Kaip keptuvėje iškepti visą karšį

Bretlingis dažniausiai ruošiamas iš anksto supjaustant žuvį kąsnio dydžio gabalėliais. Siūlau keptuvėje iškepti visą brėtlingį. Bretlingis yra kaulėta žuvis, todėl ją reikia tinkamai paruošti ir marinuoti. Receptas nėra sudėtingas, o rezultatas – labai skani žuvis su traškia plutele. Tokią keptą žuvį galima patiekti su bet kokiu garnyru ar šviežiomis daržovėmis. Jei brėtlingis užšaldytas, prieš tai jį atšildykite kambario temperatūroje.

Sudedamosios dalys

Kad keptuvėje iškeptumėte visą karšį, reikės:

 • karšis – 2 vnt;
 • majonezo – 2 šaukštai;
 • miltai – 3 šaukštai;
 • druskos – 1 šaukštelis;
 • augalinio aliejaus – kepimui.

Maisto gaminimo procesas

 1. Aš turiu šviežiai pagautą brėtlingį (jei žuvis užšaldyta, ją reikia visiškai atšildyti kambario temperatūroje). Išvalykite žuvį nuo žvynų ir vidurių, nupjaukite uodegą ir pelekus. Gerai nuplaukite ir nusausinkite popieriniu rankšluosčiu.
 2. Aštriu peiliu iš abiejų pusių padarykite įpjovas palei visą brėtlingio paviršių. Bretlingis yra kaulėta žuvis, todėl dėl pjūvių kepant keptuvėje nesijaučia mažų kaulų.
 3. Žuvį iš visų pusių įtrinkite druska.
 4. Įpilkite majonezo.
 5. Majonezu aptepkite visas žuvies puses ir vidų. Palikite marinuotis 30 minučių.
 6. Apvoliokite brėtlingį miltuose iš visų pusių.
 7. Tada supilkite aliejų į keptuvę taip, kad jis padengtų keptuvės dugną. Įkaitinkite aliejų ant vidutinės ugnies. Į keptuvę su įkaitintu aliejumi sudėkite brėtlingius.
 8. Ant vidutinės ugnies kepkite breamą iš abiejų pusių apie 5-7 minutes.
 9. Iš keptuvės iškeptą brėtlingį sudėkite į lėkštę ir patiekite karštą. Štai kaip greitai ir lengvai galite pagaminti gardžią keptuvėje keptą breiką su traškia, skania plutele.
 10. Gero apetito!