Kiek mokėti už S E O paslaugas?

Šis klausimas kyla dažnai. Daugelis žmonių yra nudegę dėl SEO paslaugų, tačiau daugelį SEO paslaugos ir apdovanojo. Kaip ir bet kokį verslo sandorį ar pirkinį, pinigus turėtumėte leisti tik tada, kai jaučiatės patogiai. Jūsų komforto zona turėtų priklausyti nuo įvairių aplinkybių, pavyzdžiui, kaip gerai pažįstate šį verslą, kiek laiko jau turite reikalų su šiuo asmeniu ar subjektu, koks jūsų pirmasis įspūdis, kaip jūs asmeniškai vertinate šio asmens ar subjekto gebėjimą teikti šią paslaugą ir kaip gerai atlikote namų darbus.

Tiesa apie SEO paslaugas yra ta, kad paprastai tai nėra sunkus darbas, tačiau tai nereiškia, kad jis yra lengvas. Norint kokybiškai atlikti SEO paslaugas, vis tiek reikia laiko, atsidavimo, pastangų, strategijos, technikos, metodo, įgūdžių ir patirties. Kiekvienas gali naudotis SEO paslaugomis, nes tai išmokti yra pasiekiama, tačiau ne kiekvienas gali taikyti protingą strategiją, kad SEO veiktų. Būtent todėl reikalingi SEO inžinieriai, kad atliktų beveik neįmanomus dalykus, tačiau kyla klausimas, kaip žinoti, kad pasirenkate teisingai ir nepermokate už SEO paslaugas?

Galiu sąžiningai pasakyti, kad dauguma SEO paslaugų teikėjų yra kylantys ir norintys tik profesionaliai užsiimti verslu ir teikti kokybiškas SEO paslaugas. Atpažinti visas šešėlines SEO paslaugas gali būti neįmanoma, tačiau turiu keletą rekomenduojamų patarimų, kurie turėtų padėti kiekvienam gauti sąžiningą ir kokybišką SEO paslaugų kainą.

– Nustatykite sau „realistišką” rinkodaros biudžetą ir tikslą

– Pasidairykite po parduotuves

– Nepirkite, kol nesijaučiate patogiai

– Atminkite, kad „pigiai ne visada reiškia geriau”

– Paprašykite rekomendacijų / rekomendacijų / portfelio

– Patikrinkite rekomendacijas / rekomendacijas / portfelį

– Paprašykite statistinių augimo ir pažangos ataskaitų

Nustatykite realų rinkodaros biudžetą ir tikslą

Tai paprasčiausiai reiškia, kad nereikia savęs apgaudinėti ir manyti, kad galite sumokėti 200 USD ir per naktį uždirbsite tūkstančius. Vietoj to sudarykite biudžetą, atsižvelgdami į savo rinkodaros poreikius, konkurencingą pramonės šaką, numatomus rezultatus ir trukmę. Jei norite, kad jūsų svetainė pagal tam tikrą raktažodį ar raktažodžius patektų į dešimtuką geriausių paieškos sistemos rezultatų puslapių, tikėkitės, kad už kokybiškas, profesionalias ir patikimas SEO paslaugas teks sumokėti tūkstančius, dažnai dešimtis tūkstančių, beveik visada priklausomai nuo raktažodžio konkurencingumo. Jei norite patekti į dešimtuką pagal raktažodį „Google”, daugeliu atvejų tai neįmanoma, tačiau esu tikras, kad yra SEO įmonių, kurios priims šį iššūkį, tačiau už bandymą pasiekti šį beprotišką rinkodaros tikslą ims tūkstančius, jei ne milijonus.

Apsipirkite aplink

Suraskite patraukliausias SEO paslaugas ir palyginkite jas su kitomis konkurencingomis SEO paslaugomis. Nesitenkinkite „pigiomis” ar „nebrangiomis”, bet pasitenkinkite „veiksmingomis” ir „strateginėmis”. Kiekvienas gali atlikti SEO darbus, tačiau ne kiekvienas gali pagerinti rezultatus naudodamasis SEO paslaugomis. Taip yra todėl, kad SEO yra susijęs su technika ir strategija. Tai nėra tiesiog tūkstančių nuorodų išmėtymas internete ir sėdėjimas ir laukimas sprogimo. Iš tikrųjų tai daug sudėtingiau, nes reikia turėti strategiją, techniką ir konkurencinį pranašumą. Turite rasti SEO paslaugas, kurios vadovaujasi šiuo principu ir gali jums pasiūlyti strateginį planą, kurio reikia sėkmei pasiekti.

Nepirkite, kol nesijaučiate patogiai

Visada turėtumėte jaustis patogiai patikėdami savo pinigus į SEO paslaugų teikėjo letenas. Jei turite specialių poreikių, pavyzdžiui, norite pasirašyti sutartį, pageidaujate konkretaus mokėjimo grafiko arba turite kokių nors klausimų, įsitikinkite, kad gausite atsakymus ir esate patenkinti numatomu rezultatu, tada judėkite pirmyn. Aš asmeniškai siūlau gauti sutartį, kurioje būtų nurodytas numatomas rezultatas ir visi kiti punktai, tada taip pat išnagrinėti pasekmes ar galimybes, jei numatomas rezultatas nebus pasiektas.

Atminkite, kad „pigus ne visada reiškia geresnį”.

Tai įspėjimas „saugokis pirkėjo”. Kai kas nors siūlo 20 JAV dolerių SEO paslaugas arba net 200 JAV dolerių SEO paslaugas, sakyčiau „pirkėjas saugokis”. Gali būti saujelė aukštos kvalifikacijos SEO paslaugų teikėjų, galinčių jums pasiūlyti SEO paslaugas su nuolaida arba už itin mažą kainą, tačiau dažniausiai šie paslaugų teikėjai arba nežino savo paslaugų vertės, arba tiksliai žino, ką daro, bet galbūt jiems pasisekė. Už kokybiškas, strategines ir patyrusias SEO paslaugas turėsite mokėti aukščiausią kainą arba agresyviai, tačiau vis dar prieinamai. SEO inžinieriai – taip mėgstu juos vadinti. Tai SEO specialistai, kurie supranta SEO koncepciją, yra SEO metodų pionieriai ir ne visada seka paskui tendencijas, bet jas išmano.

Dauguma SEO inžinierių nebus pigūs, tačiau verti kiekvieno išleisto dolerio. Jei atsižvelgtumėte į kitas rinkodaros ir reklamos platformas, pavyzdžiui, televizijos transliacijų reklamą, spausdintą reklamą, didelių parodų / mugių stendų reklamą ir t. t. Rinkodara internete ir optimizavimas paieškos sistemoms, palyginti su šiais kitais reklamos būdais, kainuoja grašius, o jų auditorija pasiekiama daug plačiau. SEO paslaugos gali lengvai kainuoti nuo 5 000 iki 25 000 JAV dolerių, gali būti net daug brangesnės.