Keto energijos planas – 5 populiariausi patarimai, kaip nulaužti keto dietą

Ar esate užstrigęs tarp griežtos keto dietos laikymosi ir kovos dėl jos laikymosi?

Nesvarbu, ar siekiate numesti svorio, įgauti formą ar paprasčiausiai pakeisti savo gyvenimo būdą, keto mityba, be abejo, yra puikus sprendimas siekiant visų jūsų fitneso tikslų. Taigi, jei jau esate pasiruošęs keliauti šiuo keliu, pirmiausia pasveikinkime. Tai tikrai puiki pradžia.

Bet, tik galvoje – nors dauguma iš mūsų pradeda stipriai dirbti su savo mitybos planu, galų gale kova dėl jo laikymosi tampa sunkesnė, todėl jūs neturite valios tęsti savo dietos. Deja, šis trumpalaikis keto dietos modelis, po kurio ilgalaikis svorio susigrąžinimas, veiks prieš jus.

Iš tiesų, keto mityba turi savo iššūkių, tačiau, kaip sakoma, yra kiekvienos problemos sprendimas. Mes taip pat šiandien turime kuo pasidalinti su jumis.

Nesvarbu, ar esate keto naujokas, ar jau susidūrėte su jo iššūkiais, keto energijos planas gali būti tai, ko ieškote. Perskaitykite šį informacinį vadovą, nes jame kalbama apie 5 populiariausius įsilaužimus, kuriuos turėtumėte apsvarstyti, kad išlaikytumėte savo keto dietą ir greitai ir efektyviai patirtumėte rezultatus.

Pasinaudokite šiais 5 „Keto Diet Hacks“ žaidimais

1. Nustatykite realius svorio tikslus ir laikykitės paprasto Keto

Pateikdami nerealius lūkesčius, viskas gali būti dar sunkiau. Iš tiesų, neįtikėtinos transformacijos, kurias matote internete, gali paskatinti jus peržengti savo ribas.

Bet tai, ką matote, yra sunkaus darbo, kovos, strategijų ir subtilių mitybos pokyčių rezultatas už tų stebuklingų virsmų.

Čia galioja „nykščio taisyklė“ – nustatykite realius tikslus ir kuo paprasčiau laikykitės savo keto energijos plano. Pradėkite nuo paprastų maisto taisyklių, kurias jums lengviau įgyvendinti ir jų laikytis.

Siekdami mažesnių tikslų galų gale galėsite pasiekti tikslą. Susitelkite į gyvenimo būdo, įpročių ir aplinkos gerinimą.

Eikite lėtai, nestumkite savęs per daug, kad ilgainiui jums būtų sunkiau išlaikyti. Be to, reguliariai stebėkite savo pažangą, kad galėtumėte įvertinti ir gauti tikslų jūsų svorio metimo vaizdą.

2. Valgyk švariai

Ne kiekvienas maistas, kuris yra draugiškas keto, ilgainiui jums pasirodys sveikas. Atminkite, kad maisto kokybė yra svarbus aspektas. Jei ignoravote šį faktą, pats laikas įvertinti ir pakeisti savo mitybos planą.

Pabandykite įtraukti tikrus ir neperdirbtus maisto produktus, tokius kaip jūros gėrybės, mėsa ir antžeminės daržovės, nes jie ilgainiui palaikys jūsų sveikatą.

Šiuose maisto produktuose yra mikroelementų oksidatorių, kurie apsaugo nuo ląstelių pažeidimo ir palaiko įvairius jūsų kūne vykstančius procesus.

Pažvelkite į toliau pateiktus patarimus ir paspartinkite savo žaidimą pereidami prie švaraus valgymo:

 • Jei maistas lengvai genda, jis skirtas jums, nes natūraliuose maisto produktuose nėra cheminių medžiagų ar priedų.
 • Jautiena, kaip visi žinote, yra pagrindinis maistas keto energijos plane. Tačiau venkite gauti neperdirbtos jautienos. Verčiau rinkitės žole šeriamą jautieną. Taip yra todėl, kad žolėmis šeriami galvijai mėgaujasi švaresne mityba ir juose yra daugiau CLA (konjuguotos linolo rūgšties), kuri padeda deginti kūno riebalus, tuo pačiu didinant raumenų masę.
 • Pakeiskite savo maisto variantus. Pavyzdžiui, užuot naudoję džiūvėsėlius, pabandykite naudoti maltus migdolus. Vietoj gėrimo buteliuose apsvarstykite galimybę gaminti šviežią keto draugišką gėrimą namuose.

Šie nedideli pokyčiai gali labai pakeisti jūsų svorio metimą. Be to, visos maisto galimybės yra švarios ir sveikos, tad kodėl gi neišbandžius?

3. Valgykite sveikus riebalus

Viena iš priežasčių, kodėl jūsų keto mityba jums netinka, yra ta, kad jūs nekreipiate dėmesio į riebalų suvartojimą. Niekada nedarykite klaidos, kai visiškai praleidote riebalus.

Vietoj to, pereikite prie sveikų riebalų. Apsvarstykite galimybę valgyti užkandžius, kuriuose yra daug riebalų, rinkitės riebesnius mėsos gabalėlius, į ryto kavą įmaišykite žolėmis šeriamą sviestą ar skaidrintą sviestą arba gaminkite savo keto maistą tinkančią maistą su tokiais riebalais kaip sviestas, avokadų aliejus ar ypač tyras alyvuogių aliejus. Šių sveikų riebalų įtraukimas į dietą bus naudingas keliais būdais:

 • Didina pažinimą – Žinoma, kad riebalų rūgštys gerina atmintį. Tyrimai atskleidžia, kad jie gali pagerinti smegenų traumos pažinimą. Be to, šios riebalų rūgštys taip pat naudojamos pacientų nuotaikos sutrikimams gydyti.
 • Pagerina DTL lygį – DTL turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Be to, tai palaiko jūsų širdį sveiką. Sveikų riebalų vartojimas pagerina DTL lygį.
 • Apsaugo jūsų apetitą – Perėjimas prie sveikų riebalų ir sumažėjęs angliavandenių vartojimas paskatins ketozę. Ši ketozė savo ruožtu padeda deginti kūno riebalus, tuo pačiu jaučiatės mažiau alkani. Taigi, įtraukus sveikus riebalus, jūs negalėsite daugiau valgyti.

4. Sudegink daugiau riebalų

Jei siekiate numesti svorio degindami riebalus, turėsite padaryti ne tik apsiriboti kalorijų vartojimu ar griežtai dirbti. Riebalų deginimas taip pat priklauso nuo jūsų hormonų ir gyvenimo būdo. Taigi, jei norite priartėti prie savo fitneso tikslo, vadovaukitės žemiau nurodytais punktais:

 • Laikykitės atokiau nuo paslėptų angliavandenių – paslėptų angliavandenių formų galite rasti paruoštose salotų užpiluose, padažuose ir delikatesų mėsoje. Taigi, net jei manote, kad sumažėjote angliavandenių kiekį, jie gali tyliai įsilieti į jūsų keto energijos planą. Norėdami išvengti šio scenarijaus, geriausia atidžiai perskaityti maisto produktų etiketes, kad susidarytumėte supratimą apie bendrą angliavandenių kiekį, kurį gaunate iš vienos porcijos. Venkite maisto produktų parduotuvėse ir pradėkite gaminti sveikus bei šviežius maisto produktus namuose, kad išvengtumėte paslėptų angliavandenių vartojimo.
 • Miegok gerai – Ar tu žinai? Prasta miego kokybė gali turėti įtakos jūsų svorio metimo planams. Jei esate budrus, jums dažniausiai kyla nesveikas potraukis. Ne tik tai, bet ir blogas miegas turės įtakos ir jūsų fizinei bei protinei veiklai. Be to, galite jaustis išsekę, o tai gali dar labiau sutrukdyti jūsų treniruočių planui ir galiausiai paveikti jūsų fitneso tikslą. Taigi, norint išvengti šių dalykų, svarbu geriau miegoti naktį.
 • Valdykite savo stresą – Šiame šiuolaikiniame amžiuje labai lengva patirti stresą. Nesvarbu, ar tai būtų karjeros, ar socialinės priežastys, stresas gali trukdyti tikslui pasiekti riebalų. Taigi, sužinokite, kaip suvaldyti ir sumažinti stresą, išbandant teigiamas galimybes, pavyzdžiui, meditaciją.
 • Išbandykite intensyvias treniruotes – Gali būti, kad jau kurį laiką laikotės fiksuoto treniruočių plano. Kaip šokiruoti raumenis nauja intensyvia treniruočių tvarka? Tai gali padaryti stebuklus jūsų keto svorio metimo planui.

5. Išbandykite pertraukiamą badavimą

Tarpinis badavimas yra tvarkaraštis, kai ilgą laiką einate be maisto ir valgote tik per savo valgymo langą. Daugelis žmonių, besilaikančių keto dietos, apsvarsto galimybę jį derinti su periodiniu badavimu, kad gautų greitus ir veiksmingus rezultatus.

Sėkmingos pertraukiamos keto dietos raktas yra tvaraus pasninko tipo nustatymas. Laimei, jūs turite daug galimybių pasirinkti protarpinį badavimą. Jie apima:

 • Vienas valgis per dieną – tai reiškia, kad vieną kartą valgykite visą keto sveikatai palankų patiekalą ir likusį dienos laiką pasninką. Tai gali netikti visiems, ypač pacientams, kurie turėtų reguliariai valgyti mažiau. Taigi, būkite atsargūs arba laikykitės savo gydytojo patarimo, jei planuojate tai pasirinkti kaip periodinį pasninko variantą.
 • Alternatyvios dienos badavimas – Čia jūs valgysite kiekvieną pakaitinę dieną ir likusias dienas pasninkausite. Tai vėlgi gali netikti žmonėms, kurie negali išsiversti be maisto visą dieną.
 • 16/8 Nepertraukiamas badavimas – Čia pasninkausite 16 valandų ir galėsite valgyti tik likusias 8 valandas. Tam tikra prasme tai yra rekomenduojama, nes galite pradėti dieną pusryčiais ir prisijungti prie savo įmonės pietų.
 • Savaiminio valgio praleidimas – Tai paprasta. Jei nesate alkanas, paprasčiausiai praleiskite valgį. Geriausia praleisti vakarienę ir eiti miegoti su lengvu skrandžiu.

Išvada

Atminkite, kad jūsų keto energetikos planas turėtų būti toks, kad jūsų neišvengtų. Stebėkite šiuos įsilaužimus, likite kelyje, mėgaukitės savo keto mityba ir tikrai efektyviai pasieksite savo fitneso tikslus.

Prašau sekti ir patikti mums: