Ji tai išbandė! Keto dieta

„MadameNoire“ vaizdo įrašas

Transformacija

Šaltinis: Aniesia Williams / Aniesia Williams

Garsenybių dietos dažniausiai ateina ir praeina kaip vėjas, tačiau kai kurias iš tikrųjų verta išbandyti. Ketogeninė mityba yra viena iš tokių tendencijų. Po švenčių supratau, kad praradau savo valią, kai reikėjo saiko ir mitybos. Vis dažniau pradėjau kreiptis į šlamštą, perdirbtą maistą, kuris yra psichinės paramos, energijos ir, tiesą sakant, laimės šaltinis.

Sergu savo kvailyste „aš pradėsiu pirmadienį“, 120 dienų bandžiau keto. Net per kelias apgaulės dienas – geras savaites – tarp darbo ir kelionių numečiau 20 svarų. Patikėkite: keto veikia. Tai veikia tiek daug, kad šiandien vis dar esu ant jo – ir aš atsikratiau dar 5 svarų.

Galvoji išbandyti keto? Štai kaip veikia mityba, ką turite padaryti, kad pasisektumėte, ir ko galite tikėtis rezultatų prasme.

Kas vyksta Keto

keto mityba priklauso nuo ketozės sukėlimo. Ketozė yra natūraliai vykstantis medžiagų apykaitos procesas, kuriuo remiasi jūsų kūnas, kai nepakanka angliavandenių ar cukraus (natūraliausių organizmo energijos šaltinių). Iš esmės, jei nepakanka angliavandenių deginti energiją, jūsų kūnas pereina prie ketozės, kad degintų riebalų atsargas. Šio proceso metu kepenys gamina ketonus ir išleidžia juos į kraują, kad jūsų raumenys ir audiniai galėtų juos suskaidyti kurui. Keto iš esmės yra būdas užgrobti jūsų kūno natūralias sistemas, kad degintų riebalus 24 valandas per parą 7 dienas.

keto mityba sukelia nuolatinę ketozės būseną taikant griežtą režimą, kuriame yra mažai angliavandenių, nėra cukraus, vidutinio sunkumo baltymų ir daug riebalų. Apie 70–80% kalorijų sudaro riebalai, dar 15% – baltymai ir 5–10% angliavandeniai. Nors žuvis, kiaušiniai, sveiki aliejai, pieno produktai ir žalios daržovės yra pagrindinės dalys, angliavandeniai (net ir sveiki kompleksiniai angliavandeniai, pvz., Bulvės, ryžiai, rupūs kviečių makaronai ir vaisiai) yra ribojami.

Būtinas maistas

Kaip ir dauguma jūsų, maniau, kad keto dietos metu galėjau valgyti tik šoninę, mėsainius ir avokadą. Menas valgyti (ir mėgautis) keto kaupia tinkamus maisto produktus. Galite pritaikyti kabes (kavą, neperšaunamą, kas nors?), Arba galite nueiti nuo sumušto kelio su visiškai naujais maisto produktais, kaip aš padariau padedant keto grupėms. Atradęs naujus receptus, išvengiau maisto, kurio nebegalėjau valgyti.

Išorinis praėjimas

Šaltinis: išorinis koridorius / išorinis koridorius

Dėl ketodraugiškas saldus pataisymas, „Nui“ sausainiai ir „Lillys Dark Chocolate“ buvo mano pasirinkimas. K.etodraugiški sumuštinių skiediniai ir picos plutelės iš išorinio praėjimo išgelbėjo mano gyvenimą – ir mano angliavandenių skaičius – ne vieną kartą. Kai jaučiau, kad turėčiau būti apdovanotas arba sąžiningai, kai tinkamai nesuplanavau valgio, mano pagrindinės kuokštelinės buvo „McDonald’s“ neriebus minkštas patiekalas, „Bojangles“ vaikų patiekalas iš miltų ir vaikiškas kepinys su puse / puse saldžios „Chick“ arbatos. -Fil-A. Taip, aš žinau .. vilkite mane. Taip pat galite kreiptis į kiaušinio baltymo traškučius, kad pasotintumėte savo užkandžių potraukį.

Quevos

Šaltinis: Quevos / Quevos

Jei jums reikia visiško vadovavimo, kaip aš, kai pataikiau į savo paskutinių 5 kg plato, prenumeruokite tai keto valgio planas, kuris viską atspėja.

Spręsti Keto Gripas

Kai pirmą kartą pradedate keto dietos, galite patirti ką nors žinomo kaip keto gripas. Nes ymūsų kūnas nėra įpratęs naudoti riebalų kaip pagrindinio kuro šaltinio – ir jis tikrai nėra įpratęs prie nuolatinės ketozės būsenos – gali tekti pasireikšti šiais simptomais:

  • Pykinimas
  • Galvos skausmas
  • Vidurių užkietėjimas
  • Dirglumas
  • Bloga koncentracija
  • Sunkumas miegoti

Galite susitvarkyti keto gripu vienu iš dviejų būdų. Galite išeiti iš ketozės ir grįžti prie įprastos dietos, kuri man nebuvo pasirinkimas. Arba galite likti kursu kaip aš ir priversti savo kūną prisitaikyti. Jei atsibudau nuo galvos skausmo, tai reiškė, kad sergu ketoze. Norėdami tai atsverti, nuėjau 2 mylių, kai tik pabudau, ir dar 2 mylių iki vakarienės. Nors tai nebuvo įdomu, tai padėjo mano kūnui prisitaikyti. Tai buvo vienintelė treniruotė, kurią atlikau ne šokdama pagal Beyoncé „Homecoming“.

Tai taip pat padėjo rasti tinkamą maistą. Ypač man naudingi buvo probiotikai, gazuotas vanduo ir „Perfect Keto“ produktai. Šie daiktai ne tik neleido man sirgti ketoze, bet ir vylėsi, kai nemačiau, kad svoris atsiras taip greitai, kaip žmonės skelbia.

Išnaudokite visas galimybes Keto

Keto iš pradžių gali skambėti kraštutinai, bet kai tik atliksite konversiją ir pamatysite jos privalumus, niekada nebenorėsite grįžti. Pamirškite, ką visi jums apie tai pasakoja, ir išbandykite patys. Yra ne vienas būdas patirti keto. Kai reikia, sureguliuokite ir pritaikykite tai sau.

Peržiūrėkite mūsų tinklaraštį, kuriame rasite daugiau puikių įrašų apie tai, ką valgyti ir kaip maksimaliai išnaudoti maistą, pvz., Šį įrašą apie nakties maistą.