Mėnesio papildoma įmonė: NLA jai

Jūs manote, kad kiekvienas rinkos kampas jau buvo atidengtas papildų pramonėje. Tačiau tiesa ta, kad pusė gyventojų – moterų pusė – istoriškai buvo nepakankamai atstovaujama lentynoje, kai joms apskritai buvo atstovaujama. „NLA for Her“ buvo sukurta prieš penkerius metus, kad suteiktų naują pasirinkimą moterims, kurios susiduria su iššūkiu stiprėti ir kontroliuoti savo kūno sudėjimą.

Bendrovės vizija buvo pakankamai įtikinama, kad pritrauktų aukščiausių moterų fitneso piktogramų, įskaitant IFBB figūrų profesionalę Jessie Hilgenberg ir fitneso modelį Laisą DeLeoną, kurie tarp jų paskyrė šimtus tūkstančių internetinių stebėjimų. Turėdama šiuos atpažįstamus veidus ir kūno formas savo kampe, įmonė greitai pakilo į sėkmę.

„Bodybuilding.com“ kalbėjo su įkūrėju Justinu Matoesianu apie įmonės kelią į sėkmę ir kur jie tikisi, kad tai juos nuveš.

Kaip prasidėjo jūsų įmonė?

„NLA for Her“ prasidėjo 2013 m. Sausio mėn. Misija, kuri vis dar išlieka mūsų įmonės širdyje: tiekti aukštos kokybės sportinius priedus bet kokio tinkamumo moterims už prieinamą kainą. Tuomet pastebėjome, kad nėra specialių moterų sporto papildų linijų. Moterys dažnai buvo priverstos naudoti silpnesnius augalinius papildus, arba vartojo vyriškus papildus, kurie dažnai buvo perdozuoti ir sunkiai virškinami.

Mėnesio papildoma įmonė

Mes bendradarbiavome su Jessie Hilgenberg ir kartu skyrėme laiko, kad iš tikrųjų išklausytume kiekvieną skundą, kurį moterys turėjo dėl esamų jiems prieinamų papildų. Mes sukūrėme jai NLA, išklausę, ko moterys iš tikrųjų nori savo papilduose.

Ar galite papasakoti apie savo patirtį fitneso pramonėje?

Aš ir mano geriausias draugas bei verslo partneris Kevinas Gundersenas NLA pradėjo kurti iškart baigęs Pietų Kalifornijos universitetą. Buvau kolegiškas lengvaatletis, visada buvau apsėstas fitneso ir mitybos. Nuo 13 metų, kai ruošiausi vidurinės mokyklos futbolui, nepraleidau daugiau nei vienos dienos.

Be to, kad Kevinas ir ilgamečiai sportinių priedų vartotojai, mes esame šios pramonės studentai. Mes nuolat tiriame, kokie ingredientai yra naudingiausi rezultatams ir rezultatams. Man patinka viskas, kas man patinka, ir man yra garbė, kad kiekvieną dieną turiu pabusti, bendradarbiauti su kai kuriomis geriausiomis moterų fitneso piktogramomis ir kurti kokybiškus priedus moterims! Mes su Kevinu turime tą pačią viziją ir darbo etiką, ir tai padėjo jai išauginti NLA į didžiausią moterų sporto papildų kompaniją pasaulyje.

Pirmoji mūsų sportininkė ir NLA veidas jai Jessie Hilgenberg buvo tikras mūsų kompanijos nuopelnas. Jessie intelektas apie fitnesą ir mitybą yra neprilygstamas! Ji padėjo mums sukurti visus mūsų papildus, o be jos nebūtume prekės ženklas, koks esame šiandien.

Pirmoji mūsų sportininkė ir NLA veidas jai Jessie Hilgenberg buvo tikras mūsų kompanijos nuopelnas.

Kokie yra jūsų geriausi produktai?

„NLA for Her“ turi pilną moterų sportinių papildų seriją, pradedant riebalų degintojais ir baigiant baltymų be glitimo. Mūsų perkamiausias priedas yra „Shred Her“ riebalų degintojas – geriausias riebalų degintojas, sukurtas moterims „Bodybuilding.com“.

Jos Aminos BCAA yra nuostabus priedas ir vienas iš mūsų geriausių pardavėjų. Jos „Aminos“ taip pat buvo nominuota metų moterų priedui „Bodybuilding.com“ priedų apdovanojimuose dvejus metus iš eilės.

„Uplift“, mūsų prieš treniruotę, taip pat yra perkamiausia, nes jis yra trijų skanių skonių, be kreatino ir be cukraus bei turi tik tiek stimuliatorių, kad suteiktų nuostabią ilgalaikę energiją be baimės sukrėtimo ar nervingo jausmo. .

Kitas mūsų perkamiausias priedas „Bodybuilding.com“ yra baltymai be gliuteno, be laktozės, be cukraus išrūgų izoliatas „Her Whey“, kurį taip pat nominavo „Bodybuilding.com“ metų moterų priedas.

Kitas mūsų perkamiausias priedas „Bodybuilding.com“ yra mūsų baltymai be glitimo, be laktozės, be cukraus išrūgų izoliatas „Her Whey“, kurį taip pat nominavo „Bodybuilding.com“ metų moterų priedas.

Ar turite naujų produktų, apie kuriuos norėtumėte mums papasakoti?

Mūsų naujojoje „Pro“ serijoje bus patobulinta, galingesnė „MAX“ versija prieš treniruotę „Uplift“ ir riebalų degintojas „Shred Her“. Mes taip pat didžiuojamės galėdami pristatyti savo naują NLA Naturals liniją. Pirmoji produkto įžanga bus mūsų augalinis, ne GMO, natūraliai saldintas veganiškas baltymas skaniu vanilės chai latte skoniu. „NLA Naturals“ linija pasitarnaus tiek moterims, tiek vyrams.

Kokios, jūsų manymu, yra geriausios ir blogiausios papildų pramonės dalys?

Nuleidęs rankas, geriausia dalis maisto papildų pramonėje yra pasitenkinimas, kurį jauti išgirdęs, kad klientai patiria puikių jūsų papildų rezultatų. Nuo mūsų produktų, padedančių pradedantiesiems sulieknėti, iki mūsų papildų, skatinančių patyrusius NPC ir IFBB sportininkus jų pasiruošimo ir varžybų metu, yra tikrai naudinga žinoti, kad gaminate produktą, kuris padeda žmonėms pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Dar vienas nuostabus fitneso industrijos dalykas – tai pabudimas kiekvieną dieną, žinant, kad visas tavo gyvenimas sukasi apie sveikatą ir fizinę būklę. Man gyvenimas be sveikatos ir fitneso nėra vertas gyvenimo. Taip pat esu palaiminta, kad galiu dirbti su tokiais nuostabiais sportininkais kaip Jessie Hilgenberg, Lais DeLeon, Amy Updike ir visais kitais mūsų komandos NLA sportininkais.

Kalbant apie blogąją dalį, be jokios abejonės, tai yra išardyti dvokiančių gėrimų dozatoriai, kepami baltymuose po fitneso parodų!

Kodėl nauji klientai turėtų parodyti jūsų produktus?

Jos papildai NLA kalba patys už save. Visi mūsų papildai yra be cukraus, be glitimo, be kreatino ir buvo sukurti atsižvelgiant į tikruosius moters papildų poreikius. Mes buvome pirmoji išskirtinė moterų sporto papildų įmonė ir nuo 2013 m. Sausio mėn. Nuolat gaminame kokybiškus papildus.

Mėnesio papildoma įmonė

Mūsų gamybos procese yra griežtos kokybės kontrolės taisyklės, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas NLA priedas būtų sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Per pastaruosius dvejus metus „NLA for Her“ gavo keletą nominacijų „Bodybuilding.com“ priedų apdovanojimuose, parodydama, kad klientai sutinka, kad „NLA for Her“ yra geriausias moterų papildų pasirinkimas.

Jei klientas galėtų įsigyti tik vieną produktą, kurį rekomenduotumėte?

Jei turėčiau rekomenduoti pradėti, tai būtų mūsų „Uplift“ treniruotė. „Uplift“ puikiai suteikia energijos ir dėmesio, kad maksimaliai išnaudotumėte savo treniruotes. Jei esate pavargęs ir teisinate, kad nesportuosite, išbandykite tai ir paliksite šoką dėl salės, kokia nuostabi buvo jūsų treniruotė!