Keto / ketozė / ketogeninė medžiaga: dieta ir mityba

Ką apie sveiką maistą po treniruotės? Tai laikas papildyti glikogeno atsargas raumenyse. Iškart po sunkių treniruočių dažnai atsiranda „galimybių langas“ tam tikrai raumenų ląstelei, kai jautrumas insulinui yra tikrai didelis ir visas kūnas yra imliausias maistinių medžiagų absorbcijai. Taigi, šiuo metu turėtumėte turėti 65–100 gramų (moterims 35–70 gramų) greitai absorbuojančių skystų angliavandenių (maltodekstrino, dekstrozės ar sacharozės).

Dėl mažai angliavandenių turinčių dietų jums bus trumpalaikis sprendimas. Uždirbti tokias mitybas yra labai žalinga jūsų sveikatai. Pernelyg labai nuobodi ir sunkiau prižiūrima, realybė apie tai, kad angliavandenių yra taip mažai, kad tampa pavojinga. Šios dietos vadinamos ketogeninėmis dietomis. Tai reiškia, kad raumenyse ir kepenyse trūksta glikogeno. Kur kas daugiau teigiamų lieknėti iš tikrųjų yra todėl, kad jūsų kūnas naudoja raumenų audinius Keto greitai svorio netekimas apžvalgos energijos šaltinis. Dehidratacija yra šalutinis ketozės poveikis, todėl jums skaudės galvą ir jausitės vangiai. Laikantis sveikos mitybos, angliavandeniai turėtų sudaryti apie 60% jūsų dienos kalorijų. Asmenys, kurie gali paskatinti angliavandenius tinkamai veikti.

Kai kurie valgymo planai veikia geriau, palyginti su kitais. Didžiausios dietos yra didžiausios. Deja, mažo kaloringumo svorio netekimas lieka nereikalingas organizmui. Bet kuriuo metu kalorijų suvartojimas per daug sumažėja, mūsų sistemos puikiai tinka badavimo technikai.

Svorio stebėtojai buvo maždaug nuo 1963 m., Ir dabar jie turi programą, skirtą jūsų svetainės diabetikams. Keli asmenys sėkmingai pasisekė naudodamiesi taškais ir mainais, o ne skaičiuodami kalorijas, taip pat naudodamiesi parama ir bendrystės jausmu. Tai gali būti mėnesinis mokestis, ir jis yra daug pigesnis, palyginti su fasuotais patiekalais.

Ką darydavau, kai pirmą kartą pakeičiau savo mitybą, keto dietą laikykitės maždaug 5 dienas iš eilės. (Turėtumėte labiau pasidomėti Keto greito svorio metimo mityba. Iš esmės tai yra mityba, kuri skatina jūsų kūną pereiti nuo angliavandenių deginimo, kaip į kuro šaltinį, prie riebalų, kaip energijos šaltinio, praradimo.) Įsitikinkite, kad nedirbate ir nesikonsultuojate su tuo patyrusiu asmeniu. dietos (arba jūsų gydytojo, kai tik jie su ja yra susipažinę) prieš juos atlikdami.

Normalus vanduo paprastai sukelia atsitiktinius vieno ar dviejų svarų prieaugius ar nuostolius, kurie gali jus nudžiuginti ar nuliūdinti. Praktiškai fiziologiškai nėra lengva numesti svarą riebalų per vieną konkrečią dieną. Viena ypatinga priežastis, kodėl mažai angliavandenių turinčios arba be angliavandenių turinčios (taip pat vadinamos ketogeninėmis) dietos yra itin patrauklios, yra dėl šios didelės pradinės svorio žalos. Nepaisant to, šie svarai nebūtinai yra riebalai. Kai angliavandeniai yra ribojami, vienetas turi atsarginę jų atsargą, esančią kepenyse ir raumenyse. Keto greito svorio metimo formulės dietos faktai yra kažkas, pavadintas glikogenu. Žmogaus sistema gali laikyti maždaug 400 gramų glikogeno. Didesniems žmonėms šis diapazonas gali padidėti.

Nors dietoje yra padidėjęs riebalų ir druskos lygis, taip gyvenantys graikai ir italai turi daug mažiau širdies ir kraujagyslių problemų, palyginti su tais, kurie pakeitė vakarietiškus valgymo įpročius. Bet be to eina ir daugiau. Šiose šalyse porcijos yra mažesnės, o žmonės gali būti aktyvesni.

Veiklos strategija: kaip konkurentui, man asmeniškai labai lengva atsinaujinti lyginamojo kazino žaidime. Visoje šalyje yra tiek daug nuostabių kūno dalių, kurios yra šviesmečiais prieš mane.

Parašykite komentarą