba, kurioje daugiau dėmesio skiriama svorio metimui, nereikia skaičiuoti kalorijų. Puiku šioje dietoje yra tai, kad ji apima nemokamas svorio metimo priemones ir fantastišką bendruomenę, kuri padeda išlikti motyvuotai mesti svorį. „Atkins“ yra įmonė, gaminanti daugybę sveikų patiekalų rinkinių ir šaldytų patiekalų, kad būtų lengviau laikytis dietos ir mitybos tikslų. Jie visi atitinka jūsų skonį ir gyvenimo būdo poreikius!

5. Svorio stebėtojai

Svorio stebėtojai yra daugiau gyvenimo būdo pakeitimo programa, kurioje numesite svorį ir susitelksite į tai, kad taip išlaikytumėte. Programa padeda išmokti sveikai maitintis ir daugiau fizinio krūvio gyvenime, kad išlaikytumėte formą. Su „Weight Watchers“ galėsite stebėti savo mankštą ir maisto pasirinkimą, taip pat platformoje rasti treniruotes ir receptus. Kaip ir Atkinsas, jūs taip pat galite rasti įvairių rūšių maisto produktų, kuriuos galite įsigyti.

6. Zonos mityba

Zonos mityba, kaip ir Svorio stebėtojai, yra daugiau nei visą gyvenimą trunkanti mitybos programa, kurios metu daugiausia dėmesio skiriama uždegimo mažinimui, metant svorį ir didinant sportinę veiklą. Tai mažai angliavandenių turinti mityba, sukurta Barry Searsas, susikaupkite valgydami subalansuotą angliavandenių ir baltymų porciją kiekvieno valgio metu. Kaip rodo pavadinimas, jūs gaunate makroelementų balansą, kad patektumėte į „zoną“, kad gautumėte geriausią naudą sveikatai.

Daugiau patarimų, kaip efektyviai maitintis

Dabar, kai esate susipažinę su garsiomis moterų mitybos planais, taip pat turite įsitikinti, kad laikotės kitų gyvenimo būdo pokyčių, kad liktumėte sveiki, metant kilogramus. Tai ne tik ieškojimas mitybos keto etiketės ir sutelkiant dėmesį į tai, ką valgyti. Štai keletas patarimų, kuriuos reikia sekti:

Užtenka miego

Ar žinojote, kad miego kokybė taip pat gali turėti įtakos jūsų svoriui? Taip yra todėl, kad kai trūksta ar per daug ilsiesi, insulino lygis išsibalansuoja, todėl norisi daugiau maisto. Be to, niekas nenori būti linksmas ar neturi energijos sportuoti. Štai kodėl geriausia miegoti maždaug nuo septynių iki devynių valandų per naktį, kad sutramdytume potraukį.

Gera mankšta

Aišku, jūsų maistas yra tai, dėl ko labiausiai numetate svorio, tačiau norėsite išlaikyti tuos raumenis ir sutelkti dėmesį į riebalų deginimą (be to, kas nenorėtų valgyti daugiau kalorijų po deginimo sporto salėje?).

Aš rekomenduočiau pradėti nuo širdies ir svorio nuo keturių iki penkių kartų per savaitę. Tai padės jums sudeginti riebalus ir sustiprinti raumenis.

Išlieka motyvuotas

Galiausiai, norint nuosekliai mesti svorį ir palaikyti palaikymą, reikia išlikti motyvuotam. Tai bus ilgas procesas, tačiau galų gale dieną galėsite priimti daugiau pozityviai, nepasiduodami savo potraukiui ir neišbūdami lovoje visą dieną. Aš rekomenduoju jums gauti bičiulį ar tinkamą šeimos ir draugų palaikymą!

Apvyniojimas

Ir jūs turite tai! Sužinoję viską apie geriausius moterų mitybos planus, galėsite išsirinkti geriausią, kurio turėtumėte laikytis šiandien. Tol, kol jūs taip pat plėtojate nuolatinę mankštos rutiną ir tinkamai sureguliuoti miego grafiką, tada galėsite pasiekti savo tikslus per trumpą laiką

Tikiuosi, kad šie moterų mitybos planai leido suprasti, kas jūsų organizmui tinka ir kas ne. Taigi nelaukite ilgiau ir išsirinkite geriausią savo gyvenimo būdui dabar.

Jei mityba to nedaro, išbandykite vieną iš šių riebalų degintojų moterims: Geriausio moterų riebalų degiklio pasirinkimas

Tiems, kurie norėtų užduoti klausimų ar pasidalinti savo patarimais ir patirtimi įgyvendinant bet kurį iš šių dietos planų, komentuokite toliau. Jūsų mintys labai vertinamos.

Paskutinis atnaujinimas 2021-05-22 22:18 / Partnerių nuorodos / Vaizdai iš „Amazon Product Advertising API“