Bjauri tiesa apie Keto dietą

Jei ketinate mažinti angliavandenių kiekį turinčią ketogeninę dietą svorio netekimui, arba jei ketinate laikytis šios dietos arba žinote ką nors, kas ketina laikytis šios dietos, turėtumėte žinoti, kad yra ketogeninės dietos pavojų, ypač ilgalaikis. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su ketogenine mityba, kurioje yra mažai angliavandenių, yra maistinių medžiagų trūkumas. Šie trūkumai gali turėti lėtinį poveikį jūsų sveikatai ir kūnui.

Dietos su mažu angliavandenių kiekiu ir ketogeninė mityba

Yra trys mažai angliavandenių turinčios dietos versijos:

 • liesa mėsa šalia rausvos matavimo juostos ir ženklas, kuriame sakoma, kad mityba mažai angliavandenių Valgydami mažiau nei 50 g visų angliavandenių per dieną. Tai taip pat priskiriama „ketogeninei mitybai“. Be maistinių medžiagų trūkumo, šios dietos vartotojai taip pat gali patirti „keto gripą“, ypač per pirmąsias dvi ar tris savaites perėjus į mitybą. Keto gripo simptomai yra mažas energijos kiekis, nuovargis, negalavimas, skausmingi raumenys ir miego sutrikimai.
 • Per dieną suvalgoma mažiau nei 150 g visų angliavandenių. Jūsų kepenys kaupia angliavandenius glikogeno pavidalu. Kai valgote mažai angliavandenių turinčią dietą, kepenys gali gaminti šiek tiek gliukozės ar angliavandenių, o 150 gramų yra tai, ką kepenys gali pagaminti jums. Net jei nesate ketogenezės ir negaminate ketoninių kūnų, galite jaustis nepatogiai, norėti daugiau angliavandenių ar net patirti keto gripą. Jei valgote mažiau nei 150 gramų angliavandenių per dieną, pabandykite suvalgyti daugiau baltymų kalorijų, kad juos subalansuotumėte.
 • Per dieną suvalgoma mažiau nei 250 g visų angliavandenių. Vidutinis amerikietis suvalgo šiek tiek daugiau nei 300 gramų angliavandenių, taigi, jei valgote mažiau nei 250 angliavandenių, tai taip pat laikoma mažai angliavandenių turinčia mityba, nors tai nelaikoma ketogenetine mityba.

Maistinių medžiagų trūkumas laikantis ketogeninės dietos

dietiniai ketogeniniai maisto produktai Didelis dar 2010 m. Atliktas tyrimas parodė, kad keturiose dietose iš 27 pagrindinių mikroelementų (vitaminų ir mineralų, kurie paprastai yra įtraukti į subalansuotą viso maisto racioną) gali trūkti šešių mikroelementų ir keturių mineralų. Tyrimo metu jie visi buvo nustatyti kaip nuolat žemi ir turi didelę tikimybę, kad ir toliau bus mažas, tuo ilgiau, kai laikotės ketogeninės dietos.

Keturi mineralai, kuriems trūksta ketogeninės dietos, yra šie:

 1. Natris: Jei laikotės ketogeninės dietos, įsitikinkite, kad vartojate pakankamai natrio. Tai svarbu tiek daugeliui organizmo procesų. Nors natrio perteklius gali būti kenksmingas, vis tiek turite vartoti minimalų kiekį. Nukreipkite maždaug 1 000–1 500 miligramų natrio per dieną. Tai galite lengvai pasiekti pagardinę maisto produktus rausva Himalajų ar Keltų druska, naudodami sultinį ar tauriųjų metalų ar valgydami vėžiagyvius.
 2. špinatai, moliūgų sėklos, avokadas, riešutai ir pomidorai ant staloKalis: Kalio turtingi maisto produktai yra špinatai, vištienos krūtinėlė, lašiša, jautiena, avokadas, brokoliai, šparagai ir grybai. Valgykite šiuos maisto produktus laikydamiesi ketogeninės dietos.
 3. Magnis: Magnis yra svarbus daugiau nei 350 fermentinių ar fermentinių procesų organizme. Laikantis ketogeninės dietos, jo gali trūkti. Magnio turintys maisto produktai yra špinatai, tamsios lapinės žalios daržovės, pavyzdžiui, šveicariški mangoldai ir lapiniai kopūstai, moliūgų sėklos, austrės, jogurtas ir avokadas.
 4. Cinkas: Cinke yra daug raudonos mėsos, vėžiagyvių, pupelių ir ankštinių augalų, riešutų ir sėklų bei kiaušinių. Tai yra vienas iš keturių svarbių mineralų, į kurį turite atkreipti dėmesį, jei laikotės ketogeninės dietos.

Taip pat yra šeši mikroelementai, kurių laikantis ketogeninės dietos gali trūkti:

 1. Vitamino B7 maisto produktai, tokie kaip žalieji žirneliai, kiaušiniai, sūrisVitaminas B7: Vitamino B7, dar vadinamo biotinu, galima rasti mėsoje, kiaušiniuose, riešutuose ir sėklose, lašišoje, pieno produktuose, avokaduose, saldžiose bulvėse, žiediniuose kopūstuose, grybuose ir tamsiose lapinėse žaliosiose daržovėse.
 2. Vitaminas D: Vitaminas D buvo atliktas nepaprastai daug vėlyvųjų tyrimų dėl neigiamų jo sąsajų su lėtinėmis sveikatos ligomis, lėtinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis bei vėžiu. Vitaminas D yra unikalus vitaminas, kurio daugumai žmonių nepakanka. Manoma, kad daugiau nei 40% suaugusiųjų amerikiečių turi vitamino D trūkumą. Šis vitaminas yra pagamintas iš cholesterolio jūsų odoje, kai jis yra saulėje. Štai kodėl norint gauti optimalų vitamino D kiekį, labai svarbu gauti pakankamai saulės spindulių. Vidurdienį saulė yra aukščiausioje vietoje, o UVB spinduliai yra intensyviausi. Tai reiškia, kad jums reikia mažiau laiko praleisti saulėje, kad gautumėte pakankamą kiekį vitamino D. Daugelis tyrimų taip pat rodo, kad organizmas efektyviausiai gamina vitaminą D apie vidurdienį. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje pakanka 13 minučių vidurdienio saulės spindulių poveikio vasarą tris kartus per savaitę, kad išlaikytų sveiką kaukaziečių suaugusiųjų lygį. Kitas tyrimas parodė, kad 30 minučių vidurdienio vasaros saulės spindulių Norvegijoje prilygo maždaug 10 000 – 20 000 tarptautinių vitamino D vienetų vartojimui.

moters nugara su bikiniu su kremu nuo saulės, ant nugaros užrašant žodį saulėPaprastai rekomenduojama vitamino D dozė yra apie 600 TV, jei vartojate jį kaip priedą, tačiau visada geriausia yra natūrali saulės šviesa. Vitamino D gavimas apie vidurdienį yra ne tik efektyvesnis ir efektyvesnis, bet ir saugesnis, nei jo gauti vėliau dieną. Vienas tyrimas parodė, kad popietės saulės spinduliai iš tikrųjų gali padidinti pavojingos odos vėžio riziką. Kai kurie mokslininkai rekomenduoja saulę paveikti tik maždaug trečdaliu jūsų kūno ploto.

Pagal šią rekomendaciją, dėvint viršutinę dalį ir šortus 10–30 minučių per dieną, tris dienas per savaitę, turėtumėte gauti pakankamą vitamino D kiekį. Tiesiog būkite tikri, kad išvengtumėte deginimo, jei ilgai būnate saulėje. laikas. Vietoj to, pabandykite apsieiti su kremu nuo saulės po 10–30 minučių poveikio.

 1. maisto produktai su vitaminu E, pavyzdžiui, riešutai ir sėklos ant apvalaus medinio dėkloVitaminas E: Kitas vitaminas, kurio gali trūkti laikantis keto dietos. Įsitikinkite, kad dietoje gausite pakankamai šių vitaminų. Vitamino E turtingi maisto produktai yra riešutai ir sėklos, augaliniai aliejai, jūros gėrybės, avokadas, paprikos, mangai ir tamsiai lapinės žalios daržovės.
 2. Chromas: Chromo dietoje taip pat gali trūkti dietos. Maistas, kuriame gausu chromo, yra tamsios, lapinės žalios daržovės, kryžmažiedės daržovės, pavyzdžiui, brokoliai, žiediniai kopūstai, lapiniai kopūstai, Briuselio kopūstai, raudona mėsa, šparaginės pupelės ir kiaušiniai.
 3. Jodas: Jogenui gali trūkti ketogeninės dietos, tačiau jis gali būti papildytas vartojant jūros gėrybes ir joduotą druską.
 4. krūva žalių pupeliųMolibdenas: Molibdene gausu pupelių ir ankštinių augalų, žirnių, lęšių, riešutų ir sėklų, tamsių, žalių lapinių daržovių, kiaušinių ir pomidorų.
 5. Esminės riebalų rūgštys: Galiausiai, nepakeitus tinkamų baltymų rūšių, kuriose gausu omega-3, omega-7 ar omega-9 riebalų rūgščių, ketogenetinėje dietoje gali trūkti būtinų riebalų rūgščių. Jų galite rasti riešutuose ir sėklose, jūros gėrybėse ir avokaduose.

Maistinių medžiagų trūkumas dažniausiai kelia problemų, kai laikotės ketogeninės dietos. Turėtumėte apsvarstyti galimybę papildyti, jei priskiriate vieną iš šių kategorijų:

 • Jei esate nėščia ar maitinate krūtimi
 • Jei esate suaugęs, vyresnis nei 50 metų
 • Jei negausi pakankamai saulės
 • Jei ketogeninė mityba negauna pakankamai kalorijų
 • Jei nevalgote įvairiausių maisto produktų, įskaitant daržoves, mėsą ir žuvį
 • Jei esate vegetaras
 • Jei turite sveikatos sutrikimų, kurie daro įtaką jūsų sveikatai kitaip

Zenito laboratorijos „Omega 3-7-9 + Krill“Dėl to ketogeninė mityba nėra bloga mityba, o tai reiškia, kad jūs turite žinoti apie suvartojamus kiekius. Jei tuo užsiimate ilgai (ty ilgiau nei keturias – šešias savaites), žinokite, kad yra reali tikimybė, kad jums gali trūkti maistinių medžiagų, jei neatkreipsite dėmesio į konkretų maisto kiekį. Prieš pradėdami bet kokią dietą, pasitarkite su savo gydytoju.

Mes iš tikrųjų sukūrėme nepaprastai gydytojo lygio veiksmingą omega priedą. Tai vadinama Omega 3-7-9 plius Krilas. Jame yra pakankamas omega 3-7-9 kiekis, taip pat krilių aliejus. Patikrinkite, nes nepakeičiamosios riebalų rūgštys yra vienas iš trūkumų, kuriuos galite patirti laikydamiesi keto dietos.


dr. Ryanas Sheltonas iš zenito laboratorijųJei jums patiko šis vaizdo įrašas / straipsnis, dalinkitės ja su draugais ir artimaisiais. Užsiprenumeruokite „Youtube“ kanalas kas savaitę rasite patarimų apie naujas priemones ir metodus, kaip pagerinti jūsų sveikatą ir savijautą.

aš tikiu pradine žodžio gydytojas reikšme „docere“, kuris reiškia mokytoją. Aš noriu padėti jums mokyti, kaip pasirūpinti savimi taip, kaip galbūt dar negirdėjote, tačiau tai yra veiksminga. Aš visada noriu išgirsti jūsų idėjas ir atsiliepimus, todėl būtinai palikite man komentarus žemiau!

Pasidalink tuo su draugais ir šeima!

Parašykite komentarą