Kaip paruošti tobulą sveiką maistą

Turiu pasakyti, manau, kad šis kepimas yra vienas iš mano mėgstamiausių receptų. Be fenomeniško skonio ir taškinių makrokomandų, tai nepaprastai lengva padaryti, greitai pritaikyti ir ji niekada nesensta. O ir tai pakurstys jūsų pelną kaip niekas kitas!

Maišymas yra puikus būdas gauti šviežių daržovių, neriebių baltymų ir naudingų angliavandenių į vieną raumenis formuojantį kulinėlį. Pritaikykite šį paprastą receptą pagal savo skonį, apsilankykite parduotuvėje ir pasiruoškite pakirsti rimtai gerą maišymą!

Ugnis jūsų Fry

Kalbant apie kepimą, viskas priklauso nuo pasirinkimo. Čia galite būti savo likimo ar bent kito valgio šeimininkas! Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus.

  • Pasirinkite liesą baltymą, pavyzdžiui, vištienos krūtinėlę, šoninį kepsnį, krevetes, menkes, tofu, tempehą ar seitaną.
  • Pasirinkite mėgstamų daržovių įvairovę. Naudokite bent 3 spalvas ir maždaug 4 puodelius.
  • Pasigaminkite naminio padažo (arba įsigykite lengvą teriyaki padažą).
  • Pasirinkite sudėtinį angliavandenį, kurį galėsite mėgautis kepdami, pvz., Ruduosius ryžius ar quinoa. Taip pat tinka makaronai, pagaminti iš visų kviečių, kvinojos, juodųjų pupelių ar grikių.

„FitMenCook pro“ patarimas: Norėdami sumažinti alyvuogių aliejaus kiekį, reikalingą šiam receptui, naudokite keptuvę su lipnia danga ir purškiamą aliejų.

Kaip paruošti tobulą sveiką maišymą!

Žiūrėkite receptą čia