Ar lengvi pusryčiai nemokami? Štai ką tai reiškia

Jei užsisakote atostogas, tikrai patikrinsite viską: nuotraukas, kainas, apžvalgas, patogumus. O tiems kaip mes, kurie yra labai įsimylėję maistą, viešbučio pusryčiai yra didelis dalykas.

Taigi ką reiškia, kai viešbutis sako, kad siūlo lengvus pusryčius? Ar tai reiškia, kad tai nemokama? Viešbučių kalbos gali būti labai klaidinančios, ypač kai pagalvoji, kokie neaiškūs ir atsitiktiniai gali būti pavadinimai. Išsiaiškinkime tai.

nemokami lengvieji pusryčiai

Turinys

Rodyti

Ar lengvi pusryčiai nemokami?

Lengvi pusryčiai nebūtinai yra nemokami, nes pavadinimas nurodo patiekiamo maisto tipą ir neturi nieko bendra su mokėjimu už maistą. Daugumoje viešbučių pusryčiai yra nemokami arba įskaičiuoti į kambario kainą, ir beveik visada tai yra lengvieji pusryčiai. Tai gali paskatinti daugelį galvoti, kad lengvi pusryčiai reiškia nemokamus pusryčius.

Tai koreliacijos, o ne priežastingumo atvejis.

Ar pusryčiai dažniausiai nemokami?

Daugelyje įstaigų pusryčiai nemokami, bent jau popieriuje. Atidžiau pažvelkite į bilietų kainas ir pusryčių sąlygas. Galimi keli deriniai. Bet visuose už tuos pusryčius, atnešti į stalą, viešbutis turi susimokėti.

Tai gali atsispindėti bet kuriame iš šių:

  • šiek tiek didesnis kambario mokestis nei viešbučiuose, kuriuose nėra nemokamų pusryčių
  • nemokami pusryčiai neviršijant tam tikro išlaidų limito
  • labai ribotas pusryčių pasiūlymas
  • tik lengvi pusryčiai nemokami, kiti tipai mokami

Yra viešbučių ir viešbučių, ir kiekvienas gali laisvai taikyti mokesčius, rinkliavas ir kainas, kaip jiems atrodo tinkama. Nebūtinai yra pramonės standartas, tačiau dauguma žmonių turi tokią neišsakytą taisyklę, kad nemokami pusryčiai dažniausiai yra lengvi. Ir tie pusryčiai dažniausiai yra „nemokami“, bet kambarys kainuos šiek tiek daugiau, todėl techniškai jis nėra nemokamas.

Taip pat skaitykite: „Continental VS American VS“ English Breakfast

Nemokami pusryčiai taip pat žinomi kaip papildomi pusryčiai

Kartais galite rasti nemokamų pusryčių, pavadintų nemokamai. Tai tiesiog senesnis žodis, reiškiantis „ant namo“ arba „nemokamai“. Toje pačioje pastaboje rasite nemokamus papildomus vonios rankšluosčius, šlepetes, chalatus, nemokamą prieigą prie baseino, papildomą naminių gyvūnėlių maistą kai kuriose įstaigose ir pan.

Tai įmantresnis pavadinimas ir skamba įspūdingiau nei „nemokamas“.

Kas yra kontinentiniai pusryčiai?

Lengvuosius pusryčius paprastai sudaro kepiniai, pavyzdžiui, duona, skrebučiai ir raguoliai, galbūt riestainiai, švieži vaisiai ir daržovės, pieno produktai, nedideli pakeliai uogienės ir medaus, pienas, dribsniai, musliai, jogurtas, delikatesas, kava, vaisių sultys, arbata.

Maistas dažniausiai nevirtas, dažnai patiekiamas šaltas švediško stalo būdu. Tai labai patogu viešbučiams ir svečiams.

Pirma, lengva išplanuoti anksti ryte ir tik svečiams pradėjus patiekti daugiau produktų. Maisto nereikia laikyti karšto, nes jis yra šaltas arba kambario temperatūros.

Antra, tam reikalingą maistą lengva rasti, greitai išdėlioti lėkštėse ir išsiųsti. Tai reiškia minimalų vargo virėjams, tiesą sakant, tam gali net neprireikti virėjo. Jei virtuvės padėjėjas gali pjaustyti pomidorus, padėti saliamį ant lėkštės, iškepti jau pagamintus raguolius ir ištraukti espreso kavos aparatą, tada viskas gerai.

Tai yra grubus to, kas vyksta, supaprastinimas, tačiau tai yra esmė. Lengvi pusryčiai yra lengvi, greiti, lengvi ir labai patogūs kiekvienam dalyvaujančiam.

Kalbant apie pavadinimą, tai reiškia, kad toks pusryčių stilius yra paplitęs Europoje, taigi ir žemyne.

Ar lengvuose pusryčiuose yra kiaušinių?

Paprastai ne, į kontinentinius pusryčius nėra paruošto maisto. Tačiau galima rasti viešbučių, siūlančių mišrų pusryčių stilių, pavyzdžiui, kontinentinius su įvairiais būdais virtais kiaušiniais, šonine, dešrelėmis ir pan.

lengvi pusryčiai be kiaušinių

Pagrindinė priežastis, kodėl „Continental“ neturi kiaušinių ar virto maisto, yra ta, kad tai reikalauja mažiau virtuvės darbuotojų pastangų. Galiausiai tai reiškia, kad jiems nereikia būti anksti ryte, o tai reiškia, kad viešbutis sutaupo atlyginimus.

Taip pat skaitykite: Kaip žinoti, kada paruošta kiaušinienė

Kodėl lengvi pusryčiai yra tokie įprasti?

Lengvi pusryčiai yra greitas, lengvas ir lengvas būdas patiekti maistą. Kadangi tai nereikalauja didelių maisto gaminimo įgūdžių, bet kas iš viešbučio darbuotojų gali jį išdėlioti ant stalų.

Jei virtuvės darbuotojai ateitų kiekvieną rytą parūpinti ir pusryčių, jūsų kambariai būtų brangesni. Jų darbo užmokestis turėtų būti padengtas, nes jie dirba ilgiau nei įprastai. Šis pusryčių stilius yra puikus derinys viešbučio savininkams, darbuotojams ir svečio kišenei.

Lengvi pusryčiai yra labai dažni, nes dauguma viešbučių ir motelių daugiausia dėmesio skiria tinkamoms lovoms, ramioms miegojimo vietoms ir tinkamam maisto meniu. Turite ateiti, nakvoti, ką nors suvalgyti ryte ir tada, jei norite, pakeliui.

Vidutinės klasės įstaigose tiekiami lengvi pusryčiai su kai kuriais termiškais patiekalais, pavyzdžiui, kiaušiniais ir įvairia mėsa. Aukštos klasės viešbučiai paprastai turi savo pusryčių meniu, kuris nebūtinai patenka į amerikietiškus, kontinentinius ar angliškus pusryčius.

Kitas svarbus dalykas, susijęs su lengvaisiais pusryčiais, keliautojai daugumoje vietų tikisi tokio paties elgesio. Turėdami panašų pusryčių stilių, svečias žinos, ką gauna, ir neturės klausti padavėjo, kas yra meniu.

Kai kuriose vietose padavėjo net nėra, nes kontinentinius pusryčius labai lengva valdyti ir suprasti, o pats vaišini kuo tik reikia. Teritorijoje yra bent vienas darbuotojas, kuris gali padėti, jei jums ko nors reikia arba nesuprantate, kaip ką nors padaryti, bet jie nėra padavėjai.

Ir tiek lengviems pusryčiams. Tai nereiškia, kad jie yra nemokami, bet visų rūšių pusryčiai paprastai yra nemokami. Kai kurie tiesiog yra žemyninis meniu.