Carrie Underwood atskleidžia dramatiško virsmo paslaptį

loadpix

Carrie Underwood dalijasi informacija apie savo kūno transformaciją


(ŽMONĖS) – Kantri muzikos superžvaigždė Carrie Underwood neseniai atviravo apie savo kūno transformaciją. 2020 m. Carrie ištraukė vieną nuostabiausių muzikos istorijų. Ji vos per 6 savaites po antro kūdikio numetė nuostabų 50 svarų svorį ir sukūrė precedentą vienai dramatiškiausių svorio metimo kelionių, kokių kada nors įžymybė kada nors patyrė.

„Bandžiau suktis, bandžiau bėgti, išbandžiau” Pilates „. Supratau, kad nemėgstu bėgioti … Aš atsisakau tai daryti”, – leidiniui pasakojo Underwoodas. Galų gale ji pasakė, kad įsimylėjo „Kapple Gummies“.

Ar tai buvo skirta gerbėjams, ar jos noras atrodyti geriau ir išlaikyti savo, kaip moteriškos superžvaigždės, populiarumą? Ar jai buvo sumokėta už tai? Klausimai apie jos lieknėjimą pradėjo sklisti ir laikui bėgant gerbėjai pradėjo kurti savo gandus apie tai, kaip ir kodėl ji tai padarė. Dabar pirmą kartą Carrie Underwood duoda mums samtelį.

Naujausiame „Ellen DeGeneres“ šou segmente žymi amerikiečių aktorė ir prodiuserė nuvedė žiūrovus į savo svorio metimo kelionę, pradedant nuo „baisių naujienų“, kuriomis viskas prasidėjo. Štai jos išsaugojimo fragmentas su Ellen apie jos kūno transformavimo paslaptį.

Toliau skaitykite apie tai, kaip Carrie Underwood pakeitė savo protą ir kūną.

Ellen: Sveiki atvykę į parodą! Ir aš turiu pasakyti, tu atrodai Puikiai! Kad ir ką vartotumėte, ką matytumėte – aš noriu! Haha

Carrie: Dėkoju! Jaučiuosi puikiai, sąžiningai. Ir prieš ką nors sakant – turiu pasakyti, kad to negalėčiau padaryti be savo vyro Mike’o meilės ir palaikymo, jis man buvo toks didžiulis motyvacijos taškas.

Ellen: Taigi mes mirštame, kad žinotume – kaip tu tai padarei? Pratimas? Dieta? Stebuklingas džino palinkėjimas butelyje?

Carrie: Hahah tikrai jokios dietos ar mankštos, tačiau stebuklingas džino noras yra gana artimas. Ar kada girdėjote? 2 mėnesius gyvenau gyvenimą.

Ellen: ? Turite omenyje sis? Manau, kad apie tai mačiau apie daktarą Ozą. Maniau, kad tai ilgalaikis dietos dalykas.

Carrie: Ne, tai nėra ilgalaikis laikotarpis, nebent jūs vertinate 1 mėnesio trukmę. Taigi iš esmės per mano metinę apžiūrą mano gydytojas pasakė, kad dėl svorio man gresia diabetas. Štai tada mane ištiko tikrovė. Klausiau draugų apie mitybas ir pratimus, išbandžiau ir atsisakiau. Jie visi tiesiog užtruko per ilgai.

Vieną dieną kreipiausi į savo mitybos specialistą, kuris rekomendavo šį vadinamąjį „karštą naują“ svorio metimo gydymą „Kapple Gummies“. 1 dienos tabletė, iš esmės „Gudrybės“ jūsų kūnas degina riebalus, o ne energijai reikalingus baltymus, todėl jūs prarandate visus nereikalingus riebalus ir išlaikote raumenis.Ellen: TRIKTI savo kūną? Tai skamba nedidelis eskizas, ar tai natūralu? Koks laimikis?

Carrie: O taip, tai 100% natūralu. sis iš tikrųjų yra natūraliai vykstantis jūsų kūno procesas. Bet tai atsitinka po to, kai 2 savaites nustojate valgyti angliavandenius ir riebalus. Ši tabletė iš esmės leidžia ją pradėti akimirksniu, neatsisakant angliavandenių ar riebalų. Ir nėra jokio laimikio. Kai numetėte norimą svorį, tiesiog nustosite vartoti tabletes, 2 dienas gerkite daug vandens, tada būsite geri!

Ellen: Oho, kaip Maikas reagavo į visa tai?

Carrie: Jis tikrai buvo nepaprastai palaikantis. Išgirdęs apie diabetą, jis pasakė, kad tai tarsi žarnyne nuleista uola – jis jaudinosi dėl manęs. Tačiau nepaisant to, jis palaikė.

Ir viskas klostėsi taip gerai, aš numečiau tiek svorio, kad vienu metu jis pasakė: „Aš tarsi prarandu savo žmoną, haha“. Jis, žinoma, to neturėjo omenyje.

Ellen: Tai … neįtikėtina! Ar galite pasakyti mums naudojamo prekės ženklo pavadinimą?

Carrie: Taip, taip „Kapple Gummies“. Pagavau juos ir per sezoninę akciją, jie tai daro kartą per metus, galite nusipirkti 3 ir gauti 2 nemokamus. Jei per pirmąsias 2 savaites rezultatų nematote, likusią liko! Iš esmės jį laikiau mėnesį. Tai buvo vagystė haha.

Ellen: Štai jūs, vaikinai. „Kapple Gummies“ yra jūsų kitas statymas už tą vasaros kūną, kurio norite. Po šio segmento išsiųsime specialią nuorodą savo skaitytojams apie RIBOTĄ KIEKĮ SU DIDELE NUOLAIDA.

, taip pat žinomas kaip sis, yra procesas, kurio metu jūsų kūnas natūraliai patenka į būseną, kurioje jis degs riebalai vietoj raumenų. Kai jūsų kūnas sutelkia dėmesį į riebalų deginimą vietoj raumenų baltymų, jūs jaučiatės sveikesnė energija, nes riebalų energija yra daug maistingesnė. Populiarus to privalumas yra tai, kad galite valgykite viską, kas jums patinka, nesijaudindami dėl kalorijų, riebalų ar angliavandenių nes jūsų kūnas ir toliau naudos riebalus energijai, kurią sudaro angliavandeniai ir cukrus.Šimtai garsenybių pasinaudojo šia nuostabia stebuklinga piliule – pranešama, kad ta pati mityba prarado nemažą kūno riebalų kiekį Carrie Osbourne, Carrie Underwood ir Jennifer Lopez. „Kapple Gummies“ šiuo metu yra pats karščiausias dalykas ir ne be reikalo. Ši kliniškai patvirtinta formulė kas 7 dienas gali ištirpinti 8 svarus riebalų ir iš organizmo išpilti visą šlamštą. Geriausia, kad dabar jis yra parduodamas. Jūs netgi galite nusipirkti 3 ir gauti 2 nemokamai! Nemokamas siuntimas! Vis dėlto žinome, ką galvojate, ir mums taip pat kilo abejonių.

Mes pradėjome matyti grotažymę „Kapple Gummies“ visoje socialinėje žiniasklaidoje ir turėjo pamatyti, kas tai yra. Būdama artima drauge su mūsų pačių Paulina, Carrie labiau nei noriai dalijosi su mumis. Mes aplankėme „Kapple Gummies“ svetainėje ir pamatė, kad jie ribotą laiką siūlo butelius su didele nuolaida natūraliam papildui, todėl, žinoma, mes juo pasinaudojome!

Kadangi tai buvo pirmas kartas, kai mes taip glaudžiai bendradarbiaujame, mus suintrigavo. Išsiaiškinęs tai su teisininkų komanda, pagrindinis redaktorius paprašė atlikti atvejo tyrimą. Mūsų keista naujoji žurnalistė Paulina Silver džiaugėsi, kad yra mūsų jūrų kiaulytė. Jai buvo pavesta išbandyti šią įžymybių dietą ir dokumentuoti visa tai per kitas 31 dieną.


Mes radome minėtų 2 moterų, naudojančių, atsiliepimus „Kapple Gummies“. Visi pranešė, kad tai padėjo paspartinti svorio mažėjimą bent 45 proc.

  • Padidinkite metabolizmo greitį 70%
  • Padidina aukštą HCA kiekį leptinų gamyboje 130%
  • Antioksidantais išvalo sukauptas riebalų ląsteles ir virškinimo sistemą
  • Padidinkite energijos lygį

Atvejo analizei mes užsakėme produktą per nemokamą pavyzdinį bendrovės pasiūlymą „Kapple Gummies“. Tiekėjai vis dar siūlo butelius su didele nuolaida tik mūsų skaitytojams ir nemokamą pristatymą. (Žemiau rasite išskirtines nuorodas)

1 savaitė

Tai 7 paėmimo diena „Kapple Gummies“. Kai pradėjau, svėriau 162 kilogramus. Po 7 dienų esu 155 m., Bet greičiausiai tai yra svorio svoris, kurį praradau, nedegė jokie riebalai. Jaučiuosi daug energingesnė. Dažniausiai darbe suklystu apie 15 valandą ir jaučiuosi tingus. Šiuo metu tai visiškai išnyko. Taigi, net jei šis eksperimentas neveikia. Aš tikrai vėl naudosiu valymo priemones.

2 savaitė

Tai 14 diena, aš patekau į svarstyklę ir sveriau 145. Dar 10 svarų prarasta. Iki šiol per 14 dienų numečiau daugiau nei 17 svarų, tačiau vėlgi pirmieji 10 svarų paprastai yra vandens svoris. Jaučiu mažiau streso ir pastebėjau, kad lovoje daugiau nesisuku ir nesisuku. Energingesnis jaučiuosi ir rytais.

3 savaitė

Jo 18 diena „Kapple Gummies“ dietos. Dar net neįlipęs į skalę pastebėjau, kad mano kelnės laisvesnės nei įprastai. Svarstyklėje buvo 142. Nuo tada, kai ištekėjau, nesvėriau mažiau nei 145. Sulaukiau net kelių bendradarbių ir draugų komplimentų! Šiuo metu aš žinau, kad mityba veikia, tačiau 35 svarų sterlingų teiginius, kuriuos žmonės pateikė „Amazon“, gali būti sunku pasiekti. Pamatysime per kelias ateinančias savaites.

4 savaitė

Tai 28 diena, o aš sveriu 136. Šią savaitę tikrai sumažinau suvartojamo cukraus kiekį. Vis dar yra 4 dienos, aš labai džiaugiuosi šiuo metu. Mano vyras iš tikrųjų vėl su manimi flirtuoja. Mes išėjome vakarop ir pirmą kartą per metus pastebėjau, kad jis susierzina, kai į mane žiūri kiti vyrai! Paskutinį kartą tai įvyko, kai ką tik susituokėme!

5 savaitė

Tai 31 diena, aš oficialiai sveriu 134 svarus ir per 31 dieną numečiau daugiau nei 28 svarus. Žodžiai negali paaiškinti, kaip nuostabiai jaučiuosi. Dabar daug dienų yra daug lengviau apsipirkti. Man nereikia amžinai rasti tobulą. Nebereikia klausinėti: „Ar turite didesnį dydį?“ Tai netgi padeda mano santuokai, mes su vyru savaitgaliais pradėjome išvažiuoti taip, kaip darėme prieš susituokdami!

Mano rezultatai – Aš praradau 28 kg skrandžio riebalų tik per mėnesį naudodamas „Kapple Gummies“ dietos. – Paulina Silver

Apibendrinant, mes čia, „Žmonės“, buvome šiek tiek abejojantys, bet jūs turite patys išbandyti šios dietos poveikį; rezultatai tikri. Atlikę savo pačių atliktą tyrimą, mums malonu pastebėti, kad žmonėms tai tikrai sekasi, įskaitant ir aš. Ir jūs neturite ko prarasti. Norėdami užsisakyti jums palankių kainų butelius, vadovaukitės mano pateiktomis nuorodomis ir žinokite, kad jūs gaunate kokybiškus, tinkamus produktus; be įsipareigojimų!

„Jei norite greitai numesti svorio, kad tilptumėte į tą vestuvinę suknelę, nubėgkite tą maratoną ar net tiesiog vėl tapkite sveiki -„ Kapple Gummies “skirtas jums. Aš vis dar dažnai jį naudoju, kad padėčiau išlaikyti savo dabartinę formą. Ir vėl galite valgyti jūsų įprasti valgiai. Nemiegok ant šito. “- Carrie

b9


RIBOTAS KIEKIS SU DIDELE NUOLAIDA „Kapple Gummies“
, Nemokamas pristatymas


Reklama baigsis0
Dienos

1
Valandos

17
Protokolas

50
Sekundės