Home2

AKCIJA! – GAUKITE 10 EURŲ NUOLAIDĄ!


Numesk svorio naudodamas mano sudarytą mitybos planą
Gauk energijos ir sveikatos!


SUTAUPYK 10 €

RIBOTO LAIKO PASIŪLYMAS! – TIK 49 € 39€

TIKRI ŽMONĖS, TIKRI REZULTATAI

Lauros rezultatai ! 42m. – Vilnius

Laura numetė 25 kg!
Per 6 Mėnesius

Labai dėkinga už sudarytą mitybos planą, per mažiau nei 6 mėnesius sugebėjau numesti 25 kg ! Buvau išbandžiusi daug skirtingų mitybos planų, bet tik šitas padėjo pasiekti rezultatų.

Viktorija
10 kg per 2 mėnesius!

Niekada nemačiau, kad svoris taip kristų. Turiu daugiau energijos nei per daugelį metų, o mano oda iš tikrųjų švyti! Per pastarąsias kelias savaites visai nebuvau alkana, ir tai puikiai papildo mano įtemptą gyvenimo būdą. Žinau, kad lieknėju sveikai! 

Viktorijos rezultatai  – 32m. Kaunas 

Irinos rezultatai  – 27m. Vilnius 

Jurgita
7 kg per 30 dienų!

Visą amžinybę stengiausi sulieknėti, buvo bandyta daugelis programų, ką numesdavau tas ataugdavo 🙁 … Tačiau išbadžius mitybą planą, kurį sudarė Tomas , greitai numečiau svorio ir lengvai jį išlaikau, nes mityba tapo linksma ir skani !

KODĖL TAI VEIKIA?

Tai nėra dar vienas mitybos planas, kurį pabandei ir tau nesuveikė, tai nėra dar viena nesėkminga mityba…Tai ištikro veikianti programa, kuri sudaromą pagal tavo gyvenimo būda, tikslus ir užimtumą.

Nemokamai Gauk 3 E-Knygas !

Nusipirkę mano mitybos planą iškart gausite papildomai 3 mano elektronines knygas.

ASMENINIS MITYBOS PLANAS

Jei per ateinančias 4 savaites norite visiškai pakeisti savo gyvenimą, esate tinkamoje vietoje! Nesvarbu, ar jums reikia numesti  3-8 kg, ar norite atsikratyti 30 kg ar daugiau, tai jums tiks. Mano sudarytas planas padeda visiems žmonėms, nepriklausomai nuo padėties.

Svorio kritimas yra tik vienas iš daugelio dietos privalumų. Gausite daugiau energijos, jūsų oda taps švaresnė , pagerės miegas ir tai tik pradžia!

  • Svorio metimo ir sveikatos gerinimo mitybos planą sudarytą pagal jūsų tikslus išanalizavus jūsų padėti ir dabartinę situaciją.
  • E-Knyga „Pasaulio mitybos“
  • E-Knyga „Sveiki Receptai“
  • E-Knyga „Tinginio dieta“
  • 60 dienų nemokamas konsultacijas


Nemokamai 1:
Pasaulio Mitybos Knyga “Pasaulio Mitybos” yra skirta visiems norintiems susipažinti su pagrindinėmis mitybomis padedančiomis numesti svorio.Čia rasite tarpinio badavimo planą ir strategiją. Mažai angliavandenių turiničios dietos ir daugelis kitų mitybų, kurios gali padėti numesti svorio. Užsisakant mano mitybos planą gausite šią knygą nemokamai su mano rekomendacijomis, ką skaityti į ką gilintis. Nevisi turime laiko skaityti ilgiausiai, todėl pažymėsiu esmines dėtales, būtent pagal jūsų sudaromą mitybos planą.

*Your results may vary.


Nemokamai 2:
Sveiki Receptai

Knyga “Sveiki receptai“ – čia sudėti patys sveikiausi receptai visiems žmonėms. Aš atskirai pažymėsiu, kuriuos receptus gali naudoti pagal tavo mitybos planą. Paprasti receptai žmogui neturinčiam laiko ar nemėgstančiam gamint ir ilgesnis sudėtingesni receptai mėgstantiems ilgiau laiko praleisit virtuvėje.Savo tinkamus receptus ras kiekvienas!


Nemokamai 3:
Tingi Dieta

Knyga “Tingi Dieta“ yra mėgstamiausia tarp žmonių, kurie nuolatos skuba ir neturi laiko ir noro skaičiuoti kalorijas ir gaminti patiekalus, ši dieta / mityba skirta visiems, kurie nori sulieknėti neįdedant daug pastangų.

Dabar geriausias laikas numesti svorio!
Kiek gali laukti ?

Vis dar dvejoji ? Užsisakyk mitybos planą ir gauk 60 dienų nemokamas konsultacijas e-paštu. Padėsime tau laikytis mitybos planos ir atsakysime į visus klausimus kaip įmanoma greičiau.

Mitybos specialistas

Tomas

Aurelija
7 kg per 30 dienų!

Dėkui už puikų mitybos plano, plano buvo lengva laikytis, o svarbiausia pavyko pasiekti norimų rezultatų per 30 dienų jaučiuosi kaip kitas žmogus!

Aurelija rezultatai  – 27m. Vilnius 

Turi klausimų? Aš padėsiu atsakyti!

  • Ar numestas svoris vėl grįš?

Skirtingai nei kitos dietos, tai nėra greitas sprendimas. Tai mano asmeniškai sudaromas planas pagal tavo tikslus ir gyvenimo būdą.

  • Ka daryti jei sergu diabetu?

Mitybos planą sudarau visiems, atsižvelgiu į cukrinio diabeto ligas, pagal jas koreguoju planą, kad būtų galima juo naudotis norint numesti svorio. Atkreipkite dėmesį, kad nors esu mitybos ekspertas, nesu gydytojas. Jei sergate diabetu ar bet kokia kita sveikatos būkle, prieš pradėdami bet kokius mitybos pokyčius visada pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

  • Ar turėsiu laiko laikytis dietos?

Asmeninis mitybos planas yra pateikiamas pagal jūsų tikslus, sudarau planą, kuriame norėsite greičiau numesti svorio tada rėžimas sudėtingesnis, jei neturite laiko planas bus paprastesnis, tačiau rezultatai nebus tokie greiti.

  • Ką daryti jei mitybos planas man netinka?

Jei mitybos planas jums neveikia, tada bendraujame ir pataisau planą pagal jus, patikrinu kur darėte klaidas, kas buvo sunkiausia laikant mitybos plano.


AKCIJA! Kaina tik
€39

€10 NUOLAIDĄ

Taip, aš noriu numesti svorio!

Dirbu visoje Lietuvoje

Copyright © 2021 manomityba.lt

Home | Privacy Policy | Disclaimer | Terms & Conditions | Contact | Affiliates