Kodėl mano prancūziški skrebučiai yra šlapi? 4 priežastys ir kaip tai ištaisyti

Pripažinkime, prancūzai žino savo dekadentiškus skanėstus ir visi juos už tai myli. O kai pusryčiauja, jie tai nuleido. TAIP, kad pusryčiai su prancūziškais elementais atrodo kiekvieno svajonė. Paimkite, pavyzdžiui, prancūzišką skrebutį. Vietoj paprasto sauso skrebučio gausite traškų, bet kreminės spalvos gardžių gėrimų, kurių net nesate tikri, ar reikėtų jį leisti pusryčių lėkštėje, nes jis toks sotus!

Taigi pabandykite pasigaminti namuose. Bet pasirodo permirkęs, ypač jei tai keli pirmieji jūsų bandymai. Viskas gerai, prancūziškas skrebutis neturi būti permirkęs, bet mes galime padėti išsiaiškinti, kodėl taip pasidarė, ir kaip sustiprinti pusryčių žaidimą.

Prancūziškas skrebutis permirkęs

Turinys

Rodyti

Kodėl mano prancūziški skrebučiai permirkę?

Prancūziški skrebučiai būna permirkę, kai duona prisigeria per daug mišinio arba kreme yra per daug pieno, nepakankamai iškepėte skrebučius arba visa tai, kas išdėstyta pirmiau.

Problema ta, kad pati duona neiškepa, o lieka drėgna riekelė. Tai reiškia, kad išoriniai kraštai netaps traškūs ir nesudarys tinkamo barjero.

Nėra stebuklingos formulės, kaip ją padaryti tobulą, tačiau čia yra 4 pagrindinės priežastys, dėl kurių jūsų prancūziškas skrebutis yra permirkęs.

1. Per daug mirkote duoną

Kai prancūziški skrebučiai permirkę, duona per šlapi. Kai duoną pamirkysite kreminiame kreme, turite leisti jai pabūti maždaug sekundes iš abiejų pusių, pasitikėdami, kad ji pritrauks pakankamai drėgmės ir skonio.

Jei leisite jam per daug mirkyti, kol pamatysite, kad jis tikrai drėgnas, duonos riekelė bus visiškai išmirkusi. Per šlapia.

Taip pat skaitykite: Kodėl mano blynai išdžiūvo?

2. Naudojate trapią duoną

Net jei duonos pamirkote tiek, kiek pakanka, jei riekelė per plona, ​​vis tiek gausite permirkusius skrebučius. Nors jums gali kilti pagunda, nenaudokite paprasto balto skrebučio prancūziškam skrebučiui. Jis trapus, plonas, labai erdvus ir neturi pakankamai plutos ir kūno, kad išlaikytų kremą.

Jums reikia tankesnės duonos, turinčios daugiau masės, o riekelė turi būti pakankamai tvirta, kad laikytųsi kartu, kai baigsite mirkyti. Kokią duoną naudoti, sužinosime po minutės.

3. Į mišinį įpylėte per daug pieno

Labai dažna problema – į mišinį įpilama per daug pieno. Pienas yra svarbus prancūziško skrebučio elementas, tačiau nebūtina dėti lygiomis dalimis kiaušinių ir pieno. Įpilkite mažiau pieno nei kiaušinių, kad kremas šiek tiek praskiedžiamas.

Priešingu atveju skrudinta duona sugers pieną, o kiaušinis šiek tiek padengs išorę. Rezultatas, žinoma, yra drėgnas skrebutis.

Siūlome naudoti riebų pieną, kad įsitikintumėte, jog jis nėra per daug vandeningas. O jei jaučiatės neklaužada, vietoj pieno rinkitės riebią grietinėlę. Taip pat gali išeiti iš visų jėgų.

4. Per mažai iškepėte skrebučio

Jei kepate skrebučius ir jis pradeda degti ir rūkyti net nebaigus virti, greičiausiai norėsite jį nukelti nuo ugnies. Problema ta, kad jis nėra paruoštas, todėl yra permirkęs.

Patarimai, kaip gauti tobulą prancūzišką skrebutį

Nėra stebuklingos formulės, kuri kiekvieną kartą garantuotų tobulą prancūzišką skrebutį, tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Visi jie kartu sukuria nuostabią pusryčių patirtį, todėl patikrinkite juos.

Gaukite tvirtą, kempinę duoną

Gera duona yra puikaus prancūziško skrebučio pagrindas. Jums reikia kažko tvirto, geriausia dienos senumo. Ieškokite kažko panašaus į prancūzišką ar itališką duoną ar brioche. Duona turi turėti gerą plutą (ne minkštą), o palietus ji turi būti tvirta. Jokios orios, lengvos duonos prancūziškam skrebučiui!

Jei tai dar geresnė kiaušinių duona, ji suteiks gerą tekstūrą. Duona be kiaušinių suteiks kremo viduje.

Visada naudokite 1 colio griežinėlius

Pjaustykite duoną patys, nes parduotuvėje pirkta duona negaunama taip storai supjaustyta. Per plona riekelė neturės pakankamai geros plutos ir kreminės vidaus santykio, todėl skrebučiai bus permirkę.

prancūziškas skrebutis

Kepimui naudokite ir sviestą, ir neutralų aliejų

Jei gaminate tik su sviestu, pastebėjote, kad jis pradeda degti ir rūko net nebaigus gaminti. Tai dažna problema ir tikriausiai dėl to jaučiate, kad norite nuimti skrebutį nuo ugnies, kai jis vis dar šlapias.

Kas vyksta pieno kietosiose dalelėse svieste ir dega, ir jos prilips prie jūsų skrebučio ir suteiks kartaus skonio. Taigi pusę sviesto pakeiskite į neutralų kepimo aliejų. Tinka įprastas augalinis arba rapsų aliejus. Jokio alyvuogių aliejaus! Kokosų aliejus gali puikiai veikti, jei jo turite.

Nekurkite riebalų ir aliejaus sluoksnio, naudokite labai mažai, kepkite skrebučius, nuvalykite popieriniu rankšluosčiu ir naudokite šviežią sviestą ir aliejų.

Nebijokite šiek tiek cinamono ir vanilės

Jei ant skrebučio pilate klevų sirupo, galite manyti, kad į tešlą nieko daugiau dėti nereikia. Bet reikalas yra tas, kad jūs suteikiate tešlai papildomos veržlumo, jei įbersite žiupsnelį cinamono ir vanilės ekstrakto.

Įdėjus rudojo cukraus gausite karamelizuotą plutą, o cukraus pudra suteiks gražią, traškią apdailą.

Taip pat skaitykite: Ar klevų sirupą reikia šaldyti?

Naudokite vidutinę šilumą

Visada kepkite prancūziškus skrebučius ant vidutinės ugnies. Kaip ir blynams, prancūziškam skrebučiui reikia vidutinės ugnies, kad keptų tolygiai. Kepkite apie 3 minutes iš kiekvienos pusės, o išorė turėtų būti traški, o vidus – kreminis.