Dwayne’o Johnsono „Rock-Hard Hercules“ treniruotės ir dietos planas

Žiūrėdamas „Hercules“ kino teatruose liepos 25 d., Dwayne’as „The Rock“ Johnsonas nori, kad tu atsimintum vieną dalyką: kad tu ką tik buvai didžiausios, pikčiausios, blogiausios ir, svarbiausia, galutinės versijos liudininkas. Heraklis kada nors matytas dideliame ekrane.

Daugumai Holivudo veiksmo žvaigždžių užduotis realistiškai pavaizduoti senovės Graikijos pusdievį būtų sunkesnė nei derinti visus 12 darbų, kuriuos turėjo atlikti mitinis Dzeuso sūnus. Daugelis bandė praeityje, o daugeliui nepavyko. Net Johnsonui, kurio 260 svarų raumenys jau prilipo prie jo masyvaus 6 pėdų-5 rėmo, tai nepasirodytų.

Tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleidęs sporto salėje, kad būtų profesionalus futbolininkas, visame pasaulyje žinomas imtynininkas ir viena didžiausių Holivudo kino žvaigždžių, tai buvo darbas, kurį jis turėjo visais ginklais.

Čia, jo paties žodžiais, Johnsonas atskleidžia, kaip jis įgijo odą tempiantį raumenį, kurio jam reikėjo pagrindiniam Heraklio vaidmeniui atlikti, ir paaiškina, kodėl mityba yra svarbiausias aspektas norint tapti dideliu.

Oficialus „Hercules“ anonsas

Žiūrėti vaizdo įrašą – 1:25

Heraklio pastangos

Kai esate atletu tapęs aktorius, kurio kūno sudedamoji dalis yra dievinama milijonų visame pasaulyje, galite pagalvoti, kad lengva atsigulti ant laurų. Ne taip su Dwayne’u Johnsonu. Štai kodėl jis buvo daugiausiai pajamų pelnęs Holivudo kino žvaigždė 2013 m., Kurio keturi filmai kasoje pritraukė 1,3 mlrd. USD.

Jei vieno dalyko gyvenimas išmokė buvusį nacionalinį čempionatą laimėjusį futbolininką, tai yra tai, kad jūs gaunate tik tai, ką norite įdėti. Štai kodėl jis skiria tiek daug savo laiko ir energijos tam, kad įsitikintų, jog yra fiziniame piko taške, kai jis žengia į filmavimo aikštelę.

„Skirtingus vaidmenis pakeičia mano būklė, treniruotės ir dieta“, – teigia Johnsonas. „Priklausomai nuo vaidmens, tai tikrai padiktuos treniruočių tipą, kurį atlieku.„ Hercules “tai buvo 22 savaičių dieta, o„ GI Joe: keršto “- apie 14 savaičių dieta ir „Skausmas ir priaugimas“ Aš norėjau pasirodyti stambus, didelis ir pavojingas, todėl mes atitinkamai prisitaikėme.

„Dėl„ Hercules “aš ėmiausi pusdievio išvaizdos: didelis ir niekingas. Kai vaidini tokį personažą kaip Dzeuso sūnus, gauni tik vieną kadrą. Treniruočių intensyvumas neabejotinai padidėjo, kaip ir mokymas. Aš labai norėjau, kad tai būtų galutinė „Hercules“ versija. Mes norėjome, kad jis būtų tamsesnis, ir mes jį grindėme Steve’o Moore’o ir Admiros Wijaya grafiniu romanu „Hercules: Trakijos karai“, kuris yra gana tamsus “.

Jis priduria: „Tada pasiruošimas filmams intensyvumas priklauso nuo vaidmens. Atitinkamai keičiasi ir treniruotės, ir mityba, ir kovos choreografija, ir ginklų treniruotės, ir triukų planavimas. Aš visada įsipareigoju ir stengiuosi, kad tai būtų kuo geriau. „Hercules“ norėjau gerbti mitologiją arba „Greiti ir įsiutę“ norėjau gerbti šią didžiulę franšizę. „GI Joe“ filmams tai buvo panašu, nes tai jau nustatytas prekės ženklas ir jau sukurtas personažas. Turite ieškoti dalies “.

Ieškodamas „Hercules“ dalies, Johnsonas gerokai pakėlė savo treniruotę, šešiems mėnesiams naudodamas šešių dienų, vienos dienos atostogų grafiką, kuris padėjo jam kauptis. Kiekvieno ryto pradžioje Johnsonas užbaigdavo 50 minučių kardio treniruotes, prieš pradėdamas dirbti su konkrečia kūno dalimi, atsižvelgiant į tai, kokia diena buvo, o jo kojos buvo vienintelė raumenų grupė, per savaitę atlikusi daugiau nei vieną treniruotę.

„Pradedu sportuoti gana anksti, apie 4 valandą ryto. Kai filmuojuosi, darau kardio treniruotę ir pakeliu prieš eidamas į treniruotes. Treniruojuosi maždaug šešias dienas per savaitę, net ir nefilmuodamas keliuosi nuo 3 iki 3 5 val. Tik treniruotis. Man patinka treniruotis, kai teka saulė, nes tai leidžia man užsidėti ausines ir nulipti nuo beprotiško bėgimo takelio, kuris yra kiekvieno žmogaus gyvenimas. Aš esu įjungęs ausines ir klausau savo muzikos, ir Aš esu 100 procentų susikaupęs. Man ir svoriui nereikia gaišti laiko ir pastangų.

„Treniruojuosi maždaug 90 minučių, o gal valandą ir 45 minutes. Kai užeinu į sporto salę, aš ateinu! Sunkiai treniruojuosi, ateinu spardyti užpakalio – daužau ir daužau. Su kažkuo panašiu į” Hercules „aš prieš fotografuodamas keletą valandų buvo kostiumuotas ir grimuotas, todėl turėjau anksti įsitraukti į treniruotę “.

Nors kiti aktoriai gali atsilikti nuo treniruočių tvarkaraščio, kai tik gauna filmą skardinėje, Johnsonas yra vienas iš mažiausių žmonių, kurie visus metus yra sporto salėje.

„Mano dienos treniravimasis inkarais“, – sako jis. „Man treniruotės yra mano meditacija, mano joga, žygiai pėsčiomis, dviračiu, terapija susisuko į vieną. Man tai patinka. Paprastai aš visada šaudau ar ruošiuosi šaudyti dėl kažko, todėl man patinka išlaikyti savo kondicionavimą tam tikra zona. Bet net jei ir nebūčiau, tai pradėtų mano dieną. Tai leidžia man jaustis gerai “.

Dievų šventė

Nors Johnsonas pirmasis jums pasakys, kad energingos treniruotės padėjo jam patekti ten, kur jam reikia fiziškai, jis prieš filmavimą ir jo metu laikosi nepaprastai griežtos dietos.

Bet dar kartą jis pajuto, kad jam reikia tobulinti „Hercules“ žaidimą, todėl Johnsonas ir jo mitybos komanda sukūrė savo „12 Labors“ dietą, užpildytą dideliu kiekiu baltymų, angliavandenių ir riebalų, kad įsitikintų, jog yra geriausios formos. savo gyvenimo.

„Paprastai valgau šešis ar septynis kartus per dieną“, – sako jis. „Tai yra apie tai, kaip gauti pakankamai baltymų, kad būtų lengviau augti raumenys, ir viskas labai tiksliai išmatuojama, atsižvelgiant į tai, kokius tikslus tą dieną noriu pasiekti. Daug baltymų, gerų angliavandenių ir daržovių. Mityba yra tokia svarbi, kad gali” t būti pakankamai pabrėžta.

„Herkulesui“ tai buvo 22 savaičių dieta, kurios metu buvo pasisotinta. Aš suvalgyčiau krūvą kiaušinių baltymų, filė vinjoną, vištieną, žuvį, avižinius dribsnius, brokolius, šparagus, keptą bulvę, ryžių grietinėlę, salotas ir sudėtingi angliavandeniai. Visa tai matavo ir svėrė “.

Jis priduria: „Viskas buvo dėl sunkaus darbo, drausmės ir pusiausvyros. Aš turėjau angliavandenių su kiekvienu valgiu, todėl visada buvo baltymų, angliavandenių ir riebalų pusiausvyra. Tada dalis mano kasdienio režimo buvo mano gliukozaminas, o tada ir tada turėjau glutamino, išsišakojusių grandinių amino rūgščių, chondroitino ir vieną baltymų kokteilį per dieną, kurį gėriau po treniruotės “.

Po daugelio metų žaidusio futbolo ir būdamas imtynininku WWE, Johnsonas patyrė nemažą dalį traumų, o dabar būdamas 41 metų tampa dar sunkiau patekti į aukščiausio lygio fizinę formą, nes jo kūnas nesugriūva.

„Kai pataikiau į 40, aš iš tikrųjų pradėjau treniruotis protingiau“, – sukikdamas teigia jis. „Aš visada bandžiau mokyti savo mitybą, apie papildus, tai, ką valgau, kada valgau, mankštas, kalorijas ir pan. Galų gale pasamdžiau nuostabų kondicionavimo trenerį, kuris man padėjo.

„Jis padėjo man pasiruošti įvairiems šiems vaidmenims ir tarp vaidmenų, pataikant į skirtingus dalykus. O kai sulaukiame 40-ies, staiga imame jausti skausmus. Aš vartoju gliukozaminą ir chondroitiną savo prastiems sąnariams. „

Vaidmuo gyvenime

Savo atsidavimui fitnesui ir mitybai neprilygstamas Holivudo aktorių, Johnsonas tvirtai įsitvirtino kaip tiesiogine ir perkeltine prasme didžiausias veiksmo herojus pasaulyje.

Nors jis apakino dideliame ekrane kaip „Roadblock“ filme „GI Joe: atsakomieji veiksmai“ ir Luke’as Hobbsas „Greiti ir įsiutę“ franšizėje, Johnsonas mano, kad „Hercules“ vaidinimas yra ne tik didžiausias jo karjeros vaidmuo, bet ir svajonės išsipildymas. .

„Kai pirmą kartą įsilaužiau į filmus,„ Hercules “buvo vienas iš projektų, kuriuos turėjau mintyse“, – prisimena jis. „Visada galvojau:„ Žmogau, norėčiau tą padaryti vieną dieną “. Aš visada norėjau suvaidinti dramatišką Herculesą – vaikiną, išgyvenusį nederlinguose kraštuose ir savotiškai persekiotą. Štai žmogus, kuris turi priimti ir priimti savo mitą.

„Tai neabejotinai man buvo aistros projektas, ir aš su jo mūšio klubu sukrėtiau odinę audeklo audeklą kaip badasas. Ir ta prakeikta šlaunikaulė, gali būti nesėkmių, jei žinai, ką turiu omenyje – kai linguojate”, – sakė jis. juokiasi. „Aš tikrai džiaugiuosi tuo, ką pasiekėme su„ Hercules “. Į šį filmą įdėjome daug kraujo, prakaito ir ašarų “.

Klibėjimas ir trankymasis su Dwayne’u Johnsonu

Norėdami pasiruošti Heraklio vaidmeniui, Johnsonas pasirinko šešių mėnesių treniruočių tvarkaraštį, kuris būtų sukėlęs iššūkį labiausiai atsidavusiems sportininkams ir kultūristams. TRAIN ir Bodybuilding.com siūlo jums Johnsono treniruočių režimo planą. Nepamirškite praleisti valandą kardio, kol pasieksite svorius.

1


+ Dar 6 pratimai

1


+ Dar 7 pratimai

1


+ Dar 8 pratimai

1


+ Dar 7 pratimai

1

Sėdimas hantelio pečių presas

4 rinkiniai, 12 pakartojimų


+ Dar 5 pratimai

1


+ Dar 7 pratimai

Ar galite užuosti, kokia uola yra Cookinas?

Nors Johnsono dietoje nebuvo nieko panašaus, kaip Nemėno liūto kraują, kurį turėjo užmušti Heraklis, tai nesutrukdė jo laikytis griežtos dietos „12 darbininkų“, kuri apėmė keletą baltymų supakuotų patiekalų, kurie jam padėjo. vaizduokite savo personažo legendines jėgas …