Geriausi 4 geriausi kasdienio tempimo pratimai vyresniems nei 40 metų vyrams

Geriausi tempimo pratimai vyresniems nei 40 metų vyrams

Jei esate panašus į daugumą vyresnių nei keturiasdešimt vyrų, savo gyvenime pasiekėte puikių laimėjimų. Galbūt jūs turite savo svajonių darbą ir sukūrėte jį iš pagrindų, ar turite mylintį sutuoktinį ir kelis vaikus, kurie jus laiko ant pirštų. Nors jūsų asmeninis ir profesinis gyvenimas gali būti bendras, ar skyrėte laiko galvoti apie savo mankštos gyvenimą?

Po metų, kai kasdien atliekate tas pačias užduotis ir naudojate tuos pačius raumenis, galite jaustis šiek tiek sustingę ar pavargę sąnariuose. Įsitikinti, kad mankšta yra puiku ir padės gyventi sveikiau, tačiau ar pagalvojote apie savo ruožus?

Skiriant papildomą laiką tempimui prieš treniruotę, yra didžiulis skirtumas, be to, tai gali labai pakeisti jūsų savijautą per dieną.

Sulaukus keturiasdešimties, vyrams kyla didesnė kaulų lūžių rizika dėl osteoporozės – ligos, kuri silpnina jūsų kaulų stiprumą. Dienos laiko skyrimas tempimui gali ne tik sustiprinti jūsų kaulus, bet ir tiesiog pagerinti jūsų savijautą.

Jei jums labiau patinka sporto salė, o ne treniruotė namuose, būtinai pasirinkite sporto salę, kurioje gali būti asmeninis treneris arba jogos instruktorius. Šie žmonės galės padėti jums tinkamai ištiesti raumenis, nesukeliant papildomo krūvio jūsų kūnui. Jei pasirenkate treniruotę namuose, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus, kad būtumėte saugūs ir išvengtumėte traumų.

Kojų pirštų prisilietimai

Pradėkime nuo jūsų kūno viršaus. Neabejojate, kad gyvenime buvo bent vienas galvos ar kaklo stresas.

Kadangi jūsų kakle yra labiausiai pažeidžiami stuburo kaulai, svarbiausia, kad galvos judesiai būtų sklandūs, o kaklas stabilus. Jūs tikriausiai darėte kojų pirštų prisilietimus mokykloje, užaugdami, todėl judesiai jums turėtų atrodyti palyginti pažįstami. Paliesdami pirštus ir pasilenkdami sklandžiai, skystai, tai puikus būdas išlaisvinti stresą nuo kaklo srities.

Nepamirškite lėtai lenktis ties juosmeniu ir išlaikyti galvą stabiliai, nes tai padės išvengti traumų. Tai puikus ruožas, kai pirmą kartą pabundate ryte.

Tai padės pažadinti ir pasiruošti dienai.

Pečių ašmenų lietimas

Jei jūsų pečiai yra ten, kur nešate stresą, išbandykite šį pratimą būtent savo pečiams. Stovėdami kojas apie klubų plotį, atsistokite aukštai ir rankas uždėkite už nugaros. Patraukite pečių mentes viena į kitą.

Nors turėtumėte jausti, kad traukiate, neturėtumėte patirti jokio skausmo.

Jei šis judėjimas jums yra skausmingas, turite sustoti ir bandyti dar kartą. Patogiai suėmę pečių ašmenis, pradėkite lėtai judėti galva link pirštų. Nepamirškite išlaikyti stabilios galvos ir kaklo.

Sulenkite prie bagažinės ir pakelkite galvą keliais aukštyn, tai leis raumenims pasitempti nesukeldami nepatogumų. Kai galva yra lygiagreti keliams, įkvėpkite raminamojo kvėpavimo ir laikykite šią padėtį maždaug trisdešimt sekundžių.

Lėtai atleiskite kvėpavimą ir pradėkite traukti save atgal į vertikalią padėtį. Visada nepamirškite išlaikyti galvos ir kaklo lygio.

Krūtinė ir Ab tempiasi

Ar žinojote, kad tempimas gali būti naudingas net jūsų krūtinei ir skrandžio sričiai? Tai dažnai pamatysite jogos ar pilateso užsiėmimuose. Dažniausias pratimas, jei šis tipas yra grindų tempimo pratimas, leidžiantis tuo pačiu metu ištempti pilvo ir viršutinę krūtinės sritį.

Jei naudojate kietą grindų paviršių, galbūt norėsite pasikloti paminkštintą rankšluostį ar antklodę, kad būtumėte patogūs. Gulėdamas veidu žemyn, pasiekite rankas atgal ir suimkite kulkšnis, dešinę ranką prie dešinės ir kairę ranką prie kairės.

Pakelkite galvą ir dalį krūtinės nuo grindų, palaikykite kelias sekundes, tada kelius ir klubus pakelkite nuo grindų. Šioje pozicijoje galite jaustis šiek tiek išsibalansavę, tačiau tai pasikeis, kai jūs kelis kartus ją užbaigsite. Pirmus kelis kartus norėsite užimti šią poziciją maždaug 10 sekundžių.

Kai jaučiatės visiškai patogiai atlikdami šį žingsnį, laikui bėgant galite jį padidinti iki 30 sekundžių kiekvieną kartą. Jei namuose neturite balanso kamuolio, galite jį įsigyti didelėje dėžėje.

Jei norite, taip pat galite pasiteisinimu apsilankyti sporto prekių parduotuvėje. Puikus būdas palaipsniui ištiesti krūtinę ir pilvą yra gulėti ant kamuolio ir leisti rankoms ir kojoms atsipalaiduoti. Neleiskite kojoms per daug atsipalaiduoti, nes kitaip atsidursite ant grindų. Tai puikus pratimas, kurį reikia atlikti prieš pat miegą, nes jis taip pat padės atsipalaiduoti, be raumenų ištiesimo.

Nugaros tempimai

Kaip vyras, galbūt pastebėjote, kad nesate toks švelnus kaip kai kurios jūsų kolegos moterys, ir tai yra visiškai gerai. Kalbant apie tempimą, turėsite skirti šiek tiek papildomo dėmesio nugaros raumenims. Susitelkę į šiuos raumenis galėsite lengviau ir patogiau atlikti kitas atkarpas. Ištiesdami nugarą, pasieksite geriausių rezultatų, jei dirbsite kiekvieną dieną. Pradėkite nuo kažko mažo.

Pavyzdžiui, atsistokite atsikišę kojas į klubo plotį ir pabandykite sulenkti juosmenį į priekį. Nusileidę kiek įmanoma, leiskite rankoms pakabinti ir atsipalaiduoti. Šis pratimas padės jums pradėti ištiesti nugaros raumenis. Tai taip pat yra puiki alternatyva pirštų prisilietimams, jei negalite pasiekti pirštų pirštais.

Vyrams sulaukus keturiasdešimtmečio, ypač svarbu skirti papildomą laiką kasdien pasitempti. Tempimas gali turėti didelės įtakos jūsų būsimai sveikatai ir gali ilgiau jaustis geriau. Pabandykite lankyti pilateso ar jogos užsiėmimus ir informuokite instruktorius, ko norite įgyti iš savo patirties. Jei sportuojate namuose, pabandykite nusipirkti namų vaizdo įrašą arba gauti patarimo iš savo gydytojo ar asmeninio trenerio, kad įsitikintumėte, jog pratimus atliekate teisingai ir saugiai.

[vc_btn title=”Click Here To See The Top Fitness Program For Men” style=”3d” shape=”square” color=”juicy-pink” size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” link=”url:http%3A%2F%2Fsupplementpolice.com%2Ftop-fitness-program-for-men|title:Top%20Fitness%20Program%20For%20Men|target:%20_blank” button_block=”true” add_icon=”true”]

Parašykite komentarą