8 geriausios moterų Keto dietos knygos moterims

Šiame įraše yra partnerių nuorodų. Filialų atskleidimas: kaip „Amazon“ asocijuotas asmuo, mes galime uždirbti komisinius už kvalifikuotus pirkimus iš „Amazon.com“ ir kitų „Amazon“ svetainių.

Ketogeninės dietos idėja yra paprasta – venkite angliavandenių ir valgykite daugiau riebalų. Bet tai daug sudėtingiau. Tiesą sakant, lengva užvaldyti visą literatūrą apie keto.
Laimei, naudodamiesi šiomis nuostabiomis knygomis, jūs sužinosite, ką jūs įtraukiate. Visi faktai išdėstyti iš moters perspektyvos! Netrukus pasigrožėsite šio neįtikėtino gyvenimo būdo galiomis.

„Ji daro keto“: Kirsten Trammell rekomenduojamas produktas „Ketogeninė mityba moterims“ pagerinti jos sveikatą.

Rekomendavo

Kirsten Trammell iš leidyklos „Trammell“. Sužinokite daugiau apie knygą „Ji daro keto: visišką ketogeninę dietą moterims“ perskaitydami žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Pradėti naują gyvenimo būdo valgymą gali būti sunku orientuotis. Ji daro Keto suskaido ketogeninę dietą, ypač nuo moterų. Tai apima sveikatos problemas ir geriausius būdus sveikai maitintis, palaikyti fizinę formą ir gerai jaustis. Ši knyga skirta moterų unikaliems mitybos poreikiams ir joje yra daugybė moterims tinkamų receptų ir patarimų.

Leanne Vogel rekomenduojamas produktas „Keto moterims“ pagal „Leanne Vogel“ gerinti savo sveikatą.

Rekomendavo

Leanne Vogel iš sveiko gyvenimo. Sužinokite daugiau apie Leanne Vogel knygą „Keto moterims“ skaitydami žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Kaip moterų sveikatos ir keto dietos gynėja, naujojoje Leanne knygoje „Keto moterims“ sukurtas būdas moterims kontroliuoti kai kurias sunkiausias ligas, tokias kaip skydliaukės disbalansas, menopauzė, PCOS, antinksčių nuovargis, nėštumas, menstruacijų ciklai, lytinis potraukis ir dar daugiau per keto dietos galią.

Negalima sverti!  pateikė Tracee Gluhaich produktą, kurį rekomendavo Tracee Gluhaich „Gerinti savo sveikatą“.

Rekomendavo

Tracee Gluhaich iš „High Energy Girl“. Sužinokite daugiau apie knygą „Negalima sverti!“ pateikė Tracee Gluhaich, perskaitę žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Knygos tikslas yra įkvėpti moteris maitinti savo kūną maitinančiais keto maisto produktais ir išgydyti medžiagų apykaitą. Taip pat užuot valgydami emocingai, užpildykite savo gyvenimą maitinančiomis savęs priežiūros praktikomis, kad išmoktumėte valgyti tada, kai esate tikrai alkanas.

Kelsey Duran rekomenduojamas „Periodinio Keto produkto pradedančiųjų vadovas“ sveikatos gerinimo tema.

Rekomendavo

Kelsey Duran iš „BabySensei“. Sužinokite daugiau apie knygą „Periodinio keto pradedančiųjų vadovas“ perskaitydami žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Kaip žinote, ketogeninė mityba tik didėja ir populiarėja, kaip ir pertraukiama badavimo mityba. Tarpinis badavimas turi daug variantų, pavyzdžiui, valgyti tik tam tikrą dienos langą arba valgyti paprastai kelias savaitės dienas, tada kitomis dienomis riboti kalorijas.

Ši dietų knyga sustiprina abi tendencijas, derindama abu metodus – tai rodo, kad skaitytojai gali su pertraukomis greitai laikytis ketogeninės dietos. Knygoje pateikiami rekomendacijų rinkiniai žmonėms, kurie nori pasninkauti kiekvieną dieną ir tiems, kurie nori pasninkauti porą dienų per savaitę. Be to, jame yra receptų, pavyzdžiui, migdolų pluta lašiša ir itališkos įdarytos paprikos.

Šis valgymo planų derinys sveikatos specialistams nėra naujiena. „[Many] ketogeninę dietą vykdantys žmonės taip pat su pertraukomis greitai “, – sako dietologė Kelly Roehl, RDN, Rush universiteto medicinos centro Čikagoje instruktorė. Jalali sako, kad „protarpinis badavimas laikantis ketogeninės dietos yra tinkamas tol, kol žmonės gali pakankamai valgyti lange“. Taigi knyga, padedanti žmonėms lengvai sulieti abu dalykus, kai kuriems gali būti naudinga.

Vis dėlto dviejų didelių mitybos tendencijų susiejimas nėra rizikingas. „Laikantis ketogeninės dietos, periodiškai nevalgyti bus tikrai sunku, nes keto jau dabar yra iššūkis“, – sako Hultinas. Be to, ji priduria, kad protarpinis pasninkas gali būti nesaugus, jei jo nesilaikoma tinkamai, ir keto.

„Tai gali būti puiki idėja kai kuriems žmonėms, tačiau ji gali būti nesaugi kiekvienam žmogui, todėl prieš bandydami šį valgymo metodą turite pasitarti su savo gydytoju ir registruotu dietologu”, – priduria Hultinas.

Annos Cabeca DO OBGYN skirtas produktas „The Hormone Fix“, kurį rekomendavo dr. Anna Cabeca „Gerinti savo sveikatą“.

Rekomendavo

Dr. Anna Cabeca iš „AnnaCabeca“. Sužinokite daugiau apie Anna Cabeca DO OBGYN knygą „Hormonų taisymas“ perskaitę žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

„The Hormone Fix“, „Amazon # 1“ ir „USA Today“ geriausias pardavėjas. Tai knyga, kurioje gausu puikios informacijos apie tai, kaip moterys gali kovoti su neigiamais hormonais susijusiais simptomais ir įgyvendinti natūralius ir lengvai stebimus sprendimus, kurie leis jaustis laimingesni, sveikesni, lieknesni ir seksualesni!

Ji teikia natūralius sprendimus, kad jos skaitytojai galėtų sustabdyti kančią ir iš tikrųjų gyventi savo geriausią gyvenimo kokybę. Keto-GreenT, mityba ir gyvenimo būdas, kurį patobulino dr. Cabeca, daugiausia dėmesio skiria ketogeniniam valgymui kartu su šarmine mityba ir protarpiais nevalgius. Skirtingai nuo įprastos keto dietos, „Keto-Green“ sudėtyje yra šarminių mažai angliavandenių turinčių maisto produktų, tokių kaip žalios daržovės (taigi ir pavadinimas!), Kurie jūsų kūną daro šarmingesnį. Jos „Keto-GreenT“ būdas natūraliai valdo svarbiausius jūsų kūno hormonus ir, jei jų bus tinkamai laikomasi, padės pašalinti ir ištaisyti simptomus ir šalutinius poveikius, atsirandančius kartu su disbalanso hormonais, įskaitant psichinės sveikatos gerinimą

Įtikinamą daktarės Anos istoriją įkvėpė jos pačios gyvenimo patirtis; ji menopauzę išgyveno du kartus – pirmą kartą būdama 38 metų patyrusi tragediją praradusi mažametį kūdikį, tada vėl 50 metų. Ji iš tikrųjų sugebėjo pakeisti savo ankstyvą menopauzę sulaukusi 38 metų (o tikimybė tai padaryti yra apie 1%!) Ir toliau susilaukė gražios dukros. Dabar būdama 52 metų ji yra sveika, gyvybinga, 4 dukterų (įskaitant 10 metų!) Mama ir padeda tūkstančiams kitų moterų orientuotis hormoninių pokyčių sunkumuose.

„FlavCity“ produktas „Keto Meal Prep“, kurį rekomenduoja Brenda Knight, pagerinti jos sveikatą.

Rekomendavo

Brenda Knight iš leidyklos „Mango“. Sužinokite daugiau apie „FlavCity“ knygą „Keto Meal Prep“ perskaitę žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Bobis ir Dessi Parrishas žino gerą maistą. Su daugiau nei 1 000 000 gerbėjų, „FlavCity“ yra žinoma kaip sveikų valgių ruošimo ir keto receptų vieta, padedanti numesti svorį. Savo populiariausiame „YouTube“ kanale jie parodė, kad keto dietos metu galite numesti svorio neprarandant skanaus maisto džiaugsmo. „Keto Meal Prep“ Parrisho duetas parodo, kaip padidinti savo laiką ir paruošti septynias dienas sveikų patiekalų per vieną vakarą – ir išlaikyti ketogeninę dietą.

Jūs praleisite mažiau laiko gamindami maistą ir daugiau laiko praleisdami. Atsibodo valgyti švelnų, nuobodų, sveiką maistą? „Keto Meal Prep“ yra daugiau nei 125 receptai, kuriuose yra mažai angliavandenių. Svorio metimo tikslus pasieksite patiekalais, visiškai suderintais su ketogenine mityba. Kiekvieną lengvai laikomą receptą galima paruošti iš anksto, todėl pavargus ir išalkus sveikas maistas lieka vos per kelias minutes. Maišykite ir derinkite pagrindinius receptus, o jūsų valgių derinių yra begalė.

„Essential Instant Pot® Keto Cookbook“ produktas, kurį rekomendavo Casey Thaler „Gerinti savo sveikatą“.

Rekomendavo

Casey Thaleris iš „Trent and Company“. Sužinokite daugiau apie knygą „The Essential Instant Pot Keto Cookbook“ perskaitę žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Casey Thaleris yra vienas labiausiai vertinamų balsų paleo ir keto bendruomenėse. Casey parašė daugiau nei 200 straipsnių apie sveikatą, mokslą, fitnesą ir mitybą. Kadangi Nacionalinė sporto medicinos akademija atestuoja asmeninius trenerius ir fitneso mitybos specialistus, Casey taip pat padėjo tūkstančiams žmonių sulieknėti, atrodyti jaunesniems ir gyventi sveikiausiai.

Karissa Long rekomenduojamas produktas „Clean Keto Lifestyle by Karissa Long“ pagerina jos sveikatą.

Rekomendavo

Karissa Long iš CKL CLEAN KETO LIFESTYLE. Sužinokite daugiau apie Karissa Long knygą „Clean Keto Lifestyle“ perskaitydami žemiau pateiktą aprašymą arba spustelėdami mygtuką.

Karissa Long yra pasaulinė sveikatos trenerė, ketogenų ekspertė ir „Clean Keto Lifestyle“ įkūrėja. Jos keto metodas yra pilnas šviežių, švarių, maistinių medžiagų turinčių riebalų, baltymų ir daržovių IR 100% NEMOKAMAS perdirbtų maisto produktų ir dirbtinių ingredientų. Ji aistringai padeda savo klientams pasiekti optimalią sveikatą. Jos patentuotos keto programos yra sukurtos taip, kad kiekvienam suteiktų įrankių, reikalingų geriausiam gyvenimui, laikydamiesi trijų pagrindinių principų: maitinkite, gydykite, klestėkite.