Negalima numesti svorio laikantis keto dietos? Tai todėl…

Nes valgai per velniškai daug. Tai tu dabar:

Jūs manote, kad viskas, ką turite padaryti, yra išmokyti savo kūną deginti riebalus kurui, o ne cukrui, ir tai nedelsiant sumažins riebalus.

Grįžk į Žemės planetą, mano hipotetinis interneto draugas.

Galite prisikimšti riebalų iki žiaunų, laikyti angliavandenių ir insulino mažai ir vis dar Nada. Nenustatyta riebalų nuostolių. Tai buvo puikiai parodyta neseniai atliktame tyrime1 pateikė Kevinas Hallas ir kiti:

pirmasis tyrimas, parodantis, kodėl neprarandate keto dietos

Tai buvo pirmasis matuotas stacionaro tyrimas ad libitum (kaip norima) maisto suvartojimas lyginant dvi mitybas – ketogeninis ir augalinis.

20 suaugusiųjų, kurių svoris stabilus, atsitiktinai buvo paskirta augalinė, daug angliavandenių vartojanti arba ketogeninė, mažai angliavandenių turinti mityba. Čia pateikiamas abiejų dietų makroelementų suskirstymas, jei norite pasinerti giliau ir supti savo nerdą.

keto dietos ir augalinės dietos tyrimo makro sudėtis

Buvo numatyti trys dienos valgiai ir visą dieną siūlomi užkandžiai, o tiriamiesiems buvo nurodyta valgyti tiek, kiek norima:

Taip taip bla barf bla, Egis. Ar galite tiesiog pasakyti, ką jie rado?

Žiūrėk, jei nustosi trukdyti, pasakysiu, ar gali tai padaryti?

Kaip sakiau, buvo rasti keli įdomūs dalykai.

Pirma, keto mityba padidino ketonų kiekį kraujyje, kuris, kaip manoma, slopina apetitą. Tačiau tiriamieji, laikęsi keto dietos, baigė šalikais 550–700 kcal / dieną daugiau nei laikantis augalinės dietos:

energijos suvartojimas keto mitybai ir augalinei mitybai

Pjauk šūdą, Egi, o kaip su svorio kritimu?

Ei, jei jūs nuolat trukdysite man, aš jums pasakysiu, kad išsižiotų ir eik parašyk savo straipsnį. Supratau? Gerai.

Taigi, kaip sakiau, vėl svorio metimas … Keto mityba pranoko daug angliavandenių turinčią dietą. Keto mityba prarado daug daugiau svorio:

kūno svorio pokyčiai dietos ir augalinės dietos atžvilgiu

Tai visiškai proto šūdas, Egis. Jūs sakėte, kad prikimšti riebalus iki žiaunų nepakanka norint sulieknėti, bet žiūrėkite …

SHUTUPSHUTUPSHUTUPSHUTUP! TEGU PABAIGYTI.

Už kampo slypi didelis negražus „BET“ …

Bet kokios dietos tikslas nėra svorio metimas. Tai riebalų nuostoliai ir masės be riebalų išsaugojimas. Masė be riebalų yra raumenys, vidaus organai, kaulai, vanduo ir jungiamieji audiniai.

Skirtingai nuo augalinės, daug angliavandenių turinčios dietos, dėl kurios labai sumažėjo kūno riebalų, keto mityba neturėjo reikšmingų kūno riebalų pokyčių:

riebalų masė sumažėja tarp keto dietos ir augalinės dietos

O kaipgi masė be riebalų?

Na, tai buvo žymiai sumažinta laikantis keto dietos, o be riebalų masė buvo palyginti išsaugota augalinės dietos metu:

be riebalų masė tarp keto dietos ir augalinės dietos

Taigi, kaip keto mityba sumažino svorį, bet ne riebalų praradimą, Egis?

Jėzus Šokoladas Kristus ant guminių ramentų! Galiausiai teisėtas klausimas.

Keto dietos svorio sumažėjimas buvo didesnis, palyginti su augaline mityba dėl kūno vandens, glikogeno ir virškinamojo trakto turinio praradimo. Nieko bendro su riebalų nuostoliais. Tai reiškia, paprastąja anglų kalba: Ne Bueno. Šiurpus būdas laikytis dietos.

Ir kodėl keto dietos subjektai atsisakė tiek daug maisto? Tiek to kalorijų deficito nepasiekė?

Tai maistinės skaidulos. Augalinės, daug angliavandenių turinčios dietos maistinės skaidulos (29,9 g / 1000 kcal, palyginti su 6,8 g / 1000 kcal) greičiausiai paskatino sumažinti suvartojamos energijos kiekį, palyginti su keto mityba2,3,4.

Taigi, jei norite numesti svorio, kodėl gi žemėje iš savo raciono neįtrauktumėte daržovių, vaisių, grūdų, ankštinių daržovių ir pieno produktų? Jie leidžia jaustis sotiems. Tai visokie ne protingi.

Galite kentėti dėl dietos, trukdančios galvą, valgyti per daug ir net nenumesti svorio. Kodėl broli?


Kaip jau sakiau keto mityba yra dumbfuck mityba straipsnyje, keto mityba tinka tik nedaugeliui žmonių. Dėl labai ribojančio dietos pobūdžio beveik neįmanoma jos laikytis.

Pavyzdžiui, tyrimas5 Harvey ir kt. nustatė, kad mažai angliavandenių turinčios dietos (5% visų kalorijų) laikymasis buvo prasčiausias iš visų dietų.

Kaip Jamesas Fellas Pastebėjus,

Būkite atsargūs rinkdamiesi dietą, kuria siekiama išbraukti dalykus iš jūsų gyvenimo, nes tai nėra sveika mąstysena. Tai nėra sveika ir jūsų organizmui, nes dažnai tai riboja maistingą maistą.

Šios dietos turi tam tikrų maisto produktų, kurių negalite valgyti, apribojimus, o jūsų valgymo gyvenimas tampa ilgų dalykų, nuo kurių jūs turėtumėte laikytis, sąrašo.

Tai yra problema, nes maistas turėtų būti malonumo šaltinis, o nerealių ir nereikalingų apribojimų nustatymas tam, ką galime suvalgyti, kiek galime suvalgyti ir kada galime suvalgyti, sukuria mentalitetą, kai maistas virsta laukiamu draugu. susierzinusiam priešui.

Maistas yra gyvenimas, o galvojimas apie jį neigiama prasme nėra tvarus mąstymas. Dietoms, kurios orientuojamos į tam tikrą nepriteklių formą, lemta žlugti.

Kaip tai tiesa. Nereikalinga ir nenaudinga vartoti griežtus, ribojančius valgymo įpročius, pvz., Keto dietą, neviltį prarandant svorį, o bausti save vartojant angliavandenių turinčius maisto produktus.

Studijos6,7 palaikykite tai parodydami griežtos dietos, bet ne lanksčios dietos strategijos yra susijusios su valgymo sutrikimo simptomais.

Taigi, jei keto mityba reikalauja tiek daug pastangų ir aukos, kodėl gi ne tik sekite savo kalorijas ir (arba) makrokomandas?

Eik, pradėk mano mitybos švietimo programa kur atsiųsiu jums „Macro Meal Planner“ arba atsisiųsiu kalorijų stebėjimo programą ir stebėsiu kiekvieną kąsnį maisto, kurį įsidėjai į burną. Norint užregistruoti maistą, reikia daug mažiau laiko ir pastangų nei susilaikant nuo jūsų mėgstamų maisto produktų.

Norite tapti antisocialiu keistuoliu dėl svorio? Dėkite sviesto ten, kur jis nepriklauso, supjaustykite mėgstamus maisto produktus ir persikelkite į urvą.

Norite sulieknėti pasiekę vietą, kurioje JOKIU maistu nelieka tiek daug galios jūsų atžvilgiu, kur kartais valgote tik geriausius ir mėgstamiausius, kad pasilepintumėte? Laikykitės šių principų:

  • Įsitikinkite, kad valgote mažiau kalorijų, nei ilgainiui nuolat išleidžiate, geriau pasirinkdami mitybą.
  • Gaukite pakankamai baltymų.
  • Kelkite svorius ir dažnai darykite šiek tiek kardio (kardio neprivaloma).
  • Raskite aukščiau nurodytą būdą, kuris yra toks lengvas, patogus, praktiškas ir Tvarus kaip įmanoma.

Atlikite tai ir galite atsisakyti keto dietos (nebent TIKRAI mėgstate maistą riebalų pagrindu). Nes vienintelis būdas prarasti riebalus yra sudeginti daugiau kalorijų, nei suvartojate. Tai nėra angliavandeniai, insulinas ar Loch Ness pabaisa. Tai prakeiktos kalorijos.

Žinau, kad saikingai sunku, o kraštutinumus taip lengva. Daug lengviau tiesiog nustoti valgyti angliavandenius, mėnesiui save parduoti į svorio mažinimo vergiją ir numesti kelis kilogramus. Tai nėra sunki dalis.

Tikras iššūkis yra ir toliau mesti svorį ir jo išlaikyti.

Štai kodėl lėtas ir pastovus požiūris, įtraukiant VISI MAISTO PRODUKTAI, tikslinga mankšta ir švelnus mitybos apribojimas. Problema ta, kad ji tiesiog nėra tokia seksuali, kokia yra ketozė.

Aš ką tik pasakiau, ką tiksliai turėtumėte daryti, kad sulieknėtumėte. Tačiau žinau, kad dauguma žmonių vis tiek nesiruošia klausytis ir tęsti keto dietos.

Bet jei nesate vienas iš jų, apsvarstykite galimybę dirbti su manimi ir kreiptis dėl internetinė koučingo programa.

Taigi dabar … uhmm … Aš alkanas. Man reikia pavalgyti.

Ate.

Dalintis & Prisijunkite prie pokalbio čia.