Kojų dienos treniruotė trokštantiems galiūnų

Natasha Aughey yra kažkokia interneto sensacija dėl stulbinamai galingo kūno sudėjimo ir negailestingų, didelio svorio ir daug dėmesio reikalaujančių treniruočių. Gimęs ir užaugęs Otavoje, Kanadoje, Aughey tampa pripažinta aukščiausia moterų galiūne.

Penkerius metus per savo karjerą ji didžiąją dalį savo sėkmės priskiria vien kojų jėgai. Ši treniruotė leidžia pažvelgti į tai, kaip ji sukūrė tokį galingą pagrindą.

Kaip matote vaizdo įraše, Aughey gauna šiek tiek pagalbos ištiesdama kojas prieš jai einant. Ir dėl rimtų priežasčių: ji ketina perkelti rimtą svorį. Šiame vaizdo įraše ji atlieka 24 „sumo deadlift“ pakartojimus po 320 svarų, 24 pauzės pritūpimus – 245 svarus ir 15–24 – po 250 svarų.

Jei nesate patyręs keltuvas, nepriartėkite prie šių svorių. Pradėkite nuo to, kas jums atrodo saugu ir patogu, atkreipkite dėmesį į savo formą ir lėtai didinkite svorį, kurį užmušate ant juostos.

Natašos Aughey kojų dienos treniruotė trokštantiems galiūnų

1

+ Dar 5 pratimai

Kėlimas tyčia

Labiausiai iš Aughey kojų dienos treniruotės išsiskiria tai, kaip ji sąmoningai juda. Tai, ką pastebėjo tokie galiūnai, kaip Joshas Bryantas, vadina „kėlimu su ketinimu“. Aughey žino, kad raumenų jėga ir dydis priklauso nuo įtampos, todėl nėra jokios priežasties greitai judėti per pratimus. Lėtas judėjimas padeda užmegzti proto ir raumenų ryšį ir tiksliai nukreipti raumenis, į kuriuos norite nukreipti, be reikalo neužverbuojant kitų raumenų, kad judėtų svoris.

Matote, kad su kiekvienu jos atliekamu pratimu. Nesvarbu, ar tai yra pauzės pritūpimas, ar žingsnis į priekį, ji neskiria laiko, atkreipia dėmesį į kiekvieną judesio etapą ir gauna maksimalią naudą iš kiekvienos akimirkos, kurią praleidžia sporto salėje.

Natašos savaitinis treniruočių padalijimas

  • Diena 1: Atgal
  • 2 diena: Glutes ir pakinkliai
  • 3 diena: Krūtinė ir bicepsas
  • 4 diena: Pečiai ir tricepsai
  • 5 diena: Keturgalvio žandikaulio / kojų pliometrija
  • 6 diena: Pečiai (fokusavimas gale)
  • 7 diena: Poilsis

Norėdami sužinoti daugiau iš Natasha Aughey, sekite ją „Instagram“, „YouTube“ ir „Twitter“.

Parašykite komentarą