Ką valgyti kai skauda skrandį?

Ar pažįstate ką nors, kas norėtų apsiverkti ir verkti iš skausmo dėl to, kaip siaubingai šiuo metu jaučiasi skrandyje? Nė vieno? Būtent taip. Skrandžio skausmai yra žiaurūs, ypač kai turėtumėte linksmintis ilgąjį savaitgalį. Mano atveju tai buvo Padėkos diena praėjusį rudenį, per kurią Vokietijoje suvalgiau siaubingą dešrelių ir dešrainių mišrainę. Tai išryškėjo, kai kitą dieną skrendant į Barseloną sužinojau, kad apsinuodijau maistu. Gražu. Laimei, mano draugai padėjo mane išgydyti blankiu maistu ir aš supratau, ką valgyti skaudant skrandžiui.

1. Bananai – Ką valgyti kai skauda skrandį?

Tai BRAT dietos, kurios laikytis mus skatino mamos, kai vaikystėje skaudėdavo pilvą, B dalis. Bananai suteikia jūsų organizmui taip reikalingų elektrolitų, kad virškinimo traktas vėl įgautų formą. Šiose geltonose kekėse taip pat yra kalio, kuris padeda jūsų pilvui, kai jį nusiaubia viduriavimas ir (arba) vėmimas. Ei, mes visi esame tai patyrę, vaikinai. Bet tai tikri patarimai, kaip palengvinti būsimus skausmus.

2. Ryžiai

BRAT dietos R, krakmolingi baltieji ryžiai – turėkite omenyje, ne sveiki, pilno grūdo rudieji ryžiai su daugybe mangano – yra labai lengvai virškinami, kaip ir bananai. Baltieji ryžiai taip pat padeda padengti skrandžio gleivinę ir nuraminti pilvą, nes sugeria bjaurius toksinus iš nehigieniškų dešrelių, kurių nederėtų patiekti žmonėms.

3. Obuolių padažas

Obuolių padažas atitinka BRAT dietos A dalį dėl savo pektino savybių. Pektinas veikia kaip tirštiklis, padedantis suformuoti kietas išmatas ir užkertantis kelią pasikartojančiam viduriavimui.

4. Obuoliai

Ir atvirkščiai, obuoliai gali praversti, kai užkietėja viduriai. Kadangi obuolio odelėje gausu pektino, suvalgę vieną iš šių į delną telpančių mažylių, galite paskaninti vidurių užkietėjimo procesą reikalingais stambiaisiais riebalais.

5. Skrudinkite

Toliau ką valgyti kai skauda skrandį? Vėlgi, NEPIRKITE pilno grūdo, viso grūdo ar kelių grūdų duonos, kai jūsų skrandis reikalauja paliaubų kare dėl savo sveiko proto. Vietoj to būtinai rinkitės blankius angliavandenius, pavyzdžiui, baltą skrebučių duoną, dar žinomą kaip T raidė BRAT dietoje. Skrudinta duona yra lengvai virškinama ir nesukelia didesnių nei būtina gurguliavimų pilve, taip pat nesukelia rūgšties refliukso. Būkite malonūs savo skrandžiui ir vieną (ar dvi) dienas praleiskite sveikatingumo dietą.

6. Imbierinis / imbierinis alus

Mano kambariokei daug žinių suteikė jos mama, turinti nuosavą restoraną ir nuo seno sugalvojusi vaistažolių. Nors Klaudija privertė mane nusipirkti imbierinio alaus, taip pat galite rinktis imbierinę arbatą arba kramtomuosius imbierus, kad palengvintumėte skrandžio negalavimų sukeltą pykinimą.

7. Paprastos bulvės

Taip pat neskanus krakmolas, kaip balti ryžiai ir balti skrebučiai, keptos bulvės gali suveikti kaip maistas, kurį galite suvalgyti. Bulvės, kaip ir bananai, padeda kompensuoti kalio trūkumą ir nuramina pilvą po ilgos dienos sukrėtimų (tiesiogine prasme).

8. Avižos / avižiniai dribsniai

Blizgios avižos ir avižiniai dribsniai paguodos jūsų pykinimą ir gali padėti sumažinti viduriavimą. Tačiau įsitikinkite, kad jos būtų paprastos. Jokių įmantrių priedų, kokių galite rasti „26 Grains“.

9. Sūdyti krekeriai

Sūdyti krekeriai rekomenduojami ne tik ką valgyti skaudant skrandžiui įprastai, bet ir moterims, kai pykina ryte. Žmonės, mes čia ieškome lengvai virškinamo maisto, o „Saltine“ krekeriai užima gana aukštą vietą – nebent turite aukštą cholesterolio kiekį. Tuomet rekomenduojame rinktis „Saltines“ krekerius su mažu druskos kiekiu, jei jų yra jūsų vietinėje parduotuvėje.

10. Sriubos sultinys

Kalbant apie tai, ką valgyti skaudant skrandžiui, geriau rinktis skaidrius skysčius. O skaidrus sriubos sultinys, priešingai nei sodrios ir kreminės sriubos, pavyzdžiui, moliuskų troškinys, gali jus sudrėkinti, kai organizmas jaučiasi nekaip.

11. Žolelių arbata

Kai man skauda pilvą ar apskritai jaučiuosi blogai, ramunėlės yra mano laukiama palydovė. Ramunėlės ypač padeda malšinti pilvo skausmą ir mažina uždegimą.

12. Kokosų vanduo

Kaip ir bananai, kiekvienas kokosų vandens buteliukas yra pripildytas elektrolitų, kurių jūsų organizmui labai trūksta dėl tam tikro skausmingo pojūčio. Kokosų vandenyje taip pat gausu kalio, todėl jis padės užtikrinti tinkamą jūsų hidratacijos lygį.

13. Papajos

Papajose yra fermento papaino, kuris labai padeda virškinimui. Skatindamas sveiką rūgštinę aplinką, papajų valgymas taip pat padeda nuo vidurių užkietėjimo.

14. Vanduo

Svarbiausia, įsitikinkite, kad geriate daug vandens, kad išplautumėte toksinus, bandančius sugadinti jūsų studijų užsienyje malonumą. Joks priešiškai nusiteikęs vokiškas bratwurst’as neturėtų trukdyti jūsų paradui, kai žygiuojate link brangiosios Barselonos paeljos.

Niekas niekada nenori skrandžio skausmo. Tačiau jie neišvengiami. Niekada nežinai, kada vokiška užkandinė tave paklaidins. Dabar bent jau žinote, ką valgyti skaudant skrandžiui, ir galite greičiau sustabdyti skausmą.

Parašykite komentarą