Apie mus

Mūsų misija

manomityba.lt tiki, kad žmogaus kūnas buvo sukurtas dideliam darbingumui. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje dažnai atitrūkstame nuo tradicijų ir mitybos principų, kurie buvo gerbiami ir puoselėjami per visą istoriją.

Mūsų misija – atkurti sveikatą, jėgą ir gyvybingumą pateikiant išsamiai ištirtus straipsnius apie sveikatą, kurie padės Jums.

Mitybos planavimas?

Daugumai žmonių dietos asocijuojasi su trumpalaikiu svorio metimu ir ribotu maisto vartojimu. Tačiau dietos planas yra pritaikytas atsižvelgiant į asmens sveikatos būklę, svorį ir gyvenimo būdą, taip pat į jo svorio metimo ir sveikatos tikslus.

Mitybos planas – tai individualus šablonas, pagal kurį valgymo įpročiai, fiziniai pratimai ir gyvenimo būdo valdymas nukreipiami į optimalią sveikatą ir gerovę.

DIETOS PLANAVIMAS SVORIO METIMUI

Komercinėse dietose dažnai būna nesubalansuotų mitybos komponentų, kurie skatina greitą, bet tik trumpalaikį svorio kritimą.

Šie mitybos disbalansai taip pat gali sukelti kitų neigiamų padarinių sveikatai, priklausomai nuo to, kokių maistinių medžiagų trūksta jūsų mityboje.

Tai gali sukelti jojo dietos ciklą, kai bandoma išlaikyti svorį, ir dėl to galite susigrąžinti visą numestą svorį, o gal net ir daugiau.

Svarbu, kad mityba būtų subalansuota ir joje būtų tinkamas įvairių makro- ir mikroelementų kiekis. Subalansuotas mitybos planas padeda tvariai ir ilgam numesti svorio ir užtikrinti optimalią sveikatą.

MITYBOS PLANAVIMO PRINCIPAI

Štai šeši principai, kuriuos, mūsų nuomone, svarbu įtraukti į mitybos planą

  • Tinkamo energijos, maistinių medžiagų, judėjimo ir poilsio kiekio palaikymas, siekiant užtikrinti optimalią sveikatą
  • skirtingų maisto produktų grupių subalansavimas ir tinkamas maisto produktų vartojimas
  • Tinkamo kalorijų skaičiaus suvartojimas sveikam svoriui palaikyti, atsižvelgiant į jūsų medžiagų apykaitą ir fizinio aktyvumo lygį.
  • daugiausia dėmesio skirti mitybai, kurioje yra daug maistinių medžiagų, bet nėra daug kalorijų.
  • mokymasis saikingai vartoti maisto produktus, kuriuose yra daugiau riebalų ar cukraus.
  • ištirti įvairią mitybą, kurioje yra visų sveikatai būtinų maistinių medžiagų.

 

Sportas ir mityba

 

Sudarysime individualų svorio metimo mitybos planą, kuris padės jums pasiekti savo tikslus.

Turime išsiaiškinti jūsų sveikatos būklę, ligos istoriją, maisto pasirinkimą ir ankstesnius svorio metimo bandymus, kad galėtume sudaryti jums tinkamą mitybos planą.

Tai, kaip vyksta maisto medžiagų apykaita ir maisto skaidymas į pagrindines maistines medžiagas, priklauso tik nuo jūsų. Maisto medžiagų apykaitai įtakos turi daug įvairių veiksnių, įskaitant lytį, amžių, sveikatą ir stresą.

Jūsų žarnyno sveikata taip pat labai svarbi, o kai kurie funkciniai tyrimai gali mums padėti sužinoti, kaip jūsų organizme vyksta maisto medžiagų apykaita ir ar turite problemų dėl tam tikrų svarbiausių vitaminų ir mineralų trūkumo.

Fiziniai pratimai ir gyvenimo būdas taip pat gali skirtingai paveikti jūsų medžiagų apykaitą. Fizinių pratimų rūšis, intensyvumas ir trukmė, taip pat jūsų kasdienė rutina yra svarbūs veiksniai, turintys įtakos svorio mažėjimui, ir jie bus įtraukti į jūsų individualų mitybos planą.

Mums svarbu atsižvelgti į šiuos veiksnius ir sudaryti jūsų organizmui pritaikytą planą, kuris padėtų jums kontroliuoti svorį ir pasiekti sveikatos tikslus.

 

Patirtis mityboje

 

Turime daugiau nei 15 metų patirties padedant klientams sėkmingai numesti svorio.

Mūsų patyrę mitybos specialistai kartu su jumis sudarys individualų mitybos planą, kuris padės jums pasiekti užsibrėžtus tikslus – numesti svorio, užtikrinti optimalią sveikatą ir pagerinti pasitikėjimą savimi.

Mes norime sukurti jums tinkamą planą, kurį laikui bėgant kartu su jumis formuosime taip, kad jis taptų jūsų nauju sveiku įprastu mitybos būdu.

Galime organizuoti funkcinius tyrimus, kad išsiaiškintume, ar turite kokių nors esminių disbalansų, padėti interpretuoti rezultatus ir įtraukti juos į individualų mitybos planą.

Galime jus supažindinti, kaip skirtingi maisto produktai veikia jūsų organizmą, kad padidintumėte gyvybingumą, sumažintumėte potraukį maistui ir pajustumėte geresnę psichinę savijautą.

Mokysime ir motyvuosime Jus kurti naujus sveikus įpročius, kurie padės pasiekti ilgalaikius svorio metimo tikslus.