Ar gyvatės gali išgyventi laikydamosi vegetariškos dietos?

Gyvatės negali išgyventi laikydamosi vegetariškos dietos. Jie taip pat žinomi kaip „privalomi mėsėdžiai“, be to, jie nori, kad gyvūninė medžiaga būtų ištverta. Jei ruošiatės auginti veganišką gyvatę, nesiimkite jokių veiksmų, nes ją galite užmušti. Nieko nėra.

Daugybė gyvačių rūšių yra gana viena. Vis dėlto yra vienas sandorio nutraukėjas: visos gyvatės vartoja taikinį.

Paprasčiau tariant, daugeliui gyvačių reikia šerti roplius, triušius, paukščius ir žiurkes. Tačiau yra keletas lengvai prižiūrimų gyvačių, kurioms nereikia vartoti tam tikro gyvūno.

Jei keli yra vegetarų savininkai, kurie palaiko veganizmą, dažnai stebisi. Tai gali būti puiki informacija tiems, kurie nenori pirkti kas savaitę mirštančių ir mėsos vengiančių pelių. Jų koncepcijos mėsos rinkoje skiriasi ir dietos programoje yra mėsos.

Mes ketiname pažvelgti į tai, ką gyvatės mėgsta vartoti gamtoje, ir kodėl yra privalomi plėšrūnai. Žvilgtelime į gyvačių rūšis, kurios augs laikantis žuvų, kenkėjų dietos.

Ar yra toks dalykas kaip vegetariška gyvatė?

Pagal apibrėžimą nė viena gyvatė nėra žolėdis. Skirtingai nuo įvairių kitų roplių, pavyzdžiui, vėžlių ir iguanų, visos gyvatės nurodomos kaip „privalomi mėsėdžiai“.

Tai reiškia, kad gyvatės turi ištverti gyvūninę medžiagą. Visi jie turi tą patį bruožą, nors yra šimtai ir šimtai skirtingų gyvačių rūšių.

Kai kurie vartoja kiaušinius, įskaitant paukščių kiaušinius, žuvų kiaušinius, roplių kiaušinius ir vabzdžių kiaušinius. Daug valgys kiaušinių, be įvairaus maisto, kelios gyvatės minta kiaušiniais.

Nedaug gyvačių vartoja vabzdžius, roplius, paukščius, svirplius, buožgalvius ir žuvis. Jei esate „boa constrictor“ ar „ball python“ savininkas, turėsite įbristi į jo terariumą. Visa tai kartu su žaliais medžių pitonais, kukurūzų gyvatėmis, kartu su kitomis didelėmis gyvatėmis, valgo laukinė gamta, nes po žiurkėnu ar žiurkėmis jos tiesiog nieko neišžydės.

Ar gyvatės negali būti vegetariškos?

Gyvatės negali veiksmingai vartoti augalų dėl paprasto fakto, kurio jie neturi. Tiesą sakant, tuo atveju, jei jūs priverstumėte morkas, ji negalėtų jos suvirškinti.

Gyvatė neturi ne tik dantų, skirtų kramtyti daržoves, bet ir panaši į įvairius kitus mėsėdžius, jos virškinimo sistema yra nepajėgi, be to, per mažai trūksta augalų.

Jos niekada nebus atpažinta kaip maistas, jei nustatysite daržovių teisę. Kita vertus, jei pastatysite pelę (ar kiaušinį) už poros metrų nuo jos, tikrai rasite jos plėšrūnų reakcijas.

Augalai truputį suskaidomi žarnyno viduje, todėl žolėdžiams, tokiems kaip mes, yra ilgos virškinamojo trakto programos. Tai leidžia mūsų organizmui palaipsniui juos pernešti ir lėtai išgauti maistines medžiagas iš augalinės medžiagos.

Ji gali žūti iš bado, jei verčiate gyvatę valgyti maisto produktus, išskyrus tuos, kuriuos ji skirta valgyti.

Sužinokite apie gyvačių kūną

Kūno dizainas išsivystė ne todėl, kad būtų mėsos valgomas protėvis.

Gyvatės buvo pasalų žudikai, naudoję nuodus arba sandarumą aukai neveiksniai.
Per šį atsakymo braižą gyvatės yra ektotermiškos. Jie nepaprastai moka kurti patikimą vartojamų produktų naudojimą ir papildomai neišmesti turimos energijos.

Jie palankiai vertina didžiulį valgį, tada ar jis virškina, ar miega. Kelios gyvatės gali valgyti beveik metus per vieną valgymą, jei jas spaudžia. Didelio baltymų kiekio dietos, tokios kaip būtybės, tam tikrai tinka.

Ką valgo gyvatė gyvatė?

Dauguma gyvačių patenka ant graužikų, mergaičių, gekonų, putpelių kiaušinių, be didesnių gyvačių. Prieš pirkdamas, savininkas turėtų nuspręsti, kurią gyvatę turėti. Gyvatės valgiai yra labai svarbi jų išlikimo dalis.

Nedaugelis pasikliauja sušalusiais graužikais arba gyvena graužikais. Tačiau jūsų vietovėje gali būti, kad visuomet negalėsite jų pasiekti. Boa sutraukėjas ar net rutulinis pitonas, kukurūzų gyvatės, medžių pitonai išties palankūs kompiuterinėms pelėms ar žiurkėnui.

Gyvatės graužikų pakaitinis maistas būtų gyvi viščiukai, kiaušiniai (putpelės), gekonai ir mažesni. Senos ar didelės gyvatės galėtų vartoti kiekvieną savaitę ir net du kartus per mėnesį. Jaunesnės ar mažesnės gyvatės valgo ypač dažnai (paprastai vieną ar du kartus per savaitę), nepaisant to, jos sunaudoja gana nedidelį kiekį maisto. Ateinant perėjimo sezoną moterys yra linkusios vartoti žymiai daugiau maisto nei įprasta.

Keliaraiščiai gyvatės gyvena netoli vandens telkinių, taip pat paprastai medžioja maistą dykumose ir ežeruose. Šios rūšys, laikydamosi dietos iš laukinės gamtos, akivaizdžiai grobia žuvis, be žuvų kiaušinių.

Tai yra nuostabi technika, kaip maitinti keliaraištes gyvates ir įprastą vaikišką pelę. Jei to nepadarėte, turėtumėte papildyti jų mitybos planus vitaminais ir kalcio milteliais, kuriais galėsite pasinaudoti, kad susluoksniuotų jų maistą.

Pora papildomų žuvį valgančių gyvačių yra juostinės gyvatės, amerikietiškos vandens gyvatės ir Europos žolių gyvatės. Žaltys, vartojančios žuvį, yra vienas iš paprasčiausių valgytojų, nes jis yra tinkamas auka, nes beveik kiekvienoje naminių gyvūnėlių parduotuvėje yra tinkama auka, žuvis ir gupiai.

Ekologiškos gyvatės sukuria fantastiškus gyvūnus, taip pat gali išsilaikyti laikydamosi vabzdžių dietos. Vabzdžius valgančios gyvatės, tokios kaip žaliosios gyvatės, dažniausiai užima daugybę klaidų, tokių kaip svirpliai, kandys, amūrai, vikšrai, musių vorai ir lervos.

Afrikos kiaušinius valganti gyvatė, taip pat indiškos kiaušinius valgančios gyvatės, kiaušinius valgo vienos. Jei manote, kad kiaušiniai yra draugiški vegetarams, tai yra vienintelės vegetariškos gyvatės pasaulyje.

„Petco“ tapo geriausia vieta regioniniam naminių gyvūnėlių ėdalo paėmimui. Keli skirtingi variantai gali būti „Perfect Prey“, tačiau tai tik internetinė parduotuvė. Jūs galite iš anksto gauti, kad patiekalai.

Galiausiai, vegetariškos mitybos plano valgymas yra dietos pasirinkimas. Tačiau nevykdykite gyvačių. Gyvatės yra sukurtos laukinėje gamtoje, net ir išlaikyti jas kaip naminius gyvūnus nėra etiška. Jei nenorite toleruoti minties šerti gyvą gyvūną ar mėsą į aptvarą, galite visiškai išvengti šuniuko įsigijimo.

Parašykite komentarą