Geriausia Lanksti dieta

Lieknėti arba pjaustyti riebalus nėra lengva. Dar labiau apsunkina tai, kad dešimtys mados dietų žada didelį svorio praradimą tik per kelias dienas. Dauguma jų yra badas, apgaubtas tikrai patrauklia rinkodara.

Lanksti dieta pliusai

Štai kur mes ateiname: su pagalba rūšiuojant ažiotažą.

Šie du plačiai naudojami riebalų pjovimo metodai gali padėti jums būti pasirengusiems ir pasirengusiems ilgą laiką. Apsvarstykite jų privalumus ir trūkumus, kad nustatytumėte, kas jums yra geriausia.

1 riebalų netekimo metodas: laikytis nustatyto maitinimo plano

Likus kelioms dienoms iki programų, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir interneto, žmonės, norintys sumažinti riebalus ir susitvarkyti, ieškojo asmeninio trenerio ir gavo bendrą dietų ir treniruočių fitneso planą. Buvo išdėstyta kiekviena paskutinė detalė, įskaitant tai, kiek maisto reikia valgyti ir kada reikia valgyti. Šis įprastas požiūris į riebalų netekimą pasiteisino daugeliui žmonių, norinčių mesti riebalus. Niekas negali suabejoti jo veiksmingumu, tačiau jis turi privalumų ir trūkumų.

Privalumai

Turėdamas nustatytą specialisto parengtą maitinimo planą, pašalinamas visas stresas ir psichinis nuovargis, kuris gali atsirasti bandant nustatyti, kaip valgyti norint netekti riebalų. Tiesiog laikykitės plano, suvalgykite x kiekį maisto kiekvieno valgio metu ir po kelių savaičių voila! Jūs liekna, apdailinta ir puikiai atrodote!

Valgymo planas taip pat padeda pašalinti švaistomą maistą ar pagundą užkąsti. Parduotuvėje įsigyjate nustatytą skaičių maisto produktų, ir viskas. Jokio beprasmio užkandžiavimo, lengvabūdiškų impulsų pirkimo, nešvaistytų išlaidų.

Maisto sąrašo sudarymas.

Suvartojimas

Nustatyto valgio plano metodo trūkumas yra tas, kad po kurio laiko jis gali tapti nuobodus. Paprastai tokie planai apima labai ribotą lanksti dieta skaičių maisto produktų, kuriuos valgote dieną po dienos. Kas atsitiks, jei nesate nusiteikę vištienai ir ryžiams? Gaila. Valgio plane sakoma, kad jį reikia valgyti, ir tai viskas, ką žinote.

Tai sukelia didesnę nustatytų patiekalų planų problemą – jie iš tikrųjų nemoko, kaip savarankiškai nustatyti veiksmingą riebalų netekimo dietą lanksti dieta . Viskas, ką jie jums sako, yra: „Valgyk tai, o ne tą“. Kas nutiks baigus dietą ir būsite pasirengę vėl pradėti normaliai maitintis? Grįžtate pas savo trenerį ir gaukite naują maitinimo planą, skirtą palaikyti ar kaupti.

Problema ta, kad jūs niekada neišmoksite, kaip susisteminti tvarų ir veiksmingą valgymo būdą savarankiškai, o tai padės mums pereiti prie kito dietos, susijusios su riebalų mažinimu.

2 riebalų netekimo metodas: makrokomandų skaičiavimas

Makrokomandos, sutrumpintai nuo makroelementų, yra baltymai, angliavandeniai ir riebalai, esantys jūsų valgomuose maisto produktuose. Kiekviename maiste yra nevienodas kiekvieno makroelemento kiekis, kuris nustato, kiek kalorijų jis turi ir koks „geras“ maistas yra jūsų konkretiems poreikiams.

Visos kalorijos nėra vienodos. 16 uncijų įprastoje soda yra maždaug tiek kalorijų, kiek 4 uncijos vištienos krūtinėlėje, tačiau jų abiejų makroelementų profiliai yra labai skirtingi. Soda yra grynas cukrus, o vištienoje yra 98 procentai baltymų, prisilietus prie riebalų. Taigi taikydami šį metodą turėsite tikslinius kiekvienos makrokomandos, lanksti dieta kurią turite suvartoti kiekvieną dieną, skaičių.

Stebint riebalų praradimo makrokomandas svarbu nustatyti baltymus, kurie padeda kovoti su alkiu ir išsaugo raumenų masę kalorijų deficito metu. Stebėdami baltymus, jūs nustatote savo dienos makrokomandas. Likusios kalorijos paprastai gaunamos iš angliavandenių.

Privalumai

Laikydamiesi dietos skaičiavimo makrokomandų, galite laisvai valgyti bet kokį norimą maistą, kad pasiektumėte kasdienius makroelementų tikslus. Tai daro makro skaičiavimą nepaprastai išlaisvinančiu ir atveria visiškai naują maisto produktų, kuriuos galite valgyti, pasaulį. Jei nesate nusiteikę vištienos ir brokolių, galite kepsnių ir šparagų, jogurto ir uogų ar bet ko kito, jei tik pasieksite tikslinių angliavandenių, baltymų ir riebalų tą dieną. Šis valgymo stilius taip pat žinomas kaip „jei tai tinka jūsų makrokomandoms“ (IIFYM) požiūris į dietas.

Jogurtas ir uogos

IIFYM stebėjimas palengvina nuobodulį ir proto nutekėjimą, kuris gali atsirasti su pulko valgio planu. Jei dienos pabaigoje jūsų makrokomandose yra vietos šokolado gabalėliui ar samteliui ledų, mėgaukitės be kaltės. Iš tikrųjų tai gali būti naudinga ir sumažinant stresą, atsirandantį laikantis dietos.

Vis dėlto viskas nėra tobula taikant makroekonominį požiūrį į riebalų nuostolius.

Suvartojimai

Vienas iš makrokomandų skaičiavimo trūkumų yra galimybė viską suvokti iki kraštutinumų ir užpildyti dietą spurgomis, picomis ir sausainiais. Be abejo, šie maisto produktai gali tilpti į bet kurio žmogaus mitybą, tačiau jei jūs pasirenkate maistą kaloringais, palyginti maistingais maisto produktais, jums teks patekti į dienos makrokomandas.

Kitas makrokomandinio skaičiavimo metodo trūkumas yra tas, kad kai kuriems žmonėms tai tiesiog per daug varginanti. Jūs turite ne tik pasverti visą maistą iki paskutinio gramo, bet ir apskaičiuoti angliavandenių, riebalų ir baltymų skaidymąsi. Tada turite išsiaiškinti, kokį maistą valgyti kitam valgiui, kad dienos pabaigoje pasiektumėte savo makroelementų tikslus.

Dabar nuobodus dar nereiškia, kad tai yra blogiau ar geriau nei laikytis nustatyto maitinimo plano. Tai tik dar vienas būdas padėti jums būti lieknam ir piktam. Kai kuriems žmonėms makrokomandų skaičiavimas nėra varginantis ir nedaugeliui tai patinka. Kitiems tai per daug smulkmenų, su kuriais reikia susidurti, be visų kitų dalykų, kuriuos gyvenimas meta.

Esmė

Dietos laikantis riebalų nuostolių niekada nėra lengva, tačiau tai galima padaryti įvairiais būdais. Du populiariausi variantai yra nustatyto valgio plano maršrutas ir makrokomandų sekimas. Abi yra veiksmingos, tačiau kiekviena iš jų turi galimų trūkumų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai nusprendžiate, kurį kelią eiti.