Geriausia Indijos vegetariška dieta lieknėjimui – 7 dienų GM dieta

Jei norite dalyvauti svorio metimo programoje, kuri sukurta siekiant greito lieknėjimo ir kurią remia ne kas kitas, o „General Motors Inc.“, jūs esate daug arčiau savo idealių svorio tikslų. Nors yra tiek daug planų, kurie teigia, kad yra svorio metimo mityba, kuri sumažins jūsų svorį, bet tada jie taip pat griebsis jūsų bado. Šis vegetariškos dietos planas nėra toks dalykas. GM dietos planas yra sveikas būdas būti lengvesniam, kitą kartą užlipus ant svarstyklių.

GM dietos plano privalumai

„General Motors Inc.“ išrado šią 7 dienų svorio metimo dietą, kad pagerintų savo darbuotojų sveikatą. Štai kodėl ji vadinama „General Motors“ mityba. Šia programa siekiama priaugti sveiką svorį laikantis dietos, kuri bus

  • Per 7 dienas atsikratykite 5–8 kilogramų
  • Pridėkite odai rausvą švytėjimą
  • Nuplaukite toksinus ir pasijuskite lengvi bei aktyvūs
  • Nupjaukite flabą aplink pilvą

GM dietos vegetarų planas

Šis vegetariškos dietos planas – vaisių, daržovių ir krakmolo valgymas. Pasitarkite su savo sveikatos specialistu, ar esate pakankamai sveikas, kad galėtumėte laikytis šios dietos. Ruošdamiesi GM mitybai, kelias dienas turite mesti alkoholį. Tai labai svarbu norint sėkmingai įgyvendinti dietą. Alkoholis padidina šlapimo rūgšties kiekį organizme, dėl kurio susilaiko vanduo, todėl negalėsite natūraliai detoksikuotis.

Antra, jūs turite pradėti vartoti bent 10 stiklinių vandens kiekvieną dieną. Taip yra todėl, kad dėl dietos, kurioje trūksta angliavandenių, vanduo bus jūsų kuro rūšis. Tai taip pat pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir padės atsikratyti tų nepageidaujamų kilogramų.

Diena 1:

Pirmoji diena visada būna pati sunkiausia. Šią dieną valgysite tik vaisius, todėl tikriausiai kentėsite nuo rimtų maisto troškimų. Atminkite, kad kantrybės vaisiai yra saldūs. Pagal GM mitybos planą visi vaisiai yra žvėriena, išskyrus vynuoges, bananus, ličius ir mangus. Geriausi vaisiai, kuriuos galima valgyti detoksikacijai ir lieknėjimui, yra arbūzas, kalkės, apelsinai, obuoliai, granatai, braškės ir melionai. Valgyk tiek, kiek nori, bet nevartok nieko, išskyrus vaisius.

2 diena:

Antrą dieną vaisius keičiame į daržoves. Šią dieną valgote ne tik daržoves. Užpildykite virtų arba žalių daržovių. Jei jums labiau patinka bulvės, pusryčiams turėkite tik vieną, kad gautumėte sau nedidelę angliavandenių dozę. Jūs galite pagardinti savo daržoves raudonėlio ar baziliko brūkšneliu, kad padėtumėte jiems geriau paragauti. Ši diena suteiks jūsų organizmui gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų ir skaidulų bei labai mažai kalorijų.

3 diena:

3 dieną derinama tai, ką valgėte 1 ir 2 dienas. Valgykite tuos pačius vaisius ir daržoves, kuriuos valgėte prieš dienas. Laimikis: šiandien nėra bulvių. Taip yra todėl, kad vaisiai yra angliavandenių šaltinis 3 dieną. Turite gerti daug vandens ir padėti kūnui pasiruošti deginti riebalų perteklių. 3 diena dažniausiai yra sunki daugumai žmonių, nes jų potraukis yra aukščiausias. Pagalvokite apie svorio metimą ir išlikite stiprūs!

4 diena:

Viskam yra savas laikas. Ir štai bananams metas (pamenate, jų atsisakėte prieš 3 dienas?) Na, šiandien galite vaišintis iki 6 bananų ir niekas jums nepasakys kitaip. Nors kitos dietos jums sako, kad bananai padidina svorį, ši unikali vegetariška svorio metimo mityba patvirtina vaisių kalio ir natrio kiekį. Juk jūs nevalgote druskos. 4 dieną taip pat galite išgerti iki 4 stiklinių pieno. Norėdami atgaivinti gomurį, vieną patiekalą taip pat galite pakeisti labai plona sriuba / sultiniu. Norėdami maksimaliai sumažinti svorį, įsitikinkite, kad sriuba yra pagaminta iš paprikų, svogūnų, česnakų ir pomidorų.

5 diena:

5 diena yra tiesioginė vaišių diena, nes šiandien galite valgyti skanius patiekalus. Paruoškite sveikas salotas su pomidorais, daigais ir varške (paneer). Į šias salotas taip pat galite pridėti sojos gabalėlių. Taip pat galite paruošti sriubą iš tų pačių ingredientų. Šiandien, kadangi į savo mitybą dedate baltymų, įsitikinkite, kad padidinate vandens suvartojimą.

6 diena:

Šią dieną galite valgyti varškę, daigus ir kitas daržoves. Tačiau šią dieną negalima leisti pomidorų. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėtumėte valgyti, būtų sriuba ir vanduo. Ši diena iš esmės yra tokia pati kaip 5 diena, bet be pomidorų. Jūsų kūnas bus maitinamas reikalingomis daržovių skaidulomis ir maistinėmis medžiagomis.

7 diena:

Tai yra tam tikra valgio diena. Galite suvalgyti nuo pusės iki vieno chapatti ir vieną puodelį rudųjų ryžių. Gerkite šviežių vaisių sulčių ir daržovių pagal savo pageidavimus. Gerkite daug vandens. Šiandien yra paskutinė atkaklumo diena, o jūsų svėrimo skalė šiandien matys lengvesnę jūsų versiją.

Darykite tai savaitę ir tikrai pamatysite, kaip įvyksta stebuklai.

Parašykite komentarą