Geriausi užkandžiai Keto dietai

Keto mityba tampa vis populiaresnė ir tai yra dėl įspūdingų rezultatų, kuriuos ji siūlo tiems, kurie tai daro. Keto dietos tikslas – atsikratyti angliavandenių ir cukraus dietoje ir susitelkti ties sveikų riebalų. Tai darydamas, jūsų kūnas pradės greičiau deginti riebalus, kad būtų energija, o tai lemia greitesnį svorio kritimą. Yra daugybė keto receptų, kurių reikia laikytis valgant pusryčius, pietus ir vakarienę, bet ką daryti su užkandžiais? Jei esate tas, kuris mėgaujasi užkandžiais visą dieną, tai yra geriausi keto dietos užkandžiai, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo maisto prekių sąrašą.

Trūkčiojantis

Jautienos trūkčiojimas yra puikus užkandis keto mitybai, nes jis suteikia sveikų riebalų ir daug baltymų. Jei norite ką nors lengvai užkąsti, trūkčiojimas yra puikus pasirinkimas, nes jo nereikia laikyti šaldytuve ir jis yra įvairių skonių. Ieškodami tinkamo varianto, būtinai perskaitykite maistingumo etiketes, nes kai kurie trūkčiojantys turi daugiau angliavandenių nei kiti. Pasirinkę rankų darbo trūkčiojančius Susmulkinkite užkandžius suteiks jums reikiamą riebalų ir natrio kiekį, reikalingą keto mitybai.

Sūris

Daugelis žmonių mėgsta keto dietą, nes ji leidžia jums valgyti maistą, kuris kitaip neviršija kitų dietų. Jei norite greitai užkąsti, keto mitybai puikiai tinka sūris. Sūris yra geras baltymų šaltinis ir apima tinkamas riebalų rūšis, reikalingas šiai mitybai suveikti. Šiuos sūrius taip pat galite valgyti įvairiais būdais, pavyzdžiui, valgydami juos griežinėliais ar kubeliais arba net kepdami, kad sūrio drožlės būtų panardintos į guacamole ar salsą. Pradėdami keto dietą, laisvai kaupkite mėgstamą sūrį ir kreipkitės į šį užkandį, kai tik esate alkanas.

Avokadai

Avokadai yra supakuoti su sveikais riebalais, todėl jei ieškote kažko greito ir skanaus, avokadas yra puikus pasirinkimas. Galite tai supjaustyti ir įpilti šiek tiek aliejaus bei druskos, kad gautumėte daugiau sveikų riebalų ir reikiamą natrio kiekį, kuris padėtų jus išlaikyti ketozė. Arba galite jį sutrinti ir valgyti su sūrio drožlėmis, salierais ar kita mėgstama daržove.

Kiaulienos nugarinė

Vienas didžiausių nusiskundimų dėl keto dietos – trūksta tų traškių-sūrių užkandžių, pavyzdžiui, bulvių traškučių. Tačiau nebijokite, nes laikydamiesi keto dietos galite valgyti daug kiaulienos žievės. Tiesą sakant, kiaulienos žievelės yra puiki galimybė pakeisti tortilijos traškučius ar bulvių traškučius. Panardinkite juos į salsą ar gvakamolę arba naudokite juos gamindami patiekalus ar užkandžius, pavyzdžiui, nachos. Be to, kiaulienos žievė netgi gali būti susmulkinta ir vietoj duonos trupinių naudojama tokiems patiekalams kaip mėsainiai. Visada būtinai perskaitykite kiaulienos žievės etiketes, nes kai kuriose skonio parinktyse gali būti daugiau angliavandenių nei paprastuose. Čia galite patikrinti keletą veganiškų riebalų degintojų ir įkvėpti savo kito sveiko patiekalo.

Riešutai ir riešutų sviestai

Riešutai ir riešutų sviestas yra geras baltymų šaltinis ir puikus užkandis. Migdolai yra puikūs, o migdolų sviestą galima naudoti su salierais, kad būtų sukurtas skanus užkandis, naudingas keto mitybai. Kaip ir visa kita, jūs taip pat norite perskaityti etiketes, kad nepriimtumėte per daug angliavandenių.

Juodasis šokoladas

Keto mitybai vis tiek galite pasilepinti tam tikrų rūšių juoduoju šokoladu. Jūs tikrai turėsite daugiau ištirti etiketes, kad rastumėte juodąjį šokoladą, kuris tinka keto mitybai. Daugeliu atvejų tai bus šokoladas, pagamintas iš kakavos, o šios rūšies šokoladas yra šiek tiek kartesnis nei tradicinis šokoladas. Taip pat galite rasti nesaldinto šokolado ar šokolado be cukraus sirupų, naudojamų kavose ar mėlynėse.

Cukrus be želė-O

Dar kartą, jei trokštate kažko panašaus į desertą, įsigykite „Jell-O“ be cukraus. Šis skanus skanėstas puikiai tinka, kai jums reikia kažko saldaus, ir jūs galite jį pagerinti, pridėdami plaktos grietinėlės. Kadangi „Jell-O“ be cukraus yra įvairių skonių, galite lengvai rasti tuos, kurie jums patinka.

Keto mityba gali būti puikus būdas deginti riebalus ir tapti sveikesniais, tačiau jums svarbu žinoti, kokius užkandžius pasirinkti tinkamiausi. Šis sąrašas padės jums nustatyti, kuriais užkandžiais visada galite pasikliauti, kai esate alkanas.

Parašykite komentarą