Žinokite, kaip sveika keto dieta gali sukelti erzinančius keto bėrimus

Maistas daro įtaką žmonių sveikatai visame pasaulyje. Anksčiau dietos svarba nebuvo daug diskutuojama tema, tačiau palaipsniui žmonės pradėjo tyrinėti maistą, kad sužinotų jo medicininę ir maistinę vertę, kurią galima pritaikyti žmonėms gydyti ligas. Mes taip pat stengėmės suprasti „maisto vaistinę galią“ iš Hipokrato istorijos. Pagal jo sampratą mityba ir gyvenimo būdas gali būti naudojami kaip įrankis daugybei ligų gydyti.

Keto išbėrimas

Dabar pasaulyje populiarėja „sveika ketogeninė ar keto mityba“. Net gydytojai pataria savo pacientams to laikytis ir atsisveikinti su visais papildomais riebalais, kurie kabo aplink kūną. Yra daugybė tyrimų, kurie patvirtina keto dietos naudą ir medicininį bei terapinį pritaikymą. Dieta taip pat nustatoma epilepsijai gydyti ir išgydyti kitas ligas, tokias kaip kognityvinis nuosmukis ir diabetas.

Kas yra Keto mityba?

Keto mityba yra mažai angliavandenių, daug riebalų ir baltymų turinti mityba, leidžianti organizmui kepenyse gaminti mažą kuro molekulę, vadinamą „ketonu“, kuri stimuliuoja riebalų nuostolius. Keto mityba yra labai rekomenduojama tiems asmenims, kurie yra svorio metimo kelionėje ar tam tikrų medicininių negalavimų kontrolei. Yra trys žmonių grupės, kurioms prieš pradedant laikytis keto dietos reikia pasitarti su gydytoju; žmonių, kenčiančių nuo aukšto kraujospūdžio, diabetikams ir maitinančioms motinoms. Taigi, pasitarkite su gydytoju ir paskirkite vaistus, laikydamiesi dietos. Užsisakykite receptinius vaistus geroje internetinių vaistų svetainėje ir gaukite vaistus prie namų durų.

Keto dietos nauda

Jei nesilaikote keto dietos, perjunkite ją, kad galėtumėte mėgautis jos pranašumais:

Skambėjimas drastiškais mitybos pokyčiais organizme taip pat gali sukelti per daug šalutinių reiškinių. Pradiniai šalutiniai poveikiai yra keto bėrimas, smegenų rūkas ir nuovargis.

Čia mes daugiau aptarsime keto bėrimą, jo simptomus ir keletą namų gynimo būdų.

Kas yra Keto Bėrimas

Ar kada nors turėjote raudoną ir niežtintį viršutinės kūno dalies bėrimą, kai laikotės keto dietos? Taip! Tai gali būti staigaus angliavandenių kiekio sumažėjimo ir perteklinio riebalų ir baltymų kiekio organizme rezultatas, paliekant ketozės būseną.

Keto bėrimo simptomai:

  1. Raudona ir niežtinti oda viršutinėje nugaros dalyje ir krūtinėje
  2. Raudonų dėmių atsiradimas ant odos

Namų gynimo priemonės, skirtos palengvinti keto išbėrimą

Toliau pateikiami keli metodai, kurių galite laikytis, kad palengvintumėte keto bėrimą. Tiesiog perskaityk!

  • Grąžinkite angliavandenius atgal į savo dietą. Jei ne iki galo, pabandykite įtraukti bent jau mažai angliavandenių turinčią dietą, jei tikrai manote, kad keto mityba yra tikrasis jūsų bėrimo kaltininkas.
  • Patikrinkite, ar nėra maisto alergenų, ir visiškai pašalinkite iš dietos, kad palengvintumėte simptomus
  • Vitamino A, C, B12 ir kt. Trūkumas gali sukelti odos uždegimą. Taigi, padarykite savo lėkštę spalvingesnę, pridėdami įvairių veislių vaisių ir daržovių.
  • Tam tikri priešuždegiminiai papildai, tokie kaip vitaminas D, žuvų taukai, probiotikai ir kt., Gali padėti pagerinti bėrimus ir kitas odos infekcijas. Pirkite nereceptinius vaistus internetu iš bet kurios patikimos geriausios internetinės vaistinės parduotuvės ir iš nurodytos vaistų paieškos parinkties pasirinkite reikiamus maisto papildus. Užsisakykite iš karto ir pasinaudokite nuostabiomis vaistų nuolaidomis kiekvienam užsakymui.
  • Laikykitės sveikos odos režimo! Jei reikia, naudokite švelnius muilus, odos drėkintuvus ir valymo priemones, kad palengvintumėte sausumą ir išvengtumėte infekcijų.
  • Negalima dėvėti aptemptų drabužių, nes tai gali pabloginti bėrimus.

Antsvoris kelia pragarą sveikatos problemų! Nors jums pasireiškia erzinantis keto bėrimas, tai nerimauja, nes keto dietos nauda yra neišmatuojama. Visada laikykitės mitybos plano, pritaikyto pagal jūsų sveikatos sąlygas ir niekada neleiskite su savimi važiuoti mitybos trūkumams ar kitoms sveikatos komplikacijoms.

Parašykite komentarą