Statykite masyvias kojas!

Drožtos, didžiulės, banguojančios kojos yra vienas įspūdingiausių reginių. Jie siunčia stiprumo žinią ir reikalauja pagarbos. Esu regbio žaidėjas ir ledo ritulio vartininkas, todėl man be galo svarbu turėti tvirtas kojas. Kai pradėjau kilnoti svorį, turėjau padorias kojas, bet nieko neįprasto.

Reguliariai keldamasis apie pusantrų metų, aš jį įsimylėjau ir pradėjau kultūrizmą. Praėjusią vasarą pradėjau siekį pridėti kojų masės ir jėgos. Supratau, kad tai bus naudinga mano kultūrizmo pastangoms ir mano sportinėms pastangoms.

Ar aš kada nors buvau teisus? Vasaros pabaigoje mano greičio, jėgos ir ištvermės pagerėjimas ant ledo buvo labai pastebimas. Nuo ledo mano kojos atrodė labai masyvios ir suplėšytos mano regbio šortuose. Nereikia nė sakyti, kad didžiulė ir išplėšta išvaizda taip pat buvo labai naudinga mano kultūrizmo siekiams.

Kodėl jūsų kojos tokios svarbios?

Daugelis žmonių savo kojomis geriausiu atveju atlieka silpną treniruotę arba visiškai jas praleidžia, norėdami labiau treniruoti rankas ar krūtinę. Tai yra brangu padaryti klaidą. Treniruočių kojos ne tik padeda supakuoti liesą masę, bet ir išlaikyti riebalus. Kai atliekate sunkią, intensyvią kojų treniruotę, auga augimo hormonas.

Taip sukuriama anabolinė aplinka, kuri prilygsta viso kūno raumenų augimui. Kadangi galite pridėti keletą svarų raumenų prie kojų, tai padės jums išlaikyti svorį. Raumenų masės palaikymui reikalingos kalorijos, taigi kuo daugiau raumenų turite, tuo daugiau kalorijų deginate, todėl riebalai nebūna.

Tarsi tai nėra dvi pakankamai geros priežastys rimtai vertinti kojų treniruotes, viena didžiausių akių opų, apie kurią galiu pagalvoti, yra nesubalansuotas kūno svoris. Žinote, apie ką kalbu, vienas su a didžiulė viršutinė kūno dalis, bet mažytės vištos kojos.

Statyti medžio kamieno kojas

Čia yra treniruotė, kurią aš supratau savo kryžiaus žygio pradžioje, siekdamas geresnių kojų. Jei laikysitės jo, sunkiai pakelsite ir išlaikysite aukštą intensyvumo lygį ir tinkamai maitinsitės, jūsų kojos augs kaip piktžolės. VISADA naudoju griežtą formą. Galite sunkiai pakelti kojomis, todėl ypač svarbu naudoti tinkamą formą, nes kuo didesni svoriai, tuo daugiau žalos jie gali padaryti, jei numesite juos ant savęs.

Aš visada pasirenku svorį, kuris yra pakankamai sunkus, kad galėčiau pasiekti nesėkmę paskutiniame kiekvieno rinkinio pakartojime. Tačiau saugokitės, kad nenorite eiti taip sunkiai, kad negalėtumėte sulaukti visų pakartojimų. Šią treniruotę atlieku kartą per savaitę. Jei tai darysite pakankamai intensyviai, praeis maždaug penkios dienos, kol skausmas kojose visiškai išnyks.

Žodynas

Kojų treniruotėje naudoju keletą būdų, kad šokiruočiau kojas. Jie labai dažnai naudojami kultūrizme, tačiau tiems iš jūsų, kurie gali būti naujiena, čia yra kiekvieno paaiškinimas.

PIRAMIDINIAI RINKINIAI – Tai yra tada, kai pridedate svorį po kiekvieno atlikto rinkinio. Pavyzdžiui, pritūpimams galėčiau pradėti nuo 165 svarų. ir padaryk mano pirmąjį rinkinį tuo. Tada pridėčiau 20 svarų. (ar kiek bepasirinktumėte) ir užpildykite antrąjį rinkinį. Toliau pridedu svorio su kiekvienu rinkiniu, kol užpildysiu visą reikiamą rinkinių skaičių.

LAŠO RINKINYS – Tam pradėsite nuo svorio, kurį galite atlikti maždaug 10–12 pakartojimų. Kai pasieksite nesėkmę su tuo svoriu, nedelsdami pereikite prie lengvesnio svorio (nepailsėkite tarp jų) ir atlikite daugiau pakartojimų, kad jums taip pat nepavyktų, tęskite mažesnius svorius, kol baigsite norimų rinkinių skaičių. Visada naudokite tinkamą formą, jei jūsų forma pradeda pasidaryti nerangi, laikas nukristi į mažesnį svorį. Šie turėtų degti kaip pašėlę!

treniruotės

„Massive Legs“ treniruotės kūrimas

1

+ Dar 7 pratimai

Svarbios pastabos

  • Kaip jau sakiau anksčiau ir negaliu to pasakyti pakankamai … VISADA NAUDOKITE GERĄ FORMĄ!
  • Atlikdami izoliacinius pratimus, tokius kaip pakinklio garbanos, kojų priauginimas ir veršelio pakėlimas, visada įsitikinkite, kad susitraukite maksimaliai. Nesvieskite svorio, judėkite lėtai. Šie izoliacijos pratimai turėtų sudeginti tikrai gerai. Dėl kojų prailginimo aš užrakinu, kad gautųsi nuostabus susitraukimas, tačiau būkite atsargūs, nes tai gali būti sunku jūsų keliuose, jei to nedarysite lėtai ir kontroliuojamai.
  • Daugelis žmonių sako, kad niekada neužsiblokuok, bet aš turiu blogus kelius ir niekada neturėjau problemų užsiblokuoti tol, kol tai darau lėtai ir valdoma.
  • Kojas dedu kuo toliau ant kojų prailginimo įklotų galų. Tai labiau paveikia „Vastus Medialis“ ir išryškins tą ašaros formą.
  • Nes pritūpimai visada eina lygiagrečiai. Jei norite didelių ratų, turite eiti gilyn, tai stimuliuoja daugelį raumenų skaidulų, gerai ištiesia keturračius, gerai pataiko į sėdmenis ir pakinklius.

Dėkojame, kad skyrėte laiko perskaityti mano straipsnį, ir sėkmės auginant sau piktų ir nemalonių kojų porą.

Parašykite komentarą