Pagrindinė arbatos dieta – neįtikėtinas svorio metimo planas

Pagrindinis arbatos dietos planas

Sukurta Markas Ukra, Pagrindinis arbatos dietos planas priklauso sveikų detoksikacijos planų kategorijai. Dietos planas sudegins riebalus pašalindamas kenksmingus toksinus iš savo kūno. Geriausia yra numesti svorį, o kartu su mitybos planu bus nuolat.

Yra keli žmonės, kurie naudodamiesi dietos programa sugebėjo atsikratyti daugybės kilogramų svarų. Tarp Holivudo įžymybių televizijos laidų vedėja Giuliana Rancic yra viena iš didžiausių arbatos dietos gerbėjų. Ji numetė septynis kilogramus ir dietos programos dėka pavertė save visiškai pavydėtina.

Kas yra pagrindinė arbatos mityba?

Galutinė arbatos mityba nėra madingas dietos planas, kuris suteiks jums tik trumpalaikį rezultatą. Tai greičiau sveikas ir realistiškas mitybos planas, kuriuo galite visiškai pasikliauti. Nebūtina gerti tik žolelių ar žaliosios arbatos; iš tikrųjų pasirinkimas pasirinkti arbatą visiškai liko besilaikantiems dietos. Galite per dieną išgerti žaliosios arbatos, baltosios arbatos, juodosios arbatos, oolong arbatos ir kt.

Dietinis tirpalas neskatina dietos besilaikančiųjų gerti žolelių arbatą, greičiau reikalauja vartoti tikros arbatos. Arbatą galite gerti bet kokia forma, pavyzdžiui, karšta ar leduota, tik reikia būti atsargiems vartojant rafinuotą cukrų. Per dieną galite išgerti tiek arbatos puodelių, kiek norite.

Išgerkite mažiausiai aštuonis puodelius arbatos per dieną, nes tai pagerins jūsų medžiagų apykaitą ir imuninę sistemą, sutrumpins apetitą ir suteiks dar keletą nepaprastų privalumų jūsų organizmui. Pagrindinis dietos programos tikslas yra nukreipti dėmesį nuo kavos, kurios sudėtyje yra kofeino, turinčio grėsmingą poveikį jūsų kūnui.

Kaip veikia pagrindinė arbatos mityba?

Galutinis arbatos dietos planas yra nuostabus dietos planas, kuris veiks kaip magija jūsų kūne. O jei esate arbatos mėgėjas, geriausias arbatos dietos planas yra puiki dietos programa jums. Dietos programa, kurios bendra trukmė yra keturiolika dienų, leidžia suvartoti 1200 kalorijų per dieną.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlaikyti maisto porcijų dydį ir subalansuoti savo mitybą, į mitybą įtraukiant proporcingą angliavandenių, baltymų ir sveikų riebalų santykį. Markas pasiūlė paimti aštuonių colių plokštelę, kad būtų galima teisingai įvertinti jūsų suvartojamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį.

Pusę lėkštės turėtų sudaryti sveiki angliavandeniai, tokie kaip vaisiai, daržovės, sveiki grūdai, riešutai, sėklos ir kt. Ketvirtąją lėkštės dalį turėtų sudaryti liesos baltymai, tokie kaip vištiena, jautiena, žuvis, kiaušinių baltymai ir kt. taip pat nenaudokite sveikų riebalų. Galite turėti šaukštą alyvuogių aliejaus arba naudoti vieną šaukštą neriebių salotų padažo.

Užuot valgydami angliavandenius, jums rekomenduojama valgyti baltymus, kai tik jaučiate alkį. Angliavandenių negalima valgyti, nes dėl jų padidėja cukraus kiekis kraujyje, o tai dar labiau padidina jūsų riebalus. Baltymų turtingi maisto produktai neleis tokiems klausimams pasirodyti prieš jus.

Išskirtinės aukščiausios arbatos dietos savybės

Jums gali būti įdomu, kodėl Markas pasirinko arbatą kaip pagrindinį mitybos plano ingredientą. Na, jis daug tyrinėjo arbatos savybes ir sužinojo apie kai kurias išskirtines jų turimas savybes. Pažvelkime į tris išskirtines arbatos savybes.

  • Visų pirma, juose yra kofeino, kuris yra natūralus stimuliatorius ir padeda pagerinti jūsų nuotaiką ir energiją.
  • Antra, juose yra L-teanino, kuris yra amino rūgštis ir padeda sumažinti kenksmingą kofeino poveikį jūsų kūnui. Be to, tai taip pat taupo jus nuo bado priepuolių.
  • Trečia, arbatoje yra EGCG. Tai elementas, kuris skatina riebalų deginimo procesą jūsų kūne ir padeda jūsų kūnui greičiau sulieknėti.

Treniruotės pagal pagrindinį arbatos dietos planą

Galutiniame arbatos dietos plane dietos besilaikantys asmenys turi užsiimti kardio pratimais ir jėgos treniruotėmis. Šios treniruotės tonizuos jūsų kūną ir paskatins riebalų deginimo procesą jūsų kūne. Kai jūsų kūnas sudegins daugiau kalorijų, nei suvartojama, jis natūraliai pradės žoliapjovę. Be to, pratimai taip pat sustiprins jūsų kūną iš vidaus.

Galutinio arbatos dietos plano privalumai

Pažvelkime į keletą arbatos dietos programos privalumų.

  • Dietos programa sulaikys senėjimo procesus ir suteiks šviesesnę ir sveikesnę odą ir plaukus.
  • Dietinis tirpalas palaikys gerą dantų sveikatą ir išgelbės juos nuo ertmių atsiradimo.
  • Atsikratysite širdies ligų, artrito ir 2 tipo diabeto.
  • Dietos tirpalas turės įtakos ne tik jūsų kūnui, bet ir jūsų protui, nes judėdami kartu su dietos programa gausite geresnę koncentraciją ir aštresnę atmintį.
  • Antioksidacinė arbatos savybė išgelbės jus nuo lėtinių ligų aukos.
  • Išmoksite sveikos mitybos įpročių, nes kartu su mityba kūnui dietos planas taip pat tikrins jūsų įprotį valgyti nesveikus užkandžius.

Maisto plano pavyzdys

Dietos programa rekomendavo tris valgius per dieną, tačiau jei jaučiatės alkani, galite pasirinkti sveikus užkandžius. Mitybos planas suteikė platų ir maistingą užkandžių pasirinkimą valgio plane. Pažvelkime į vieną iš galutinės arbatos dietos pavyzdžių.

Pusryčiai

Pusryčių metu galite valgyti neriebų jogurto arbatą, avižinius dribsnius, „Boca“ mėsainius, kiaušinių baltymus, aštuonias – dešimt uncijų arbatos ir pan.

Ryto užkandis

Rytiniame užkandyje galite turėti šaukštą riebalų su plaktu priedu be cukraus, žalius riešutus, obuolių pyrago arbatą ir pan.

Pietūs

Per pietus galite turėti du puodelius daržovių salotų, ant grotelių keptą vištieną, pusę puodelio rudųjų ryžių ir aštuonias – dešimt uncijų karštos arba ledinės arbatos.

Popietės užkandis

Popietės užkandyje galite turėti po vieną puodelį edamamo ir aštuonias – dešimt uncijų arbatos.

Vakarienė

Vakarienės metu galite turėti vieną arbūzo gabalėlį, vieną vidutinį kukurūzų burbuolę, arbatos kalakutienos mėsainį su salotomis ir nuo aštuonių iki dešimties uncijų arbatos.

Vakaro užkandis

Vakaro užkandyje galite turėti braškių šokolado, šaldyto jogurto, mėtų arbatos ir kt.