Įspūdingiausios Keto dietos nuotraukos prieš ir po

12 / 14

keto dietos nuotraukos prieš ir poMandagumas Jen Fisch

„Keto yra paprastas, daugiausia dėmesio skiriant tikram, aukštos kokybės maistui.“

Jen Fisch, knygos autorė Lengvas 5 ingredientų ketogeninės dietos kulinaras ir tinklaraštininkė mieste „Keto“ buvo įsikišusi į mažai angliavandenių turinčias mitybas, tačiau dėl baltymų turinčio požiūrio ji liko alkana ir troško geresnio varianto. Po kelių internetinių keto dietos paieškų prieš ir po nuotraukų vėliau 40-metis Hermosos paplūdimio (Kalifornija) autorius buvo įjungtas keto. „Pasirodo, kad keto sveiki riebalai mane išlaikė sotų, ir aš nebeturėjau tų„ pakabinamų “jausmų“, – sako ji.

Jos keto patiekalai yra pilni skanių valgių, tokių kaip grietinėlės sūris, kokoso miltų blynai ir „Crunch Chicken Milanese“ (receptai pateikiami jos knygoje). Jos dukra net mėgsta paskutinį patiekalą. „Susmulkintos kiaulienos žievės išorėje sukuria visiškai traškią plutą”, – sako Fischas. Kai Fisch sako, kad jai reikia palaikymo ar padrąsinimo, ji kreipiasi į „Instagram“, kur paskelbia „@ketointhecity“ su beveik 85 000 sekėjų. „Ten yra neįtikėtina palaikymo sistema, ir aš vertinu tuos ryšius, kad išlaikau motyvaciją”, – sako ji. Keto mityba yra sunki ir ją reikia šiek tiek pakoreguoti, todėl supraskite sau sėkmę neigiamas šalutinis poveikis.

13 / 14

keto dietos nuotraukos prieš ir poMandagumas Tae Min Kim

„Man atsibodo, kad visą laiką buvau letargiškas ir išsipūtęs”.

Kelionė į gydytojo kabinetą 2017 m. Pradžioje Tae Min Kim, verslininkui, gyvenančiam Šarlotėje, Šiaurės Karolinoje, suteikė naują jo mitybos ir gyvenimo būdo kryptį. Jam buvo diagnozuota celiakija, būklė, sukelianti imuninę reakciją į glitimą, baltymą, esantį daugelyje kviečių ir grūdų produktų. Tiesą sakant, kai kurie alergijos glitimui simptomai yra tokie subtilūs, kad svarbu žinoti, ko reikia saugotis. „Po tos dienos nusprendžiau, kad atėjo laikas pokyčiams“, – sako jis. Keto mityba padėjo Kim atgauti energiją, numesti beveik 40 kilogramų ir sumažinti kūno riebalų procentą iki tikslo lygio. „Anksčiau esu išbandžiusi daug įvairių dietų, tačiau nė viena iš jų nebuvo tokia lengva, kaip ketogeninė mityba“, – sako Kim. „Keto mityba yra nepaprastai tvari dėl to, kad aš valgau daug skanaus maisto.”

Kim, kuris dalijasi savo keto kelione, sako, kad dar vienas puikus dalykas apie keto dietą yra jo rastas protinis aiškumas ir energija. „Žodžiu, tai visiškai kitame lygyje. Tai padėjo man būti produktyvesniam darbe ir vis tiek turėti energijos iš tikrųjų lankytis sporto salėje ir, žinoma, praleisti laiką su šeima “.

14 / 14

keto dietos nuotraukos prieš ir poMandagumas Alexis Matthews, @ 100KetoDays

„Ši mityba yra tokia pat sunki ar lengva, kokią pasirenkate.“

Visiškai nauja „Instagram“ paskyra buvo varomoji jėga 29-erių Alexisui Matthewsui, sveikatos priežiūros analitikui Pitsburge, Pensilvanijoje. Turėdamas šią sąskaitą – @ 100ketodays – ir beveik 64 000 pasekėjų, kurie prisijungė prie jos kelionėje, Matthewsas rado paskatinimo ir motyvacijos pradėti keto ir jo laikytis. Dabar, praėjus daugiau nei metams, Matthews numetė 55 svarus, o akys iš viso nukreiptos į 80. „Svarbiausia, – sako ji, – norėčiau pasiekti sveiką kūno riebalų procentą“.

Mėgstamiausias Matthewso keto patiekalas yra vištienos sparneliai su Briuselio kopūstai kepti lašiniuose. „Aš gaminu labai paprastai su keto, dažniausiai tik baltymu su daržove“, – sako ji. Nors ji pripažįsta, kad trūksta klasikinės picos, ji sako, kad nauda yra daug didesnė už potraukį. „Dėl Keto jaučiuosi kur kas mažiau išpūstas, turiu mažiau virškinimo problemų ir pagerinu ištvermę sporto salėje”, – sako ji. „Motyvaciją reikia susikurti savyje. Spustelėjus, viskas, kas susiję su svorio metimu, yra kur kas lengvesnė “.

Jei šios keto dietos nuotraukos prieš ir po jūsų įkvėpė, sužinokite, kuri maisto produktai, sėkmingai besilaikantys keto dietos, niekada nevalgo.