Geriausia svorio metimo dieta – moterų sveikatos tinklas

Iki Dr. Sarika Arora, gyd

WTurėdamas tiek daug galimybių, kaip sužinoti, kuris svorio metimo planas veikia geriausiai, net jei esi toks gydytojas kaip aš? Vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra planas, užtikrinantis jūsų kūnui tinkamą mitybą, nes jis padeda atsikratyti antsvorio.

Baigęs rezidentūrą, buvau pervargęs gydytojas, pusryčiams valgiau dribsnius, duoną prie kiekvieno valgio, taip pat daug sūrio ir cukraus. Buvau pavargusi, turėjau antsvorio ir visada valgydavau kelyje. Maždaug tuo metu pradėjau lankytis kai kuriose mitybos konferencijose ir sužinojau daugiau apie tai, kaip maistas ir įtemptas gyvenimo būdas paveikė mano kūną, ypač svorį. Netrukus po to pradėjau keisti, ką valgiau ir kaip gyvenu.

Jei aš jums tada parodyčiau savo nuotrauką, jūs tikriausiai nepatikėtumėte. Patobulinus mitybą ir gyvenimo būdą, papūtę skruostai nusileido, o riebalai aplink šlaunis ištirpo. Aš vis tiek kartais turiu valgyti kelyje, bet ką ir kaip aš valgau, skiriasi. Žinoma, dabar atrodau geriau, bet jaučiuosi ir geriau, nes turiu daugiau energijos, daugiau proto, daugiau miego ir sąrašas tęsiasi.

Yra daug svorio metimo planų, iš kurių galima rinktis – vieni geriau nei kiti. Štai kodėl aš sukūriau populiariausias mitybas, kad galėčiau pažvelgti į jų privalumus ir trūkumus. Kaip gydytojas, noriu sužinoti, kaip šie planai yra sėkmingi sulieknėti, bet taip pat ir tai, kaip jie vertina jūsų ilgalaikę sveikatą ir sveikatingumą.

Ar turite atsparumą svorio metimui?

Kai jūsų kūnas fiziologiškai blokuoja svorio netekimą dėl sisteminio disbalanso, jis gali tapti atsparus svorio metimui. Sisteminis disbalansas gali būti hormonų, skydliaukės ir antinksčių disbalansas. Virškinimo disbalansas, detoksikacijos problemos ir uždegimas taip pat gali sukelti svorio netekimą.

Sužinokite, kas blokuoja jūsų svorio netekimą, naudodamiesi mūsų svorio metimo viktorina.

Sėkmingo svorio metimo plano „sudedamosios dalys“

Pokyčiai, kurie man padarė didžiausią skirtumą, buvo mitybos valymas (gliuteno, pieno ir cukraus vartojimas) ir streso sumažinimas (daugiau miego, man patinkančios mankštos radimas, linksmybės). Kai kurie planai padeda numesti svorio sveikai, tačiau kiti yra trumpalaikės mados dietos. Štai kas eina į sveiką ir ilgalaikį svorio metimo planą:

 • Gaunasi svorio netekimo arba svorio netekimo šaknis
 • Maitina organizmą visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis
 • Įtraukiamos sveikų patiekalų idėjos su receptais, kurie skanūs be ingredientų, tokių kaip glitimas, pieno produktai ir cukrus
 • Siūlo naujų idėjų mankštai
 • Pabrėžia emocinio sveikatingumo svarbą
 • Parodo, kaip atkurti gyvenimo pusiausvyrą (streso malšinimas, miegas ir linksmybės)
 • Natūraliai palaiko sveiką medžiagų apykaitą naudodamas žaliosios arbatos ekstraktą, chromą, alfa lipoinę rūgštį ir B grupės vitaminus

moteris turėtų palyginti mitybas, kad suprastų jų privalumus ir trūkumus

Palyginkite populiarias mitybas

Dietos planas Argumentai „už“ Minusai
Moterų sveikatos tinklo svorio metimo sveikatos programos

Pirmiausia pamenu mūsų svorio metimo sveikatos programas, nes jos yra sveikos, pritaikytos jūsų kūnui ir labai veiksmingos metant svorį. Mes sukūrėme valgymo planą pagal Viduržemio jūros regiono stiliaus dietą, naudokime žolelių paramą, kad atskleistume svorio netekimą, ir įtraukėme daug papildomos paramos, kad užtikrintume jūsų sėkmę.

Spręs medžiagų apykaitos disbalansą

Apima kokybišką multivitaminą, užkandį pakeičiantį baltymų kokteilį ir pagrindinę žolelių medžiagų apykaitos palaikymą

Skanūs, tinkami šeimai receptai

Sveikatingumo treneriai, teikiantys asmeninį palaikymą ir nurodymus

Tikrojo gyvenimo patarimai mankštai ir restauracijai

Jei esate įpratę valgyti ne namuose, šis metodas leis jums praleisti daugiau laiko savo virtuvėje (tai gali būti geras dalykas!)
MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ

 • Paleo mityba
 • Viduržemio jūros mityba
 • Perricone
 • DASH mityba
 • Schwarzbein I ir II
Sveiko maisto deriniai

Energija

Gali nepasiekti šaknų medžiagų apykaitos pusiausvyros sutrikimo, dėl kurio kyla svorio netekimo sunkumų
AUKŠTAS BALTYMAS / MAŽAI RIEBALAI / MAŽAI ANGLIAI

Riebalų praradimas

Sukuria raumenis

Jautiesi sotus

Neišsprendžia medžiagų apykaitos disbalanso ir gali sukelti medžiagų apykaitos problemų, jei jų bus laikomasi per ilgai

Prastas pasirinkimas turintiems inkstų problemų

KALORIJŲ KONTROLĖ / PORCIJOS KONTROLĖ

 • Prisižiūrintys svorį
 • Jenny Craig
 • „NutriSystem“
Emocinė parama (įtraukta į kai kuriuos planus)

Lengva sekti

Skatina keisti gyvenimo būdą

Gali nepasiekti svorio metimo problemų šaknies

Ilgą laiką sunku tęsti taškų skaičiavimą, kalorijų skaičiavimą ir supakuotus patiekalus ir gali būti brangu

Dažnai labai daug angliavandenių ir žinomų maisto alergenų

Gali būti socialiai izoliuojantis

MAŽA / BE MĖSOS IR MAŽOS KALORIJOS

 • Žalio maisto mityba
 • Vegetariškos ir veganiškos dietos
 • „Fleksitarinė mityba“
Daug vaisių ir daržovių

Širdies ir kraujagyslių sistemos nauda

Gali būti labai varginantis ruošiant patiekalus (ypač žalio maisto mitybai)

Gali palikti mažai energijos

Gali pabloginti virškinimo problemas

Patarimai, kaip išlaikyti motyvaciją – nesvarbu, kurios dietos ar valgymo plano laikotės

Nors ir pakeičiau mitybos būdą, vis tiek kaskart nuslystu nuo kurso, ypač ypatingomis progomis. Atminkite, kad mes siekiame pažangos, o ne tobulumo. Štai keli patarimai, kaip išlaikyti motyvaciją:

 • Aiškiai apibrėžkite savo tikslą ir nustatykite savo „kodėl“. „Kodėl“ nulems „kaip“ metant svorį. Jums reikia svarios priežasties, kodėl svorio metimas PRIVALO, o ne PRIVALO. Gyvenimas pasikeičia, kai pasikeičia perspektyva ir supratimas. Transformacija įvyksta, kai yra varomoji jėga, leidžianti jus išlaikyti įsipareigojimus. Supratę, kodėl turite mesti svorį, galite išsikelti konkrečius tikslus (t. Y. Įtraukti daugiau daržovių, skaičių skalėje, suknelės dydį ir kt.), Kurie yra prasmingi jūsų kelyje.
 • Ieškokite mentoriaus ir palaikykite ryšį. Sėkmingiausi žmonės visose pastangose ​​dirba su treneriu, kuris įgyvendina kasdienes praktikas, siekdamas geresnių ir greitesnių rezultatų. Visiems naudinga turėti ką nors, kas už juos atsakytų, ir tai padeda būti šalia bendraminčių. Svarbus sėkmės ingredientas yra palaikymas ir padrąsinimas iš kitų, kai aktyviai lieknėjate. Jei pasirinksite vieną iš mūsų svorio metimo programų, reguliariai skambinsite su mūsų sveikatingumo treneriais.
 • Apdovanokite save, kai pasieksite etapus. „Tarpiniai įvykiai“ nebūtinai turi būti tikri numesti svarai, tačiau tai gali būti nustatytas dienų skaičius, kai dalyvavote savo naujame valgymo plane, ar pirmosios atostogos nenusileidžiant cukrui, arba jūsų drabužiai, priderinti kitaip ir t. Apdovanojimai gali apimti masažą, išėjimą nusipirkti naujos suknelės, veido įsigijimą, pasninką ar popietę, praleistą poilsiui ant sofos – tiesiog padarykite tai tuo, kas nereikalauja cukraus.
 • Būkite savo virėju. Galite pasigaminti savo sveiko „greito maisto“ versiją ir apsigauti lengvais užkandžiais. Pastebėjau, kad pasiruošimas yra mano sėkmės raktas. Savaitgaliais gaminkite patiekalus ir užkandžius, juos užšaldykite arba šaldykite. Iškirpkite krūvą daržovių ir laikykite jas po ranka su humusu savo šaldytuve. Kreipdamasis į pacientus, biure visada turiu baltymų kokteilį ir maišelį riešutų – tokiu būdu būdamas alkanas siekiu kažko sveiko.
 • Jei vieną dieną spragsi, mėgaukis! Vietoj to, kad jaustumėtės kaltas ar blogas, kitą dieną grįžkite prie savo valgymo plano.

Susigrąžink savo galią

Tikram, ilgalaikiam svorio metimui taikomas viso kūno požiūris, o madingos dietos į tai neatsižvelgia. Galite numesti svorio visam laikui:

1. Darnaus gyvenimo būdo keitimas po žingsnį, kad jie laikytųsi.

2. Pagarba savo kūno poreikiams ir kasdien jo aprūpinimas maistinėmis medžiagomis, kurias jis turi turėti, kad klestėtų ir išliktų subalansuotas.

3. Įgalinti ir leisti sau pasirinkti sprendimus, kurie maitina jūsų sveikatą ir laimę visais lygmenimis.

Daugeliu atžvilgių svorio metimas yra atleidimo forma. Skiriatės su praeities įpročiais ir elgesiu, dėl kurių jūs įstrigote užburtame svorio metimo rate tik tam, kad jį priaugtumėte. Kai atliksite veiksmus, kuriuos čia išdėstėme, parašysite naują skyrių savo gyvenime, kuriame galėsite pakeisti ir sėkmingai pasiekti savo svorio metimo tikslus.

Paskelbta: 2013 m. Spalio 20 d. – paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Balandžio 6 d

ATGAL Į VIRŠŲ

Parašykite komentarą