Pasidaryk pats baltymų baras: sveiki barai per 5 paprastus žingsnius

Tai pasikartojanti scena sveiko maisto parduotuvėse visame pasaulyje: žmonės, stovintys baltymų baro koridoriuje, skaito ingredientų sąrašą ir baltymų baro skaidymą makroelementais po baltymų baro. Galų gale kažkas gali įsitaisyti ant vieno, tačiau nemaža suma tiesiog atsidūsta ir grąžina juostą į vietą lentynoje.

Išsirinkti naudingą ir maistingą baltymų batonėlį nėra lengva užduotis. Per daug barų – iš tikrųjų daugumoje – yra per didelis cukraus, hidrinto aliejaus, konservantų kiekis ir visas užpildų ir kitų maistinių medžiagų neturinčių ingredientų sąrašas. Nepaisant supakuotų a, href = „https://www.bodybuilding.com/store/best-protein-bars.html“> baltymų batonėlių, mes juos ir toliau perkame, nes juose yra baltymų, jie yra patogūs, jie yra juos lengva nešiotis ir jie turėtų būti sveiki? Nors blogiausi barai yra tik pašlovinti saldainių batonėliai.

Šis straipsnis sukurtas tam, kad beprotybė sustotų. Kai tik pradėsite gaminti savo baltymų batonėlius, pažadu, kad daugiau niekada nenorėsite maitinti baltymų baro koridoriuje. Pasigaminę patys gausite barų, kurie ilgainiui bus daug skanesni, sveikesni, kur kas lengvesni ir kur kas pigesni. Be to, kadangi jūs juos sukūrėte patys, turėsite papildomą pranašumą, jei jausitės taip didžiuodamiesi.

Žingsniai į baltymų-barų meistriškumą

Pasigaminti baltymų luitą namuose negalėjo būti paprasčiau. Atlikdami šiuos paprastus veiksmus, kiekvienas gali tai išmokti!

1 žingsnis

Pasirinkite baltymų miltelius ir į juos įpilkite miltų rūšies. Būtinai pasirinkite miltus, kuriuos galima valgyti žalius: kokosų miltai, migdolų miltai arba grūdų pagrindo miltai, tokie kaip avižų miltai ar kvinojos miltai, yra geras pasirinkimas.

2 žingsnis

Miltelius ir miltus suriškite su pienu. Dėžutėje galite naudoti karvės pieną, kokosų pieną arba skanų riešutų pieną, pavyzdžiui, migdolų pieną. Jei norite, galite pridėti ir riešutų sviesto. Norite, kad tešla susijungtų kaip tešla, norite įpilti pakankamai skysčio (ir, jei norite, riešutų sviesto). Tikslas yra gauti tešlą, kurią rankomis galite suformuoti į barus.

3 žingsnis

Formuokite aukščiau minėtą tešlą į batonėlius.

Jei, sumaišius ingredientus, tešla yra per drėgna arba lipni pelėsiui, įpilkite po truputį kokoso miltų ar kazeino miltelių, kol gausite norimą konsistenciją. Norite sugebėti suformuoti strypus, todėl būtina tešlą gauti pakankamai sausą.

Jei, sumaišius ingredientus, tešla yra per sausa, įpilkite šiek tiek pieno, kol gausite norimą konsistenciją. Nepadarykite jo per daug skysto, nes priešingu atveju turėsite grįžti į miltų pridėjimą.

4 žingsnis

Bain-marie ar stikliniame dubenyje ant puodo su verdančiu vandeniu ištirpinkite šiek tiek šokolado. Kai jis ištirps, panardinkite šokolado plyteles arba supilkite jas ant plytelių.

Aš mėgstu apklijuoti savo batonėlius 90–100% šokoladu, tačiau galite tamsiai (arba šviesiai) eiti kiek norite. Akivaizdu, kad kuo tamsesnis šokoladas, tuo mažiau jame yra cukraus ir daugiau antioksidacinių gėrybių. Mano patirtis rodo, kad tikrai kartusis šokoladas labai tinka prie saldžių įdarų. Bet kaip sakau, tai priklauso nuo jūsų.

5 žingsnis

Padėkite barus į šaldiklį mažiausiai 30 minučių ir BOOM! Jie yra pasirengę susikrauti daiktus ir pasiimti su savimi, arba jūs galite juos valgyti vietoje!

Mano mėgstamiausi, baras Nėra

Žemiau yra keletas mano mėgstamiausių baltymų batonėlių receptų. Atminkite, kad kai jūs tai sužinosite, eksperimentuokite su ingredientais. Išlaisvinkite savo kūrybišką, maistą mėgstantį vidinį vaiką!

Prieš formuodami į tešlą, pabandykite pridėti riešutų, kvapiųjų medžiagų, prieskonių, sėklų ar džiovintų vaisių. Taip pat galite surišti batonėlius su grietinėle, o ne pienu, o mišinyje naudoti daugiau neįprastų riešutų ir sėklų sviestų. Taip pat gerai juos pakoreguoti, kad jie geriau atitiktų jūsų makrokomandas. Įkanda į palaimą!

1. Skrudintos kokoso ir vanilės išrūgų baltymų juostos

Pasidaryk pats baltymų baras: sveiki barai per 5 paprastus žingsnius

Žiūrėkite receptą čia

2. Apelsinų ir Goji uogų išrūgų baltymų batonėliai

Pasidaryk pats baltymų baras: sveiki barai per 5 paprastus žingsnius

Žiūrėkite receptą čia

3. Neįtikėtinos raudonojo aksomo moliūgų sėklų baltymų juostos

Pasidaryk pats baltymų baras: sveiki barai per 5 paprastus žingsnius

Žiūrėkite receptą čia

Parašykite komentarą