Termogeninė svorio metimo dieta – nauja pradžios dieta

Sugalvojo Cathi Graham, registruotas mitybos ekspertas, „Termogeninė mityba“ yra neįtikėtinas svorio metimo planas, kuris iš jūsų kūno ištirps dešimt svarų per septynias dienas. Dietos programa taip pat populiari pavadinimu naujos pradžios mityba, kuris iš tikrųjų pateisina dietos pobūdį, nes dietinis sprendimas iš tikrųjų suteiks jums šviežią, sveiką ir gyvybingą pradžią.

Kaip atsirado termogeninė mityba?

Termogeninės dietos programa nėra paviršutiniška ar madinga dietos programa, pasirodžiusi per naktį ar iš mėlynos spalvos. Dietos programa iš tikrųjų yra pagrįsta savęs patirtimi ir kruopščiu tyrimu.

Termogeninė mityba svorio metimui

Cathi, kuri iš tikrųjų buvo antsvorio turinti moteris, išbandė įvairias svorio metimo programas, tačiau jai niekas netiko. Tada ji giliai studijavo žmogaus fiziologiją ir parengė termogeninės dietos planą. Dietinis sprendimas pavertė ją liekna moterimi, išraižytu kūnu. Naudodama dietos programą, ji atsikratė 186 svarų.

Kas yra termogeninės dietos planas?

Termogeninės dietos programa yra paremta logika, kad yra tam tikrų maisto produktų, kurie sukelia jūsų medžiagų apykaitą ir suteikia jums greitos energijos. Šie maisto produktai kartu su energijos suteikimu jūsų kūnui taip pat leis patikrinti jūsų apetitą.

Baltyminiai maisto produktai, žolelės ir prieskoniai, kokosų aliejus, žalioji arbata, obuolių sidro actas, cinamonas, lašiša, petražolės, čili, salierai, česnakai ir kt. Yra termogeniniai maisto produktai. Šie maisto produktai paskatins svorio metimo procesą jūsų kūne.

Baltyminiai maisto produktai yra labiausiai įpareigojantys termogeniniai maisto produktai. Kad jų organizmas metabolizuotų, jūsų kūnas turi sudeginti trisdešimt procentų kalorijų. Angliavandenių turintis maistas gaunamas po daug baltymų turinčio maisto, o jūsų organizmas sudegina penkiolika – dvidešimt procentų kalorijų, kad juos absorbuotų ir metabolizuotų. Riebalus jūsų kūnas lengviau virškina, o deginant riebalus sunaudojama tik trys procentai kalorijų.

Kaip veikia termogeninės dietos planas?

Termogeninės dietos planas yra vienas iš sveikos mitybos planų. Dietos programoje nėra jokių nelogiškų samprotavimų ar teiginių. Dietos programos specialiai parinktuose maisto produktuose taip pat nėra mažiau kalorijų.

Kai vartojate šiuos maisto produktus, jie veikia medžiagų apykaitą ir skatina kūną deginti baltus riebalus, kurie iš tikrųjų yra grėsmingi riebalai, atsakingi už tai, kad taptumėte nutukę. Dietos programa buvo suskirstyta į dvi kategorijas; galite pasirinkti kategoriją, kuri atitiktų jūsų reikalavimus. Pažvelkime į šias dvi dietos programų kategorijas.

„Carbo“ valymo planas Dietos besilaikantys asmenys, pasirengę radikaliai pašalinti angliavandenius iš savo mitybos režimo, gali rinktis angliavandenių valymo planą. Pagal šį planą visų rūšių angliavandeniai, tokie kaip vaisiai, daržovės, sveiki grūdai ir kt., Bus pašalinti iš jūsų dietos režimo ir jūs išlaikysite tik tuos maisto produktus, kuriuose yra daug baltymų ir sveikų riebalų.

Kadangi maistas, kuriame yra angliavandenių, sukelia cukraus kiekio kraujyje padidėjimą, angliavandenių išnaikinimas gali žymiai padėti sumažinti diabetu besinaudojančių dietos besilaikančių dietos vartotojų cukraus kiekį kraujyje.

Glikemijos planas Dietos besilaikantiems dietos, pasirinkusiems glikemijos planą, leidžiama vartoti maisto produktus, kurių glikemijos indeksas yra žemas, pvz., Žalias ir lapines daržoves, vandeningus vaisius ir kt. Jei neturite padidėjusio cukraus lygio problemų, galite tęsti dietos glikemijos planą. Šis planas yra palyginti lankstus ir lengvai vykdomas.

Kas gali laikytis termogeninės dietos?

Jei turite antsvorio ir nustatėte tikslą išmesti iš kūno daug svarų; galite teigiamai žiūrėti į dietos programą. Dietos programa gali visiškai pasikliauti, nes ją sukūrė moteris, kuri pati buvo nuliūdusi dėl nutukimo.

Dietos programa tinka visiems besilaikantiems dietos, kurie ieško daugiamečio svorio metimo sprendimo. Cathi yra gyvas ir įkvepiantis nuolatinio svorio metimo pavyzdys, nes ji ne tik numetė didžiulį svorį, bet ir išlaikė numestą svorį daugiau nei dvidešimt metų.

Sveikas patarimas – stebėkite termogeninių maisto produktų kiekį

Termogeniniai maisto produktai turi išskirtinę riebalų deginimo savybę, todėl jie taip pat žinomi kaip riebalus deginantys maisto produktai. Nors šie maisto produktai yra labai naudingi jūsų organizmui, tačiau turite būti budrūs, kai kalbate apie šių maisto produktų kiekį.

Dėl nuostabios jų savybės gali kilti pagunda jų vartoti dideliu kiekiu darant prielaidą, kad didesnis kiekis padidins ir jų naudą. Tačiau jei jie būtų vartojami dideliu kiekiu, jie gali sukelti rimtų sveikatos problemų, tokių kaip nervingumas, pykinimas, viduriavimas, nuotaikų kaita, nemiga ir kt.

Turite suprasti, kad termogeninis maistas yra įprastas maistas; jie neatėjo iš dangaus, kuris parodys tiesioginį stebuklingą poveikį jūsų kūnui. Norint pasiekti maksimalų jų rezultatą, termogeninį maistą reikia subalansuoti su subalansuota mityba ir pratimais.

Treniruotės termogeninės dietos plane

Termogeninės dietos programa rekomenduoja besilaikantiems dietos treniruotis aerobikos ir pasipriešinimo treniruotėms. Didelio intensyvumo pratimai sustiprins jūsų medžiagų apykaitą ir virškinimo sistemą. Juos galite praktikuoti trisdešimt minučių per dieną ir keturias – penkias dienas per savaitę.

Termogeninės dietos plano nauda

Štai keletas termogeninės dietos plano privalumų.

  • Dietos programa labai greitai degins kalorijas iš jūsų kūno, taip pat nedarydama jokios žalos jūsų kūnui.
  • Dietos programoje yra tinkamos gairės ir nurodymai, jie nurodys jūsų žingsnius ir padės greičiau sulieknėti.
  • Baltymų turtingas maistas nuolat tikrins jūsų apetitą ir padidins jūsų energijos lygį. Užuot jaukęsi per dieną, kartu su dietos programa jausitės kupini pupelių.
  • Termogeninis maistas pašalins aplink jūsų arterijas nusėdusius baltus riebalus ir išlaisvins jus nuo širdies ligų.
  • Daugelis termogeninių maisto produktų taip pat turi daug skaidulų ir antioksidacinių savybių. Šie maisto produktai detoksikuos jūsų kūną ir atgaivins jūsų kūną ir protą.

Maisto plano pavyzdys

Pažvelkime į vieną iš dietos programos pavyzdinių valgių planų.

Pusryčiai

Pusryčių metu galite turėti kiaušinio baltymo omletą su pomidorais, špinatais, nugriebtu pienu, žaliąja arbata ir kt.

Ryto užkandis

Rytiniame užkandyje galite turėti vieną obuolį, greipfrutą, persiką, migdolus, anakardžių riešutus ir kt.

Pietūs

Per pietus galite turėti keptą lašišą, tuną, šparagines pupeles ir kt.

Vakaro užkandis

Vakaro užkandžiuose galite turėti morkų, citrinų sulčių ir pan.

Vakarienė

Vakarienės metu galite sumaišyti salotas su vinigrette, imbieru, garintais brokoliais, špinatais, salotomis, cinamonu ir pan.