Ciberžolės kiaušinių receptas – daktaras Axas

Kai norite sočių pusryčių, keli maisto produktai yra geresnis pasirinkimas nei kiaušiniai. Juos lengva padaryti ir jie turi daug naudos, nes sumažina širdies ligas ir pagerina akių sveikatą.

Bet kad ir kaip juos mylėtumėte, kiaušiniai, paruošti tokiu pačiu būdu kiekvieną dieną, tampa gana nuobodūs. Laimei, šie ciberžolės kiaušiniai yra paruošti įtraukti į jūsų pusryčių meniu.

Jei niekada neįtraukėte gausios naudos ciberžolės į savo rytinius patiekalus, pasiruoškite gyvenimo pokyčiams. Ši galinga žolė yra tai, ko jums reikia norint pradėti savo dieną. Ciberžolė yra veiksmingesnė už daugelį receptinių vaistažolių, reguliuoja cholesterolį ir netgi valdo diabetą. Jei tai nėra paskata graužti šiuos ciberžolės kiaušinius, nežinau, kas yra.

Pradėkime gaminti maistą!

Ciberžolė-kiaušiniai-procesas-2

Pradėkite svogūnus, žaliuosius svogūnus ir česnakus troškinti ghee vidutiniškai žemoje ugnyje maždaug 10 minučių. Ghee prideda riebaluose tirpių vitaminų ir itin sviestinio skonio – tai vienas iš mano mėgstamiausių aliejų, su kuriais galiu gaminti maistą.

Ciberžolė-kiaušiniai-procesas-3

Kai daržovės suminkštės, įpilkite sūrio, kiaušinių ir žolelių. Virkite visą mišinį 10 minučių, nuolat maišydami.

Ciberžolė-kiaušiniai-procesas-4

Nepamirškite pridėti tos ciberžolės! Kai kiaušiniai sustings, nukelkite nuo ugnies ir patiekite.

Šie ciberžolės kiaušiniai yra lengvas receptas, padedantis dvigubai ar net trigubai miniai. Patiekite su skrebučiais be glitimo ir mėgaukitės!

Parašykite komentarą