Keto dieta svorio netekimui: žarnyno sveikatos palaikymas

Žarnyno sveikatos palaikymas ir gerinimas laikantis keto dietos svorio netekimui:

Keto mityba (labai mažai angliavandenių, daug riebalų ir vidutinio sunkumo baltymai) labai gerai veikia daugelį žmonių, norinčių greitai sulieknėti. Kai prarandate nuolatinį angliavandenių kiekį kraujyje, kad degtumėte savo kūną, esate priversti „perjungti pavarą“ ir prisitaikyti prie degalų deginimo. Tai skamba taip paprastai – nuleisk angliavandenius, pradėk deginti riebalus ir liesėk, aleliuja! Kaip ir viskas, kas skamba taip puikiai, jis yra per geras, kad būtų tiesa. Na, tiesa, jūs tikrai deginsite riebalus kurui, tačiau keto mityba svorio metimui gali turėti tam tikrą neigiamą poveikį jūsų žarnynui, jei negydoma pagarbiai.

Aš asmeniškai kalbėjau su daugeliu žmonių, kurie mėgsta dietą, prarado svorio krūvą, jaučiasi gerai (ne alkani ir trokštantys saldumynų; stabilus cukraus ir energijos lygis kraujyje; nereikia valgyti taip dažnai ir pan.) atsparumas insulinui / ribinis 2 tipo cukrinis diabetas). BET – Aš taip pat kalbėjau su žmonėmis, kurie pastebėjo neigiamą žarnyno ir medžiagų apykaitos šalutinį poveikį, vykstantį grįžus į dietą, kurioje yra daugiau angliavandenių (taip pat daugybė tyrimų, kurie patvirtintų blogai valdomų keto dietų trūkumą svorio netekimui). Niekada neaukokite savo ilgalaikės sveikatos dėl greito svorio metimo rezultato. Manau, kad keto dietos gali būti labai veiksminga ir saugi priemonė, tačiau man kelia nerimą tai, kad daugelis žmonių imasi tokio tipo dietos, neatlikdami tyrimų ir nesulaukę palaikymo iš žmogaus, kuris tai turi. Keto yra galingas įrankis, galintis sukurti kardinalius pokyčius, todėl su juo reikia elgtis pagarbiai.

Reikėtų atsiminti:

Bet koks didelis mitybos pokytis pakeis jūsų žarnyno mikrobiomą, kuris yra gana galingas dalykas ir gali veikti jums arba prieš jus. Apsvarstykite tai su visais mitybos pokyčiais. Nesiimkite jokios dietos, nesvarstydami ir netyrę galimo poveikio jūsų mikrobams ir žarnų gleivinei. Jei kyla abejonių, pasitarkite su specialistu / gaukite konkrečių patarimų.

Tipiška vakarietiška mityba (daug cukraus, rafinuotų angliavandenių, prastos kokybės riebalų ir nepakankamai polifenolių ar fermentuojamų skaidulų) garantuoja žarnyno sveikatą ir medžiagų apykaitą, todėl beveik visi pokyčiai bus teigiami!

Tai, kad jūsų kaimynė, teta, mokytoja ar partneris turėjo puikių rezultatų laikydamiesi tam tikros dietos, dar nereiškia, kad taip padarysite. Ir atvirkščiai. Nesekti tik to, ką daro minia, ir tikrai nemėginkite priversti savo naujos mėgstamos dietos kam nors kitam gerklėje. Niekas nežino, kokia yra ideali žmogaus mityba – geriausia, ką galime padaryti, tai išbandyti keletą protingų dietų (paprašykite profesionalo, o ne savo tetos), susiraskite tinkamą ir būkite atviri pokyčiams, kai to reikia.

Įvairus žarnyno mikrobiomas yra sveikas mikrobiomas, turintis daug skirtingų mikrobų, kurie kontroliuoja vienas kitą ir gamina daugiausiai naudingų / nekenksmingų medžiagų. Įvairūs fermentuojami pluoštai ir polifenoliai palaiko mikrobų įvairovę (valgykite „augalų vaivorykštę“)!

Daugeliui jūsų itin sveikų žarnyno mikrobų maisto fermentu (augalų ląstelių sienelėmis) reikia fermentuojamų skaidulų.

Gamtoje rauginami pluoštai ir polifenoliai paprastai būna supakuoti su angliavandeniais (ty daržovėse, vaisiuose, grūduose, ankštinėse daržovėse – gerai ir raudoname vyne ir juodajame šokolade)!

Riebi mityba su minimaliu fermentuojamų skaidulų kiekiu gali išbalansuoti jūsų žarnyno mikrobiomą, todėl žarnyne gali būti apgyvendinta per daug „tulžį mylinčių mikrobų“. Šie vaikinai gamina dalykus, dėl kurių jūsų žarnyno gleivinė gali tapti „greitesnė“ – tai gali prisidėti prie uždegimo ir atsparumo insulinui (abu dideli svorio padidėjimo / medžiagų apykaitos disfunkcijos veiksniai).

Laikydamiesi griežtos keto dietos, įsitikinkite, kad neišalkote sveikų žarnyno mikrobų, įsitikinkite, kad jūsų paros angliavandenių kiekis yra daug fermentuojamų skaidulų, kad palaikytų žarnyno mikrobų fermentaciją. Nepūsk ant spurgos !!

Skirtingi žarnyno mikrobai gamina skirtingus šalutinius produktus. Kai kurios iš šių medžiagų mums labai tinka, kitos – ne. Kartais mūsų sveikatos problemos gali būti susijusios su medžiagomis, kurias gamina žarnyno klaidos.

Kaip palaikyti sveiką žarnyną laikantis Keto dietos:

 • Naudokite daug augalinių baltymų, kad nepersistengtumėte su gyvūnu (ty žirnių baltymai, kanapių baltymai, riešutai ir sėklos, riešutų sviestas).
 • Valgykite „Blend11“ kasdien (begėdiškas produkto kištukas, tačiau tai yra nuostabi galimybė padėti jums išlaikyti tikrai mažai angliavandenių, o fermentuojamų skaidulų – tikrai daug)! Jums reikia parinkčių, kad bet koks mitybos planas būtų tvarus – „Blend11“ su nesaldintu kokosų jogurtu yra puiki galimybė padėti keto sveikatai pagerinti ir užtikrinti, kad žarnyno klaidos nemirštų. (Mes taip pat mėgstame „Pure n Free“ natūralų kokosų jogurtą su keliomis avietėmis ir šiek tiek cinamono keto draugiškiems pusryčiams, užkandžiams ar desertui).
 • Valgykite fermentuotą maistą, gerkite fermentuotus gėrimus (jogurtą, vandens / pieno kefyrą, raugintus kopūstus, kimčius, kitas fermentuotas daržoves).
 • Naudokite prebiotikus ir specifinius probiotikus, kaip nurodė gydytojas.
 • Padidinkite omega 3 riebalų suvartojimą, sumažinkite omega 6. (Žuvis, graikinis riešutas, chia, linų sėmenys).
 • Naudokite geros kokybės riebalus ir aliejus, tokius kaip riebi žuvis, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogės, avokadai, makadamijos riešutai, kanapės, riešutai, sėklos.
 • Venkite dirbtinių saldiklių ir perdirbto maisto.
 • Padarykite daržoves absoliučiu prioritetu.
 • Įtraukite įvairių antioksidantų turinčių uogų (ty gervuogių, aviečių, mėlynių, goji uogų, acai uogų).
 • Bifido bakterijoms palaikyti naudokite žalius kakavos miltelius.
 • Daugelis žmonių mano, kad trumpesnis laikotarpis „važinėti dviračiu“, naudojant daugiau augalų turinčią dietą, jiems tinka.
 • Darbas su praktiku.
 • Stebėkite poveikį savo mikrobiomui atlikdami testą prieš pradedant ir vėl praėjus 1 mėnesiui. Mikrobiomų tyrimus galite užsisakyti Ause per „Microba“. Ši nuoroda leidžia jums suorganizuoti testą ir gauti rezultatus jums ir man (visada norime, kad jūsų mikrobiome būtų lipnus snapas ir mielai galėtumėte padėti suasmeninti mitybos rekomendacijas)
  https://order.microba.com/?ref=REFJM6DXMN6

Parašykite komentarą